Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
18. máj 2010

gari no fajne a mne pichli do zadku...som den sediet nemohla, ale paq uz dobre x;o)))

gari jj, i ja radsej sama...lebo viem, co sa mi paci...mamina dost pomaha segre, tak jej vzdy prizvukujem, co vsetko sme malej kupili, aby nekupovala...x;o) segra jej pomoc potrebuje...

mne ked cosi pre malu da, vzdy sa potesiiiim, ale ked sa to i nosit da, je to na nezaplatenie ;o)

laxity
18. máj 2010

ono teraz už človek tých vecí veľa nepodostáva...takže musíme si nakupovať 😀 a vidím, že minimálne mi štyri garon, olif, zuci a lax s tým problém nemajú 😀

mňa vždy niekto poteší oblečkom či už sestra alebo kamarátka, ale aj svokra furt niečo nakupuje 🙂, najnovšie kúpila maňušku pre malú, tak jej bude rozprááááávať vo veľkom 🙂

laxity
18. máj 2010

olif...segra je sama? keď vravíš, že potrebuje pomoc 😕

olifcek
18. máj 2010

laxi jo sama so 4detmi..najstarsia mala vo februari 8 rokov, druhacka, dvojicky chlapci budu mat v novembri 8 rokov, prvaci, a najmladsia ma rok a pol?

garonka
18. máj 2010

laxi 😀 😀 😀 a ja už som rozmyšľala, že kartu si dam zablokovať 😀
ale mňa ťaha do obchodov furt, i tu na nete bazariky a najnovšie ma chytil next 😀
ale musím počkať asi 2 tyždne kym sa karta naplni tenisky ma vyšli draho 😅

garonka
18. máj 2010

laxi i ja chcem taku svokru a nie taku ktora dava sebe na whisky

garonka
18. máj 2010

olif uf sestra to ma ťažke no ešteže mamina pomôže ale to sa neda večne že jo?
ja to vidím u svojej maminy ta z posledneho brachovi pomaha ako len vie ale zas henten to zneužil poriadne 😠

olifcek
18. máj 2010

njn

garonka
18. máj 2010

granado ja sunar mam doma kupeny do kolačika vieš? ale ja ho tak jedavam lyžicou 😀

svetlankat
18. máj 2010

Blumi diky, ja som nevedela. Som otvorena kazdej rade. A to hlavne z vlastnych skusenosti.

olifcek
18. máj 2010
olifcek
18. máj 2010

juj, ale viete kolko kosielok mame doma? take, co sme este my nosili...plnoooooooooo....mozno to olivke budem v lete obliekat...ved prababka malej to vybielila, ozehlila....svokrinka jej to poslala...prababka je vlastne svokrina mamka...snazili sa velmi...len oliv bola tak drobunka, ze vsetko jej bolovelke, ale teraz uz by sa dalo...

blumka
18. máj 2010

olif, uz mame doma aj tu babiku popolusku..je krasna...len uz akosi vela veci davam terezke, aby si nezvykla ze kazdy den nieco dostane 😀

maminnka
18. máj 2010

Olif, hehe, ten Next, ja som ti hovorila, ze to je zavislost... 🙂 z MMA a MMB som sa vyliecila (nakupujem len, ked nieco ozaj potrebujem), Nextova zavislost mi ostala 😀 😀

blumka
18. máj 2010

mami, ja myslim ze sme tu next zavisle uz viacere 😕 😀

garonka
18. máj 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8481836&tab=0

oliiiiiiiiiiiiiif toto by som Olivke kupila 😵

garonka
18. máj 2010

blum ešte ja budem zavislak 😕

olifcek
18. máj 2010

mami i ja som uz zo zavislosti asi vyliecena, uz nenakupujem deeeeeen x;o))))) ten next to uz bolo skor dohodnute ale x;oD tazeeeeee

veru, ked zbankrotujeme, poviem manzelovi, ze za to moze maminka z konika, taq x;oD

boze blumi, je to nadherne a ake lacneeee...ale ked...slubila som si, a aj mm, ze pojdem na liecenie, ked neprestanem...hmmmmmmmmmm co teraaaaz? 😅

garonka
18. máj 2010

olif na prednej hore mali pacientku ktora sa liečila zo zavislosti nakupovania rezervujeme si tam flek? pre nas dve my miesto mali 😀 😀 😀

olifcek
18. máj 2010

gari, ja to vezmem...saq na horuuucavy uzasneee

olifcek
18. máj 2010

gari jo, bud tak laskava 😀 😀 😀

olifcek
18. máj 2010

aj ked...ak to nosili casto, bude mat zmolky a ja to nekuupim paq 😀 😀

garonka
18. máj 2010

olif tak rychlo to kupuj či to stojí to jedno euro ja by nevahala to body so sukničkou je krasneeeeeeee 😵 😵 😵 😵

zoženiem kontakt hej? ale nam dvom by tam bolo smutno ešte kto by šiel do partie? i blumka nie? ta tiež nakupuje dosť nie ? 😀 😀 😀 😀

blumka
18. máj 2010

😀 😀
olif, ked som bola v usa a TT bola este v brusku, mali sme s mm casto take zachvaty zavislosti nakupovania...a dokonca on viac ako ja..tam ked ides do outletu detskeho mas problem minut 100dolarov, lebo uz mas v kosiku vsetko co chces a este aj darceky pre vsetky deti v rodine a stale ta stovka nie je minuta 😅

blumka
18. máj 2010

gari, idem...hlavne ze si oddychnem od deti 😀 😀 😀 a ja nechcem ani ziadne navstevy 😀 😀 ked odvykacka tak poriadna 😀 😀

garonka
18. máj 2010

už si to kupila? bo kukam že jeden zaujemca tam 😀 😀 😀 😀

garonka
18. máj 2010

blumi 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak ten môj by sa zblaznil keby mal ostať s Tobim sam doma 😀 😀 😀

garonka
18. máj 2010

no blumi navštevy by bodli aby nejake dobrotky doniesli nie? no a keby nie tak to si musíme vybaviť nejaku špeci stravu 😝 😀 😀

olifcek
18. máj 2010

gari jo, to ja ten zaujemca x;o))))

mne by sa Oliv zblaznila, kebyze ostane bezomna a nasledne i mm z toho, tazeee....

ale zase, keby i zle varili, aspon bych aj schudla 😀

garonka
18. máj 2010

olif pak daj vedieť či to body je kupeneeeeee, viem si v ňom Olivku v kočiariku predstaviť 😵 😵 😵 😵 😵

bože schudnuť i mne by trebalo, ale mne nejde do hlavy, že ak kojíme tak schudnuť by sme mali ale ja priberam 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre