Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
31. júl 2009

cukru mne na to pomaha hrozno, mam pocit. i teraz ho papam x;o)

cukruska1920
31. júl 2009

booze a kde ho naberem....otraaas... mam len pomarance a jablka 😝 normalne mam pocit ze mi praskne zaludok

hajdylca
31. júl 2009

ja som si to tiez myslela, vsak nebudem zase im zavadzat 😝 no nam keby niekto dotiahol neobmedzeny net by bolo super... olif a nerozmyslala si ze sa zoberiete az neskor- neber to teraz nejako zle, len viem ze u nas maju "slobodne" maminy dost vyhod, a aj materska je kusok dlhsia... u nas v KZ je dokonca ze maminu, kt. sa stara sama o dieta tusim do 15 ci 18 rokov nemozu prepustit, ma narok na 2 dni volna rocne naviac a pod.

olifcek
31. júl 2009

mne nedobre robia pomarance...ani pomarancovy dzus nemozem x;o(

hajdylca
31. júl 2009

mne hrozno nerobi az tak dobre, teda mam z neho prehanky 🙂 a vcera som ho dokonca aj vyvracala... teda aspon som sa snazila- ide dost tazko 😖 🙄

cukruska1920
31. júl 2009

hajdy...ja mam tiez obmedzeny z oragu a je to naprd...ale tak staci....

jezis ja ich milujem...ja som vlastne ani nepostrehla zeby mi nieco nerobilo dobre...ja mam nejake divne tehotenstvo 😅

olifcek
31. júl 2009

cukru a caj so zazvorom nemas? ja som ani nevedela, ze mam...je popradsky pomarancovy, ale i so zazvorom....alebo si daj piskotku s maslom, alebo chlebik s maslom, hm?

hajdy ja som i chcela...ale drahy si prial pred narodenim, kedze ja som nechcela 4 mesiace po narodeni x;o))) u nas v praci slobodna mamina nema ziadne vyhody, teda, moze poziadat len o jednozmennu zmenovku, co ja ale mam...jo MD je dlhsia o 9 tyzdnov, to je fakt x;o) mozno i nejaku podporu by sa dalo poziadat, aleeee.mam chlapa, ktory sa chce postarat a chcel sa zenit s babatkom na ceste x;o)

olifcek
31. júl 2009

cukru doprajem a zavidiiim x;O)

hajdy, jo, prehanat moze, kedze je to vlakninka x;o)

cukruska1920
31. júl 2009

oli ..ja akurat rozmyslam ci to nemam z toho ze som dnes nebola na velkej ...chodila som kazdy den rano a teraz nic 😕 zeby zapcha...

hajdylca
31. júl 2009

ja si ale hrozno doprajem, ho lubim a hlavne mi chuti... a prahanka raz za cas, je fajn 🙂 ja mam tiez taky cudny pocit v brusku, a neviem do ani definovat, ci som hladna cico... som si dala chlebik s maslom a s uhorkou a ako som ho zjedla tak to bol celkom ok, ale do 10 minut, ma zase zacalo boliet... inak vcera som citala, ze tehu zenam trva travenie az 130 minut, co mozem len potvrdit, lebo som jedla hrozno asi o 22 a von islo az nieco po polnoci...

olif ja len tak pytala, lebo vela ludi co poznam si povedali, ze vymackaju zo statu maximum 🙂

hajdylca
31. júl 2009

cukru tak si skus dat jablcko, ale si ho osup- mne nerobia moc dobre... inak Ti v dobrom zavidim, ze mozes vsetko papat a ze Ti nebyva inak ani zle... idem ja nieco porobit, ale asi skocim za mojou najlepsou kamoskou v poslednej dobe- wc miskou, blee nech uz je aspon marec... caute pekny vecer a aj vikend 😉

cukruska1920
31. júl 2009

hajdy...tak si pokecajte 🙂 mne by stacil aj februar....tak pa...

olifcek
31. júl 2009

cukru zeby? mozno pomoze tepla voda, vyskusaj. ak nie, mas lanove smeiacka? ak mas, zapi tie x;o)

hajdy jj, a ani sa necudujem. stat sa stara len o romov, takze ja schvalujem, ze i niektori bieli to robia...ked uz mam pracovat na romov, tak aj na nasich x;o)

olifcek
31. júl 2009

hajdy moja rec. nech je uz aspon marec x;o)

cukru alebo si pomasiruj brusko, tak jemne, to tiez pomaha x;OP

cukruska1920
31. júl 2009

uz to nejak ustupuje...som si dala bublinkovu mineralku....fuj ale bolo to nechutne 😝

olifcek
31. júl 2009

jj, zapchu poznam x;o( ja som ju mavala casto, ked som nesportovala. stacil den necvicenia a bol problem. ale zistila som, ze ked nepapam maso, tak s tym problem nemam. asi bude cosi na tych krvnych skupinach pravdy. ja mam A, a tej maso dobre nerobi, lebo ho zle travi covek s touto krvnou skupinou...x;O)

joanna333
31. júl 2009

olif, aj ja mam A skupinu a asi mas pravdu, lebo ked jem maso tak to ide tazsie...a co by sme Ackari este nemali jest?

cukruska1920
31. júl 2009

aj ja mam A pozitiv 😀

joanna333
31. júl 2009

cukru, takze ziadne maso... 😀

olifcek
31. júl 2009

viem o masku a bielkoviny celkovo x;o)

cukruska1920
31. júl 2009

nooo..to u mna nehrozi...ja by som bez maska neprezila....

olifcek
31. júl 2009

normalne som umyla riad, wow...ale uz cakam na dalsiu reklamu, nech aj pozametam dlazku, hehe...povysavam mozno uz az zajtra, ale mozno este dnes, uvidime x;O)

cukruska1920
31. júl 2009

prave som prisla nato ze 13.8 koncim 1. trimester...jupiii 🙂

joanna333
31. júl 2009

cukru, mas termin len o jeden den skor ako ja 😎

cukruska1920
31. júl 2009

chi...a ozaj... ale myslim ze sa to bude este vseliako posuvat... takze uvidime

joanna333
31. júl 2009

to ano.prvykrat som porodila presne na den uvidime jak to bude teraz...

blumka
31. júl 2009

ale ste sa rozpisali
cukru ty vysivas? aj jaaaaaaaaaaaaa....jak salena...uz si ludia okolo mna myslia ze mi sibe 😀 ale ked mna to tak baviiiii....no ale teraz nemozem, ked sa k tomu skrcim hned mi je zle...ale uz mam abstaky 😀 😀
a co moze papat 0+ abo co nemoze? hmmm?

cukruska1920
31. júl 2009

joan... no to som aj ja zvedava..ale to je este dalekoooooooo

blumi..hej...sa cudujem ze este vidim...teraz som sa pustila do takych pyramid...

joanna333
31. júl 2009

citam ze Ackari sa maju vzdat melona a piva...bez toho neprezijem................

cukruska1920
31. júl 2009

no tak bez piva vydrzim kedze som abstinent ale bez meloooonika 😠 to v ziadnom pripade

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre