Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
21. máj 2010

macu sediet cely den pri dietatku a cakat kym da signal? uff...

andrea2603
21. máj 2010

zuci, to je pekné od babiny.
A neboj, keď aj viac priberá, ona to potom vybehá 😉

maculik
21. máj 2010

olif, no nam stala od cca 11mes, odvtedy pribrala doteraz ani nie 1,5kg. Ale to fakt zavisi od dietatka, zase kamaratkina mala, len o 2t starsia od Adelky, ma uz vyse 15kg, ta pribera stale, priebezne..

blumka
21. máj 2010

Terezka ma 12 kg asi od 15 mesiacov, nohavice co nemohla zapnut kvoli brusku v roku a pol, su jej teraz siroke na pase..sa vytiahla do vysky a vaha ostava rovnaka 😉

olifcek
21. máj 2010

dakujem za ifo macu a blumik

zuci babina krasne kupila 🙂

blumka
21. máj 2010

aj ja kukam akurat co vam to kupila babina, zuci...super vec 😉

macu, objednala si ten pasikavy overal z nextu? ja som dnes pisala tej baby, uz sa neviem dockat kedy do neho TT navleciem, ja mam nenormalne vela veci na leto a akosi slnko nechce vyjst..
som kukala vcera foto spred dvoch rokov, a tam uz TT kratky rukav, klobucik na hlave, bodynko len bez teplackov a na zemi sa hrala...a teraz co...fusak do kociara musim davat

olifcek
21. máj 2010

zuci i ten valcek, co som ja posielala je uzas...oliv sa hned za tym plazit chcela x;o)) som neverila vlastnym ociam...aspon rucku naciahla, aby sa toho dotkla, to bolo radostiii

andrea2603
21. máj 2010

moje deti do roka priberali a potom sa ťahali do výšky. Lenka, čo nosila ako 1/2 ročná dlhé nohavice, potom ich ešte do dvoch rokov nosila ako caprinohavice 😵

olifcek
21. máj 2010

ja som fusak nakoniec nedala...len tu deku, co je zapinanim ako fusak, dala som ponozky, teple menzestraky, bodynko s dlhym, tenucky svetrik a hruby svetrik s kapucnou, capicku, zapla som kryt na vanicke i na kociari a bolo teplo 😵

olifcek
21. máj 2010

adi super tip 😉

inak...vsimli ste si, ze mozete dat odpovedat na prispevok? ked to date, dotycnej sa hore rozsvieti cervenym cislo, kolki na nu myslia 🙂

blumka
21. máj 2010

toto je fotene zac. juna 2008..

ja fusak nedavam uz od zimy, ale zakryvam dekou a zapinam do tasky, aj kryt z kociara mam uz prec, a ked juli vyberiem je stale teplucka, len to pocasie vyzera fatk na fusak, dnes sice nie ale vcera a predtym urcite

blumka
21. máj 2010

olif, nevsimla som si..to je novinka, ne?

olifcek
21. máj 2010

@blumka asi od vcera vecera 🙂

blumka
21. máj 2010

@olifcek ale vymyslaju 😀 😀

my tu mame znova neterku z USA, bola hore s TT asi 15 minut ale ako keby bomba spadla, vsetky hracky mam povytahovane po celej obyvacke... 😅

olifcek
21. máj 2010

@blumka tete kraaasnucka na foto 🙂

zucana
21. máj 2010

jej blumi 😵
olif posli ten valcek 😉
a ja som kupila ten overalik cerveno biely pasikavy ze take nohavice??? za 11 eur tu v Blave
a este aj ine ....
potom pridam co som kupila normalne v obchode
inak ja si davam lokse so slivkovym lekvarom a makom tak snad nebud ziadna reakcia 😝

blumka
21. máj 2010

musim tak isto odfotit aj Juli a potom tu dam obe fotky..podla mna vyzeraju ako dvojicky 😀

blumka
21. máj 2010

no budi sa mi dite, tak sa lucim..papa

zucana
21. máj 2010

inak my tu mame bebe TV 😀
a vcera som v auparku kupila bioderma kremy...na supinky na suchu pokozku a na okolo ust a ku kazdemu davali odlicovaciu vodu zadara 😉

zucana
21. máj 2010

my sme vcera kukali foto ked som ja bola mimi a viki je presne taka ista 😅
a mm si pisal ze ci nevadi ze ma take mischelinky

olifcek
21. máj 2010

@zucana http://www.in-zbozi.cz/index.php?system=android...

ved nepapas nic, co by reakciu malo vyvolaaaat

olifcek
21. máj 2010

@zucana mischelinky babatka majuu x;o)))

no oliv sa na mna nepodoba x;o) skor na tata 🙂

maculik
21. máj 2010

blumi, no ja som sem pisala, ze odkial to objednavate, ci z tej angl.stranky alebo spominate nejaku babu, len mi nikto neodpovedal a potom som na to zabudla sa vas znovu spytat. Lebo ak by to islo cez niekoho na Sk, tak radsej to chcem tak, inak to mam zadane uz cez tu anglicku, len som to este nepotvrdila.

a tete aka je tam zlata, fakt, ked som teraz pozerala v albume juli, tak su velmi podobne 🙂

zuci mnam, to by som si dala 😵 mne svokra spravila slivkove gule a sulance s makom a ziadna reakcia nebola, akurat v noci trosku lepsie spal, tak neviem, ci z toho maku alebo to bola nahoda 😀

olif, vidis, ja by som si to nevsimla, ze tam je nove to Odpovedz...

kocky, ako mam maleho obliect, ked nefuka, je slniecko a cca 18-20st? Bude vo vajicku, mozem mu dat kratky rukav a na to obycajnu teplakovu bundicku a prikryt dekou? ci radsej dlhy rukav pod tu bundu?

olifcek
21. máj 2010

@zucana vsetko vyjde drahsie ako od tej baby a to uz i ked postovne ratam x;o)

maculik
21. máj 2010

jej zuci, a to kde v BA je next? Skoda, ze tam nikoho nemam, kto by mi to cerveno-biele kupil, bolo by to jednoduchsie, nez objednavat z UK. Dokelu, keby viem, tak by som tam v pondelok skocila, ked sme boli na hoteli ☹

blumka
21. máj 2010

@maculik ona objednava 25.-26.5, napis jej do mailu co chces a zhruba za tyzden to je na SK...

blumka
21. máj 2010

olif a v KE je Next niekde?

olifcek
21. máj 2010

@maculik a kedy ides na sk najblizsie? alebo ved...baby budu mat stretko...kupia to, uvidis 😉

olifcek
21. máj 2010

blumi ee, len v mexx mozes kupit novucicke next alebo gap...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre