Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
21. máj 2010

@blumka kokos, mi sibe, jasne, ze julinka...este kukam do kalendara, vidim, ze julinka a itak paulinka napisem? co to? 😕

olifcek
21. máj 2010

@zucana ja malicku, ked sa mi da takto do sedu, hned davam do polosedu, bojim sa ju nechat takto sediet uz....i ked mamina do mna huci, ze je mala pevna, a ze ocividne sediet chce, ze nech ju vankusmi podopriem...ale ee...x;o)) ale zlatunka je

blumka
21. máj 2010

😀 😀 ale neni zle meno paulinka 😀 😀 😀

olifcek
21. máj 2010

@blumka tak do tretice bude paulinka? 😀 😀

zucana
21. máj 2010

ja ju iba na sekundu kvoli fotkam ale ona tak sama chce byt 😀
iba ked cvicime tak takto robime 😉

blumka
21. máj 2010

@olifcek, ne tomasko 😀 tretie dievcenske meno nemame, takze musi byt chlop 😀

olifcek
21. máj 2010

zuci a co cvicite? asi i ja s malou kus budem...pretacanie a pevnejsi uchop...x;o)

blumi a oliverko? x;oD

garonka
21. máj 2010

babky idem si vas prečítať ale poraďte čo robite s babätkami ak vam zaspavaju

mne dnes skoro si Tobi oči vyškriabal, tak dostal amok lebo som už mala fakt nervy mu ten cumlík podávať a on nezaspí inač ako bez cumlíka 😠 potom ho vypľuje ak zaspi

nakoniec som našla spôsob, zaguľala som ho deky ako do kazajky aby ručky nemal voľne ale nechcem ho tyrať 😒

a nieže zavolate na mňa socialku 😅

garonka
21. máj 2010

a tak sa pozerame na brušku ak mama fotí 😀

ale že vraj je maly hypotonicky či aky lebo hlavičku nedrží no nechapem že na brušku hej

olifcek
21. máj 2010

gari saq fajne si si poradila x;o))

blumiii a uhadla som aspon? x;o)

olifcek
21. máj 2010

gari a fajne hlavku drzi...ja bych urcite necvicila vojtovku, ak daju x;o) len nejake masaze, alebo bych sa opytala, ci len viac na brusko davat x;o)

garonka
21. máj 2010

olif no lebo som zufala na brušku je veľmi rad ani neplače aj sa smeje
mamina ho včera kupala bože ten keď počul vodu tak to bola šou, dvihal zadok, nožky kdesi dohora daval
a na brušku dviha obe ručky no nechapačka
ale fakt by som radšej tie masaže ☹

blumka
21. máj 2010

gari, mam ti ja nafotit ako zaviazujem malu? vyzera ako husenica, ruky pri tele a omotana zavinovackou a nohy vonku 😀 v noci spi volne ale cez den by mi volne nezaspala a keby tak by sa po 15 min zobudila na smykanie rukami 😉

olif, oliver je pekne meno ale tomas krajsie 😉 😀

olifcek
21. máj 2010

@garonka Ty si mamina, Ty si povies, nik Ti nemozem rozkazat! x;o) i Oliv, ked jej dam dolu plienku, a chytik ju do lavej ruky, ze ideme umyt adocek, tak sa neskutocne tesi a kopka nozickami, smeje sa, niekedy az vyska...a pri kupkani si kopka nozickami, cmulka pasticku...ked ju dam na brusko, jasne, ze ju ale drzim, tak akoby plavala a vsaaade okolo sa diiiiva...posilnujeme svaly aj my, nech sme u neurologicky silneeeee x;o)))

@blum ts 😀

blumka
21. máj 2010

@olifcek u vas bude druhy oliverko? 😉

garonka
21. máj 2010

blum no nahoď fotooooooooo
lebo keď som tu fotku poslala mame ta zhrozena volala či som normalna noa? šak by sme si oči vyškriabali 😅

garonka
21. máj 2010

my mame v rodine Tomaška, volame ho Tomi je to môj synovec a sranda Tomi a Tobi tak k sebe pasuju 😀

olifcek
21. máj 2010

@blumka eee, vies si predstavit vyslovit Oliver Říha? x;o) ale moooc sa mi to meno paci...aleeee, ja planujem psika, nie surodenca,takmozno to bude Oliverko x;oD

matesl
21. máj 2010

aj ja som mala dnes makove rezance, ocakavam prespatu noc 😀

blumka
21. máj 2010

gari, nemam foto, ale ked pojde spat, tak ju odfotim..ja som tak zavazovala aj Terezku, do pol roka 😉 aj v noci aj cez den, ruky k telu a zviazat, a v noci ked sa vyboxovala von, vzdy sa zobudila tak som ju znova zaviazala...inak mi nechcela spinkat...
Juli aspon v noci spi bez zaviazania, ale cez den musi byt 😉
a neviem co sa niekomu na tom zda cudne, ved tak zaviazuju aj v nemocniciach, mne tak dokonca v USA zavinovali Terezku, do takej velkej plachty a celu ju omotali aj s rukami ku telu...

garonka
21. máj 2010

olif no veď toto tak som zvedava čo to bude u neurologičkyyyyy v stredu ah jaj

blumka
21. máj 2010

matesl, tak si daj este duplu 😀 pre istotu 😀
olif, nespekuluj tu so psikom..nevrav hop kym nepreskocis 😉

garonka
21. máj 2010

blumka
no mne to príde uplne normalne že tak deti zviazuju, veď tymi ručkami šermuju kade tade
a to som Tobiho preto tak zviazala som si spomenula že ty tiež Juli zviazuješ a aha super napad zaspal za 5 min 😵

matesl
21. máj 2010

gari, maly je uplne v pohode....nic neries...mozno len nemal chut sa u dr predcvadzat 😀

garonka
21. máj 2010

aj ja planujem surodenca pre Tobiho psíka 😀 druhe babo u mňa ee bojím

matesl
21. máj 2010

baby prave mi mm vreavi, vraj existuje nejaky kremik, ale u nas sa nepredava, len v Cechach a v Rakusku isto, co potriete babu miesto vpichu hodinu pred ockovanim a ono znecitlivie a babvo tak nebuli...nepoznate to?

blumka
21. máj 2010

gari, takto spavala Terezka 😅

olifcek
21. máj 2010

@matesl annag tusim niekde pisala, ze mak neposobi na babo, lebo sa nedostane v takom mnozstve do mliecka, hehe x;o)))

@garonka my ideme na neuro 02.06. tiez som zvedava, ale ja viem, ze je Oliv zdravucka, a zeje sikovna a basta x;o))

BLBE JE, ZE k tomu varadynu som sa stale neobjednala 😅

@blumka to je fakt, ale psik je pravdepodobnejsiii 😵

blumka
21. máj 2010

@garonka coho? 😕

matesl
21. máj 2010

oli, gari...ja som po CS tiez mm povedala, ze jedno mu bude musiet stacit, ale teraz ked vidim tie cerstve babenka drobunke...tak chceeeem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre