Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
1. aug 2009

zuc este sme ich nerobili, este je skoro x;o)) ale uz siel drahy do obchodu, ja mam odpocivat x;O)

ooooooo, magnuuuuum, dala by som siiiii...ale ja uz som si dala taku malinku pralinku, ktoru mi drahy priniesol, mnam, mnam, a zatial mi ani zle nie je.co zo sladkeho byva, dviha sa mi z toho zaludocna stava, co nie je prijemne..

mmaarrttiinnaa
1. aug 2009

to hej olif a prave pre tu jeho sikovnost sme splou strasne malinko ☹

olifcek
1. aug 2009

mati mozno sa to casom zmeni x;o)))

i ja mam sikovneho drahsuika, len domcek nemame, no x;o) snad aspon ten bytik nejako vyjde...jasne, ze na hypo, ale spolu to verim, zvladneme x;O)

blumka
1. aug 2009

martinka, to poznam ☹ aj moj muz stavia pre nas domcek a este stavia aj bratovi...takze je s nami menej ako by som chcela..ale zasa v poslednej dobe, ked mi byva tak priserne zle utecie aj zo stavby aby mi pomohol...
baby, vy tu vyvarate jak dive a ja som na rozkoch s maslom, to jedine ked zjem mi nie je zle..co to mam za dieta, ze mu nic nechuti? a potom ze z coho som taka slaba ☹

olifcek
1. aug 2009

blum nooo, skromne babatko mas, to je bre x;o))) ale i mne je dobre len z chlebika s masielkom....ale ine tak po kusickoch sa da... 😉

zucana
1. aug 2009

no ja som bola prekvapena ze mi nie je zle po obede ale magnum to zachranil a uz zacina...
inak pripravujem program pre sestru a frajera ked pridu 😀

blumka
1. aug 2009

skromne alebo bude moc vymyslat 😀 Terezka je papkac dobry, ona ma rada vsetko a aj ked som bola tehu tak som mohla jest skoro vsetko...ale teraz.no divne mi to je...
dala som si trosku rizota, tak jak pre maciatko a ani to som nemohla dojest...vcera mi drahy urobil caj, taku chut som nan dostala ale odpila som si glg a fuj....ale mam strasnu chut na nieco kysle...a doma nic nie je 😕

olifcek
1. aug 2009

blum ja mam kyslu stavu z cervenej kapusty x;o)))

blumka
1. aug 2009

olif, posli mi taxikom 😀

zucana
1. aug 2009

olif a vy o kolkej obedujete? ja som myslela ze uz nase o jednej je neskoro 😒 😀

olifcek
1. aug 2009

zuci no my neskoro vstavame a kedze sme papali ranajky /salat s chlebikom/ o 12.00, obedik bude neskor...este niesme hladni, takze o takej 16.00 x;o)

blumka
1. aug 2009

moje dieta uz spi 2 hodiny 45 minut a to som si myslela ze ju zobudi kosacka 😅 😀

blumka
1. aug 2009

pridala som foto s terezkinho cvachtania, tak kuknite 😉

vejinka
1. aug 2009

blumka zlata je malaaa 😉 moje dieta spi od pol jednej... 😉

vejinka
1. aug 2009

aj ja som teraz popridavala vcerajsie kupanie..teda skor pred a po kupani 😀

vejinka
1. aug 2009

a uz je hore..tak prchaaam pa kocky.

blumka
1. aug 2009

veji, ja som kukala vasho krpceka, ake ma fajne haro 😀 mne spi mala uz od dvanastej...no ale v noci buntosila tak dohana 😀

vejinka
1. aug 2009

uz nema.... ☹ otrihany je

blumka
1. aug 2009

juuuuj, a take fajne to mal ale sak to dorastie 😉

loginka
1. aug 2009

baby, uz som aj vyskusala recept z maminy na taky koktejt pre deti 🙂 - vola sa to broskinove smoothies, plus mrkvicky, pom.dzus a biely jogurt - dobreeee 🙂

joanna333
1. aug 2009

logi, dobre znie ten koktejl. hned by som si dala 😉

loginka
1. aug 2009

asi si aj ja objednam mamu a ja, je to vyhodnejsie, tiez je tam nejaky darcek - hracka z fisher price

joanna333
1. aug 2009

to je ten casopis co ste mali v balicku pre mamicky?

mmaarrttiinnaa
1. aug 2009

joanna mama a ja caspois nebol v baby boxe to normalne kupis v stanku a je perfektny je tam dost citania nie jak v daktorych sama reklama ja som si ho uz predplatila

olifcek
1. aug 2009

baby, otazka...idem dat zapiec v janskom skle cestoviny...ale...mam to polozit na plech v rure, ci na rost v nej?

dakujeem

olifcek
1. aug 2009

a ako sa volal ten casopis, co bol v tom boxe?

joanna333
1. aug 2009

hej,mati, videla som ho v stanku. len sa mi zdalo ze ste spominali nejaku vzorku casopisu v tom balicku.alebo som si to splietla...ale dik za radu, urcite si ho kupim....

mmaarrttiinnaa
1. aug 2009

joan v baby boxe bol časopis dieťa neviem ako ostatnych mna velmi nezaujal aspon nie natolko aby som si ho kupila skor ten mama a ja

loginka
1. aug 2009

mne sa tiez viac paci mama a ja
olif ja to robim na roste

mmaarrttiinnaa
1. aug 2009

olif ja davam piecť na rošt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre