Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
28. máj 2010

@zucana aaa balenie ja neznasam a vybalovanieee...
my ideme na dalsi vikend na oravu , uz teraz sa mi nechce balit veci... a o dalsi tyzden, idem na cely vikend do BB, mame stretko z vysky a mm ostane s detmi sam...no teda svokra je dolu, ale tak sa tesim, ze dva dni nebudem musiet len uspavat a krmit a hrat sa kolo mlynskeee...jupiiiiiiiiiii

olifcek
28. máj 2010

oliv tak krasne hajala...no prisiel nextiiik, tak som ju musela zobudit, joj

martinaj
28. máj 2010

dobre ranko 🙂
mami dakujem 🙂 ja tiez aspon 20 dole musim dat....
inak malemu vcera vecer vybehla teplota na 38, ale viac nie, celkom sa v noci drzal, akurat, ze sme boli 3x hore ☹
teraz uz tusim teplotu nema a hra sa s Vercou 😀 teda ona mu strnga hrazdickou nad hlavou 😀

olifcek
28. máj 2010

@blumka 😀 😀

blumka
28. máj 2010

moj mm fajcil prilezitostne, fakt raz za pol roka 2 cigaretky a to len ked sme niekde boli pri ohniku alebo tak...jeho nebohy brat fajcil dost ale robil si pilotny preukaz, tak zacal zdravo zit, asi tri mesiace predtym ako zomrel prestal fajcit...tak moj mm sa vyjadril ze ked Majo dokazal prestat, a fajcil castejsie, ze on na jeho pamiatku prestne aj tie prilezitostne...a slub dodrzal doteraz ☹

olifcek
28. máj 2010

no ja sa chystam na stretko veru, ved fajne pocasie je, ja take rada 😅

blumka
28. máj 2010

@olifcek ved aj ja..terezka mi tu protivi, tak stale sa unormalni ked jej poviem ze ked chce ist na zmrzlinku musi byt dobra 😅 aj Juli akurat ma dnes taky rezim, ze to vyzera ze zaspi okolo dvanastej, aspon v buse by mal byt klud a mozno potiahne aj dlhsie...
ved ked nas stihne dazd tak vbehneme do aidy, ci?

olifcek
28. máj 2010

@blumka veru abo dagde pod strechu, saq ja i dazdnik beriem a malej na kociar ,,prsiplast,,

blumka
28. máj 2010

@olifcek ved tak...u mna bude problem s Tete, kocik sa skryje pod igelit, ja pod dazdnik ale Terezka s vrtulou v zadku neviem co bude vystrajat 😉

olifcek
28. máj 2010

@blumka 😀 😀

olifcek
28. máj 2010

@blumka das jej prsiplaaast a gumaky, ak prsiplast nema, kupis v tescu 😀

martinaj
28. máj 2010

jej a Vilkovi prajeme vsetko naj 🙂

blumka
28. máj 2010

@olifcek a si predstav ze presne na to som myslela, ze v ramci nasej prechadzky skocim do tesca kupit prsiplast 😉

olifcek
28. máj 2010

telepatia 😉

blumka
28. máj 2010

mozno ma aj mm odvezie ak mu tak vyjde praca..ale ked nie, tak pojdeme busom, ide nam priamo od nas az na stanicu, tak fajne..Terezka sa rada vozi, uz len to je pre nu zazitok 😀
no juli sa budi tak idem...
keby ste sa inak dohodli tak mi olif napis smsku, ak tu nebudem...casto mi vypadava net a mam tu okrem Terezky aj Lejku tak mozno budu chciet aj okupovat pc...oki?
ked nedostanem ziadnu sms tak stretko plati...tesim sa na vas..
gari, dufam, ze prides

lenica81
28. máj 2010

@martinaj to je radost mat surodenca... 😀

lenica81
28. máj 2010

inak, maly mi zadrichmal na pleci, tak sup do postielky... a varim obed... tolko cukiny, co teraz pojem, som dokopy ja a moja rodina nezjedli... 😀 😅

martinaj
28. máj 2010

@lenica81 leni ano, len ona je este taka surova dost, cit nema 😀 ale tak zatial to je bez urazu....
malemu zase vybehla teplota, dala som mu sirup a cely ho vyplul, takze, okrem toho, ze mu teplota nebude mat z coho klesnut, este ho aj prezliekat uz druhy krat dnes musim.... 😠

zucana
28. máj 2010

takto nas zmohlo balenie 😅

olifcek
28. máj 2010

@blumka okii

olifcek
28. máj 2010

@zucana uzasne ako vie sama pri hrani zaspinkat...chjo...aj oliv by mohla... ☹

martinaj
28. máj 2010

u nas zaspal Simon od nudy 😀

olifcek
28. máj 2010

akoze super...len ja som od macochy x;o)

lolka
28. máj 2010

mne Viki zaspala pri kojeni, prelozila som ju postielky a aj ked sa prebrala, tak snad este zaspinka......pocujem ako si cmula prsty 😀

blumka
28. máj 2010

@olifcek neee..moje deti zasadne zaspavaju len s mamou abo s tatom 😉
vam poviem, co zahlasila vcera Terezka...jej hovorim, ze uz je velka uz by mala ist spinkat sama, ze len babatka spia s mamkou alebo s ockom...a ona na mna kukla a vravi: Jujinka pinka s mamkou...a ja no hej, lebo ona je babatko...a pootom sa na mna tak pohorsene pozrela a vravi: a mamka pinka s ockom a neni babatko. 😅 a ja som ostala s otvorenou hubou, ze co tomu decku na to povedat...mamka spinka s ockom a je velka, tak aj ona ked je velka moze spinkat s ockom abo s mamkou 😀 presla nam cez rozum, opica mala 😀 😀

lenica81
28. máj 2010

olif, ono to pride... 😉

lenica81
28. máj 2010

@blumka 😀 😀 😀 😎

zucana
28. máj 2010

bluma ja sa pocikam asi z toho 😀

blumka
28. máj 2010

ja som sa otocila aby ma nevidela ako sa rehocem...no lebo fakt z toho sa da len smiat...tak sme si s mm povedali ze to nebudeme silit a ked sa jej dobre spinka s nami nech tak ostane...ved o chvilu uz nebude chciet, tak nam bude luto 😉

olifcek
28. máj 2010

@blumka hehehe, sikovne dievcatko je ta tete x;oDD

@lenica81 a myslis, ze skor nez bude mat oliv 12? x;o)))) ved mi chyba mm naruc, milovanie, aaaaa....kusok slobody, nadychnut sa....ale nevymenila by som ju za nikoho, len je i kusok smutno, ze len s mamkou, no zaroven je to mile...x;o)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre