Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
29. máj 2010

@zucana o ktorej ides z domu na letisko? ☹

olifcek
29. máj 2010

a oliv zas elen na mne byt, prd mozem pratat x;o(((

zucana
29. máj 2010

olif o takej piatej....2 hodiny mi staci byt na letisku nie???

olifcek
29. máj 2010

@zucana jo,to urcite...

andrea2603
29. máj 2010

ahojte 🙂
Tak stretko sa vám vydarilo, ste sa fajn vyvetrali 🙂
Zucanka, tak tebe sa to už kráti, že? Inak ja baliť neznášam 😝, vždy mám pocit, že som niečo zabudla, ale snáď nikdy nezabudnem niektoré zo svojich detí ako vo filme Sám doma, lebo počtom detí už dobieham 😎 😀

Dnes Livka v noci spala od 21.00 do 4.00 /v poslednom čase sa budí už o 1.30/, tak ju ráno chválim: "aká si zlatučká, že si takto pekne spinkala, aj ty si oddýchnutá, aj maminku vyspaná ... tak treba" a ona na mňa taký ksichtík, doslova prižmúrila jedno očko a šibalský úsmev nahodila a keď si deti niečo myslia, tak ona si určite myslela: "tak mami, na to si nezvykaj, že do 4.00 !" 😅

selyma
29. máj 2010

tak a doupratane. Nic sa mi uz nechce. Teraz osedim pri pocitaci 🙂 Klaudika by sa mala vratit s mamkou asi o hodinu a pol. Takze mam volno 😀
A zucana kedy cestuje?
Kde ste vsetky? Upratujete, ci vychadzkujete?

selyma
29. máj 2010

Aha, az teraz mi naskocilo uz viem, kedy odchadza 😉

lenica81
29. máj 2010

vidim, ze dnes to tu zije... 😀
ja periem a konecne mam cas si precitat casopis, lebo Vilko mi to nedopraje ani vonku, akonahle zastavim, otvara ocka... 😅 vcera som po 3 hodkach dosla taka uchodena... a moje zily sa ozvali, jak sa vratim z KE, musim k lekarovi... 😔

matesl, nikam ma neposlala doc, vraj sa to nelieci, tak hadam sa niekde nezlozim... 🙄

olifcek
29. máj 2010

baby, preco vlastne pozeraju babatkam moc a co je ok, ked v nom je?

blumka
29. máj 2010

manzelova sesternica caka dievcatko...nic by na tom nebolo zvlastne, akurat, ze v rosine je len jeden chlapec a toto bude uz 14. baba 😅

blumka
29. máj 2010

v rodine nie rosine 😀

maminnka
29. máj 2010

olif 😎 😎 😎 😎

maminnka
29. máj 2010

@blumka
hehe Blumi, a ja ze v Rosine pri Ziline 🙂

andrea2603
29. máj 2010

blumy 😕 , to by som baby z vašej rodiny mala zoznámiť s rodinou mojej kmotry, oni majú v celej rodine jedno dievča na cca. 10 chlapcov. Hned kmotrovci majú 3 synov.

jja
29. máj 2010

baby dnes mi dosla manduca, taksa ucim s nou chodit. @olifcek kde ma tvoja oli nozisky ...pozerala som obrazky zo stretka a nevidim.... 😒

lenica81
29. máj 2010

jja, maju byt von... ako keby zadocek a nohy boli velke M... 😉 je tam navod, ci nie...

olifcek
29. máj 2010

@jja nozicky su vonku x;o)

blumka
29. máj 2010

@andrea2603 nooo my uz sa z toho smejeme a uzatvarame stavky, ze komu sa to podari zmenit...a super vec je ze vekove rozdiely medzi nimi su male..najstarsia ma 15 rokov a najmladsie su nasa juli a este Kamilka,ktora je o mesiac mladsia,, takze kazda si najde kamaratku 😀

blumka
29. máj 2010

my sme sa dnes boli fotit v cervenych makoch, tu nedaleko je obrovske pole a cele je od nich cervene...dam foto ked svokra posle 😉

olifcek
29. máj 2010

@blumka wow, cakam fotoooo

blumka
29. máj 2010

@olifcek idem ukradnut fotak svokre a stiahnem si fotos...ma navstevu tak nema casu 😀

blumka
29. máj 2010

no fotky neviem kedy budu, lebo svokra ich uz stiahla do pc, karta prazdna a neviem kedy sa dostane ona k tomu aby mi ich poslala...

maculik
29. máj 2010

Ahojte kocky, aky ste mali den?

My sme dnes boli doobeda v meste na nakup, ale len na hodku, a poobede, ked Adelka vstala, sme isli na ihrisko, tam sa 2h hrala v piesku, smykala, hojdala a pod., Vladko zatial kocikoval. Super bolo.
Zajtra od obeda musi robit, lebo v pond.im zacina velka 2t konferencia, tak skoda, ze nedela takto zabita 😒 Ale v pond.vecer na tyzden dojde moja mama, nech nie som sama cele dni a vecery.

Drobci uz spia, tak my ideme dopozerat film, aj ked Petik sa asi coskoro zobudi na docuckanie. Ale musim sa pochvalit (dufam, ze to nezarieknem 😝 , posledne 2-3dni vydrzi cez den uz pekne 3h, potom aj lepsie potiahne, ked je naozaj hladny, a negrcka tolko. Akurat v noci sa velmi casto budi, neviem, co sa deje, uz to niekedy vzdam a necham si ho pri sebe (kedze spavame sami v obyvke) a ked pyta, tak ho len prilozim a spime dalej. Hadam si nezvykne 😅

@maminnka, dakujem za info, uz som V.oznamila, ze kupime nove vysielacky a tieto sroty niekam zahodim, on sice ze naco, kde to vyuzijeme, ale jasne, ze vyuzijeme, ved aj ked Adelka uz bude mat svoju izbu, tak nech spime kludne, dam jej tam vysielacku a keby nieco, pocujeme ju.

maculik
29. máj 2010

Zuci uz asi leti alebo mozno uz je aj doma....

@jja, od 3mes uz mozu byt nozky vonku, ale posad si malu tak, aby medzi zadockom a latkou nebola medzera. No ona by ti tam mala pekne akoby spadnut. A aku si si kupila, tiez tu hnedu?

No nic, ideme dopozerat film, mm ma uz vyhana, tak dobru nocku 🙂

lolka
29. máj 2010

ahojte
docitat vas nemam sancu, ale pozerala som foto - kosicanky, aj vy ste mali pekne stretko 🙂
zucanka s viki su uz doma a rodinka je kompletna. snad mali dobru cestu, ale viki je dobre babetko, urcite sa spravala vzorovo 😀

baby, ste tu pisali, ze sa chcu deti nosit......tak my sme vcera odlozili hlboky kocik 😅 furt v nom revala a ja som nemala nervy ju nechat plakat az sa uplne vynervaci. ked sme ju zobrali na ruky, bol razom klud. takze uz mame sportak, ked bude hore, mierne jej ho zdvihneme a ked zaspi, tak jej ho sklopim. no a v sedacke sa jej velmi paci, samozrejme. som si nemyslela, ze vanicku vyuzijeme 3,5 mesiaca 😅

jja
29. máj 2010

@maculik ja som si kupila kremovu...tak zajtra vyskusame naostro...hadam sa jej bude pacit, mala som klokanku v tej sa jej moc lubilo ale ta nam bola hned mala.. 😉

blumka
29. máj 2010

no podarilo sa mi zohnat jedu fotku 😀 ...to je moja svokra s vnuckami..este jej tam chyba jedna 14 rocna a nasa JUli 😀 😀

selyma
29. máj 2010

krasna fotka na tom poli

blumka
29. máj 2010

@selyma ze? tie kde som ja nevysli moc dobre, lebo tam vidno kus oblohy a ja som chcela len taku co su same maky 😅 este tam raz nazeniem Terezku a pofotime sa 😀 to mame tu nedaleko za susedovym domom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre