Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
31. máj 2010

@selyma v
1.-2. mesiaci 120-250g tyzdenne
v 3.-4. mesiaci 70-110g tyzdenne
v 5.-6. mesiaci 35-55g tyzdenne

svetlankat
31. máj 2010

@olifcek krasne asi kupim malej

olifcek
31. máj 2010

@svetlankat super na leto, ja uz jednu taku mam, kupim este jednu, taku, co sa viaze x;o))) lebo ja len takeee kupujem, pre istotu, i ked oliv si zatial ciapocku dolu nedava

svetlankat
31. máj 2010

@olifcek a mas taku co sa viaze? ze zakrije aj uska? Nasa malinka si vie ciapky dat dole a to tak, ze kruti s hlavkom dolava a doprava az jej ciapka zide dole a nikdy ju nema na uskach, uz ma ide z toho porazit a tie na snurovanie jej vadia pod krkom. No ale musi si zvyknut zlaticko moje, bojim sa o jej uska.

olifcek
31. máj 2010

@svetlankat tem link, co som dala, ma i na viaazanie a uska zakryju, su nizsie, tri farb, biela, kremova a modra x;o)

zucana
31. máj 2010

baby ja som za cumel aj ked si cenim rady annag....aj so zubarom som o tom kecala....
no my sme dnes kupili dnes ciapky...sice drahsie ako na sk ale su super...
a sem asi pojdeme posledny junovy tyzden....takze macu nakoniec talianko hodku od nas...
http://www.villebianchi.it/italiano/index.html

svetlankat
31. máj 2010

@olifcek hej hej to som si vsimla, preto uvazujem ze kupim. len som chcela vediet tvoju skusenost, kedze uz jednu taku mas. uvazujem nad bielou

svetlankat
31. máj 2010

zacu vezmi maaaaaaaaaaaaaaaa, aj ja cem. super. Malinka nadherna

olifcek
31. máj 2010

@zucana ved ked ma cumel, ci cmula palec, ide len o mliecne zuuubky....

@svetlankat jj, zakryje aj uskaa

zucana
31. máj 2010

presne 😉

svetlankat
31. máj 2010

Ja som tiez za cumel a mala ho ma rada, ale je pravda, ze my papame z flasky, mm mliecko

olifcek
31. máj 2010

takze je to jedno 😀

a pekne capicky veru

svetlankat
31. máj 2010

olif diky

olifcek
31. máj 2010

ja zas verim, ze babo, co nepozna cumel, nehryzie pri papani z prsnika...nakolko chcem dlhsie kojit....cisto len kojit do cca 7-7,5 mesiaca, paq popri zacat s prikrmami

olifcek
31. máj 2010

ja som rozmyslala nad hackovanou ciapkou, segra v pohode urobi..no bojim, ze bude olivke teplo

selyma
31. máj 2010

mne sa velmi pacie take hackovane, chcem na leto nejaku kupit pre Klaudiku
Olifcek dakujem 🙂

olifcek
31. máj 2010

@selyma nz 😉

svetlankat
31. máj 2010

v hackovanej by nemalo, mala by prave dobre vetrat, ci? Nemam skusenost. To mas pravdu s tym kojenim, no my z cicika nepapame. Uz mi ho aj zacala odmietat.

zucana
31. máj 2010

olif aj ja chcem dlho kojit a sna d tie zubky vydrzim....pozri je vela zien co baba mali dudel a kojili do 2 rokov...ja proste som videla dieta do si jedlo prst do zakladky a to by som nezniesla....ako pisali uz baby....dudel zahodim tak len preto ale ved kazdy ako chce 😉

selyma
31. máj 2010

Olif, takze to znamena, ze staci, ze v 4 mesiaci (dajme tomu) priberie len 440g?

zucana
31. máj 2010

baby vetrate cez noc?resp mate otvorene celu noc okno uz???

svetlankat
31. máj 2010

@selyma ano staci a kludne moze aj menej, ked bude malinka spokojna usmievava a nic jej nebude chybat, je to ok. Kazde babo je ine a neda sa tabulkovat. Dolezite su pocikane plienky.

selyma
31. máj 2010

ach jej. Klaudika teraz v 3 mes. pribrala 650 a to som si myslela ze malo. Tak to je potom dobre

svetlankat
31. máj 2010

@zucana Ja som vcera o jednej v noci otvorila balkonove dvere, bolo neznesitelne teplo a spalo sa malinkej super, rano mala teplucke aj rucky a aj nozky. Ziaden problem u nas.

svetlankat
31. máj 2010

@selyma urcite je to dobre, my sme mali v troch mesiacoch 5110g.

svetlankat
31. máj 2010

@selyma a to sme v dvoch mesiacoch mali 4550, size sme nepribrali za mesiac ani pol kila

olifcek
31. máj 2010

@selyma ano, je to OK

@zucana ja som zase videla dieta co slo do prveho rocnika a revaloo, lebo chcelo dudel, dostalo ho, inak by asi nebol klud, chi....u nasich ked som byvala, to blizko skoly a i teraz byvame blizko, som zvedava, co zazijeme, hehe

my mame pootvorene okno, alebo otvorene ale vo vedlajsej miestnosti

selyma
31. máj 2010

svetlankat, tak to sme podobne, Klaudika ma v 3 mesiacoch 5450 a mesiac predtym 4800

olifcek
31. máj 2010

ale ked nam vymenuia dvere, budeme vetrat v spalni, lebo uz nebude prievan x;o))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre