Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
4. jún 2010

baby toi je strasne toto... ja sa trasiem, ako tie spravy pozeram :(

garonka
4. jún 2010

baby evakuovali svokrovcov byvaju tam pri hornade, smerom na Aničku košičanky vedia kde to je, je tam sto ľudí, mm beha kade tade, a ich psa mame tu doma v byte 😔 🙄
je to na zaplakanie ale oproti tym ľuďom čo prišli o domy v nižnej myšli je to nič

garonka
4. jún 2010

@svetlankat privalova vlna ma byť ☹ 😢

garonka
4. jún 2010

som taka unavena, spať nemôžem je tu aj mm brat ešteže Tobik spinka ja ani na oči nevidím ale strach neskutočny ak ta vlna zasiahne a svokrovcov vytopi 😖

garonka
4. jún 2010

vy všetky hajate i ja chcem do hajan ah jaj ☹

svetlankat
4. jún 2010

@garonka ani ja nemozem spat, som uz unavena, ale bojim sa. O malu

maminnka
4. jún 2010

Garon, je to strasne, ale musia to urobit, tie raidene zaplavy, aby sa nestalo horsie... myslim na vas, drzte sa!

maminnka
4. jún 2010

sa mi to lahko pise, ked z nasej rodiny nikto nei je ohrozeny, svokrovci maju len vodu v pivnici, to je nic... ale ozaj na vas myslim!

garonka
4. jún 2010

@svetlankat sveti ja tu revem od unavy oči neviem udržať svokrovcov havo je maximalne vyplašeny a ešte ta sprosta suseda buchala metlou alebo neviem čim lebo jej vadíme, kebyže nesom normalna jej jednu s prepačením pridrbem 😠

tu človek je hore a ona nemôže spať? tak nech si da vatu do uši joj

a vy ste na jazere? tam neevakuovali?

garonka
4. jún 2010

@maminnka ďakujeme moja, dufame že voda nezasiahne ich dom
ak si predstavím, že minuly mesiac prerobili komplet kupeľňu a izbu ani radšej nemyslím nato lebo ochoriem z toho

garonka
4. jún 2010

ta vlna ma zasiahnuť okolo druhej rano 😖

garonka
4. jún 2010

ja ete nehajaaaaaaaaaam

nieže si budete myslieť že mi haraší že tu sama so sebou kecam 😅

garonka
4. jún 2010

havo takisto nehajaaaaaa 😝 a vola sa Nelka 😵

svetlankat
5. jún 2010

@garonka havo je zlatunky. Vlna ma dorazit teraz medzi pol siestou-siestou, aspon tak to teraz vraveli a nevedia o akej sile. Ano my sme na jazere, zatial neevakuovali, ale ze mame byt pripraveni. My uz mame pripravene veci. Uz je to uplne ine, ked ma clovek babatko. Uplne ina zodpovednost. Ked sme boli s mm sami, tak sme taketo situacie riesili inac. Prave vraveli, ze vlna uz dorazila, ze situacia je stabilizovana a radio vypadlo.

maminnka
5. jún 2010

juj kocky, dufam, ze ste napriek nespaniu mali pokojnu noc... dajte vediet!

svetlankat
5. jún 2010

Dobre rano, takze sme stale v suchom , chvala bohu. MM bol pozriet na hornad, take je to ok. Uz aj vybalujem. Inac noc pokojna. Miska sa zobudila na papanie o pitej rano a teraz uz ma den.
Garonka dufam ze svokrovci ok

blumka
5. jún 2010

ahojte....znamy co je na nasej stavbe nam podava stale info ako to v Krasnej vyzera, vraj su zaliate nejake ulice ale ku nam sa to zatial nedostalo...ani nasu ulicu neevakuovali...
normalne som rada ze sme odisli k nasim...ale baby vraveli ze najvacsia vlna pride dnes rano medzi 6-8 a uz je 8:15, tak snad uz je to najhorsie za nami...aj slnko vyslo...ja som sa vcera modlila pred spanim aby to uz prestalo,..je to hrozne...

mmaarrttiinnaa
5. jún 2010

dobre ranko ja trosku odbocim od povodni chcem sa spytat dali ste ockovat deti proti rotavirusu ja som maleho chcela dat len povinnym ockovanim ockovat ale rozmyslam aj nad tymto co vy na to poradte

garonka
5. jún 2010

@maminnka ajooj nehajala som len dve hodinky 😔 oči mam take akoby som bola nalogana ah jaj
svokrovci su oki chvalabohu

blumka
5. jún 2010

gari, uz bude len lepsie 😉
mami, ja nedavam na nic co nemusim..takze len povinne

blumka
5. jún 2010

ne mamir, marti, som chcela napisat

olifcek
5. jún 2010

@mmaarrttiinnaa i ja som nad tym sirupcekom uvazovala, ale neziaduce ucinky ma odradili...1z10 ich ma...

@garonka @svetlanka @blumka uz ok?

olifcek
5. jún 2010

mm kuka, ze hornad stupol o 8cm...

maminnka
5. jún 2010

ja tiez ndavam ockovat nic navyse, oproti povinnym..

blumka
5. jún 2010

olif, vraj uz klesa za hodinu jeden cm...15 ulic v Krasnej evakuovali, nasu nie...tak dufam,ze uz bude len lepsie

blumka
5. jún 2010

pozeram TA3 uz sa to upokojuje...

maminnka
5. jún 2010

nech je uz lepsie... aby sa ludia mohli vratit domov...

olifcek
5. jún 2010

@blumka @garonka stretko stvrtok o 15.00? @svetlankat potvrdila, ze jo....este sa opytam @lenica81 😵

blumka
5. jún 2010

olif, ja ale budem moct ostat len do piatej...tak ked vam budem stacit dve hodky tak oki 😉 😀

olifcek
5. jún 2010

@blumka ja tiez tak planujem...dve hodky...x;o) bo o piatej mm konci v praci a pojdeme dom paq...nech oliv nie je dlho v manduce x;o)

olifcek
5. jún 2010

kokos, saq ja som presne pred rokom bola o ruku poziadana a robili sme test a zistili, ze babo uspesne vysloooooooooo 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre