Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
6. jún 2010

@matesl na Senecké jazerá, tam sa prechádzame....Poobede sa chystáme okolo druhej, tak ak by si vyrazila aj ty, daj vedieť stretneme sa 🙂

laxity
6. jún 2010

@matesl aj ja zháňam cestovnú postieľku...ešte mi to nesúri, ale v júli ideme na dovolenku, tak by sa mi fakt zišla 😕 ...len sa neviem rozhodnúť akú, ceny sú rôzne, hlavne aby bola pevná 🙂

matesl
6. jún 2010

@laxi dnes necham na mm ze kam, kedze sme tam vcera boli na moj podnet tak daleko sa mu s malym nechce ked tak reval cestou spat 😅 dam ti vediet

a co ja som kukala cenovo j fajn kedze ma aj to 2 podlazie a netreba sa tak zohybat , ja uz dlko kukam nejaku a tato mi prisla fajna, ma 2 istenia proti zlozeniu 😉

olifcek
6. jún 2010

@matesl ta ale paq nam ostanu vsetky 3/4 len 😀 😀

olifcek
6. jún 2010

olivka, moja mamina a moje krsniatko x;o) a teda olivkina babka a sesterka

zucana
6. jún 2010

jaj baby ja som taka smutna....volala mi mama ze ma teta pekne jej ohovorila a okrem ineho vraj ze som jedla piate cez deviate (spiz so salatom, salamovy rozok a kolace) a ze kvoli mne lebo vsetko jem ma mala ekzem.....pritom to mala uz od narodenia ale nie tak rozsirene ...ja som myslela ze je to geneticky dane lebo aj moj mm ma....tak som z toho nanic...v utorok uvidim co povie lekarka....proste take veci povedala ze mi je do placu.....
a tu je par foto

olifcek
6. jún 2010

ako je cca 3>10, 3:15 na videu, kde moja mamina s malou ,, co je, co je, co je?,,, ked to urobila 2x chcela som jej povedat, nech toto nerobi, ale uz to nezopakovala...x;o) ja uz som mamine asi vsetko zakazala...tak ale co uz, chcem malickej len to naj x;o)

olifcek
6. jún 2010

@zucana musia Ti velmi zavidiet...krasna, mlada, prijemny manzel, uzasne dietatko, poslusne, tichucke, usmievave, uspesna Ty i Tvoj mm...a ekzem urcite nema z Tvojho jedla! i mala mojho kolegu to ma a vraj je to dedine, tak neviem,,,

a i keby si jedla 8cez10 no a co? 😅

garonka
6. jún 2010

@zucana zuci to čo maš za tetu? že sa nehanbi? ekzem neje možne dostať z jedla, joj ja mam takisto take rečí najradšej 😠
mne včera svokra povedala krasne slovičko,, ježíííííš ta ty si pribrala ??? " 🙄
a čo naj priberam veď kojím a som rada, že mliečko mam stale a to už Tobi bude mať 4 mesiace lebo su baby, ktore by kojili a o MM pridu skôr.

olifcek
6. jún 2010

@zucana a nadherne fotkyyyyyy

garonka
6. jún 2010

@zucana supiš fotkyyyyy, ja sa vôbec neviem tvariť na fotkach normalne

olifcek
6. jún 2010

@garonka vacsina zien pride o mm v 3 mesiacoch...ale len preto, ze to vzdaju, netusia, z eje to len rastovy skos u babatka, ze to nie je tym, ze ho maju malo, ale, ze babo proste viac papa v tom obdobi...

my tu sme sikovneeeeeeee

garonka
6. jún 2010

@olifcek a veru že smeeeeeeeee 😵
včera sa ma jedna znama pytala, kojiš? a ja že hej a ona to vidno, krava asi naražala na moje cecky alebo čo 😅

garonka
6. jún 2010

@olifcek videjko bombove no všetky som kukla ešte raz, Olivka je taka pokojna na každom je vysmiata ako slniečko no užas 😵

olifcek
6. jún 2010

@garonka 😅 aj bucala? x;o)))

jo, ale vie aj riadne vystrajat, hehe 😀 na tom, kde je s mojou mamkou, ked s nou tak kusok vies, nie, ze natriasala, ale...tak som ju chcela stopnut, chore, viem... 😅

hihi, daki

garonka
6. jún 2010

@olifcek keby len bučala no čo s takymi ľuďmi 😀 😀 😀 😀

garonka
6. jún 2010

@olifcek my teraz spinkame ja že sa v pohode osprchujem, umyjem vlasky aaaaale... Tobi nechcel pri ockovi zaspať musela som prisť ja, sranda dostal cumlík par pohladení pusu a haja, tak mm teraz žiarli 😝

olifcek
6. jún 2010

@garonka 😀 😀

matesl
6. jún 2010

@zuci a to je tata c o zi dava malu sadnut na zem?

olifcek
6. jún 2010

@zucana inak mne neurologicka odporucala a aj do spravy dala, ze malicku nedavat sadnut, kym sa sama neposadi...ze ked ju opriem o sikmu plochu tak, ze ma chrbatik zabulateny, ze to neva, ale do sedu, hoc len na minutu, nedavat, ze nech to oliv sama zvladne....

olifcek
6. jún 2010

mm uz ide do prace....a netusi, kedy pride...njn

zucana
6. jún 2010

matesl hej....to je ta....proste mi je to luto mama povedala ze je zakomplexovana....ale uz neriesim ale dobre mi to doslo luto....a neznasam pretvarku....a mamina musela slubit ze mi nic nepovie....hroza....
olif pozri kazdy ma iny pohlad na vec....ta kamoska co tam bola so mnou slovenka presla vela doktorov lebo jej dietatko je hypotonicke....to znamena ze sa menej hybe robil aj vojtovku...a keby ho nedavala sama sediet tak by si mozno este ani nesadol a to ma 11 mesiacov.....jej lekari povedali ze jasne ze ho dat sediet samozrejme s mierou ale co ma non stop lezat???a vika si tak sama sadne....samozrejme ze sa posadi este s pomocou ale do sedu uz potom ide sama aj sa predklana za nozickami...a o 2 tyzdne ma 5 mesiacov a vytiahnem sportovy kocik...lebo podla mna aj ked je slovensko pokrokova krajina a vsetko sa tam dobre kontroluje paci sa mi komprosmis.....lebo ked je v knihach napisane ze do 6 mesiacov vo vanicke a az potom sportovy alebo dovtedy to a to tak sa mi to moc nezda ved ako tu piseme stale kazde babo je ine 😉
a viki nesedi cely den ale len sem tam 😝
olif podla mna sa riad svojimi pocitmi ako to citis ty aj ked chces najlepsie pre sovje babatko to neznamena ze musis robit vsetko podla rad co je v knizkach alebo co radia odbornici ve ditak sa nazory lisia....samoska to je len rada ...dalsia z mnohych 😉 podla mna si az moc dobra 😵

olifcek
6. jún 2010

@zucana ta kamoska cvici vojtovku? lebo ta vraj pomaha iked ja som sa jej branila a cvicila by som radsej bobatha, no nastasti enemusiiiime x;o)

olivka sa tiez sama posadi, normalne sa potiahne....ale tak, ako ju dava teta sadnut, to nerobime...verim, ze maju tazku hlavicku na chrbatik 😕

ale je mi jasne, ze kazda vieme, co je pre to nase babo v pohode x;o)

mna ten pruh strasi x;o(

andrea2603
6. jún 2010

ahojte.
zuci, nechcem byť za múdru, ale Vikinkina pokožka môže byť z toho čo papáš, len bohužiaľ veľmi ťažko prísť na to, že čo presne. No ale veď uvidíš, čo Ti povie lekárka.

zucana
6. jún 2010

andy ved uvidime ale podla mna to ma pot tatovi...aj on to ma...a ja som na zaciatku nejedla skoro vobec nic take alergenne a mala to..... ☹

matesl
6. jún 2010

@zici @olif, aj moj si sada...a ked tak nad tym rozmyslam ked drzis dieta na tukach tak cez plece ved aj vtedy je hlava nad chrbticou...a drzis ho pod ritkou...nie je to to iste?
neviem...

olifcek
6. jún 2010

@lenica81 potvrdila uz raaano ucast vo stvrtooooooooook 😵 😵 😵

olifcek
6. jún 2010

@matesl asi ee, chrbtica je inak...ale ved..za par tyzdnov si uz sadnu uuuplne 😎

matesl
6. jún 2010

teda myslim tym ze sa im nestane nic ked si obcas na kratko posedia....ja ho tiez neudrzim ak si sadnem s nim hned sa vytlaca hore az sedi...co s nim 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre