Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
8. jún 2010

matesl, ja ti poviem na tu knihu len jednu vec...autor ktory ju napisal po rokoch prehodnotil to co vnej pisal a zacal presadzvoat spolocne spanie deti v posteli rodicov...
ak budes tu metodu skusat tak az od polroka a rozhodni sa na 100% ze to vydrzis, lebo ak nie, mozno urobis horsie ako by si ju vobec neskusala...
ja som nechala podla tej metody plakat Terezku len raz a to sa mi tak dogrcala ze koniec..a pritom vraj kontrolovany plac...
no ale kazdy ma na to iny nazor..moj je...ze mam dve deti a ani teraz ked musime obe s manzelom stale uspavat nebudem po tej metode siahat a teda vecerne uspavania a nocne spanie nie je u nas vobec ruzove 😉

blumka
8. jún 2010

zuci v kE je v tieni 28 a v nutri mam uz 26 ☹ 😠

blumka
8. jún 2010

a este k tej metode aj ked autor tvrdi ze je pre vsetky deti nie je to pravda, lebo keby bola tak nam vsetky od polroka spia celu noc..kazde dieta je ine..tak ako jedno nechce jest, druhe nechce zaspavat same 😉

blumka
8. jún 2010

no juli dnes spala uzasnych 45 minut...adoobeda asi 30...zacinam neznasat tieto horucavy ☹

maculik
8. jún 2010

matesl, no ja som o tej knihe citala, ale nepraktizovala som to. Ale par kociek od nas z juloviek tak naucili deti same zaspavat. Ide o to, ci mas trpezlivost vydrzat par vecerov placu, ak Ti Risko sam nezaspava. Mne sa Adelka naucila zaspavat sama aj bez toho, aby som ju nechavala vyrevat, ona bola zvyknuta na prse zaspavat, ale ked uz nezaspala, tak som ju dala do postielky a chvilu sice plakala, no nastastie to nebolo ze hodinu alebo tak, len 5min mrncania.

Ale ako hovorim, par kockam to pomohlo a nevedia si ju vynachvalit.

blumka
8. jún 2010

no uz vam to ide...gari, olif, matels, zucana, jja, macu...ked este dakto piste mi do IP maila

blumka
8. jún 2010

na dnes koncim..neter mi bere pc...tak papa

svetlankat
8. jún 2010

@garonka aj my sa pripajame ku gratulaciam.

garonka
8. jún 2010

@svetlankat ďakujeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵

maculik
8. jún 2010

blumi, dakujeeem, uz mi to prislo. Hodi sa mi to, lebo kopu veci som uz zabudla 😉

a nextik vraj vcera odisiel, tak super, mm to v piatok vezme od nasich a v nedelu donesie sem 😵
plus balicek od maminnky, tesiiiiim 😵

garonka
8. jún 2010

baby toto tu musím napisať ako niektori zarabaju navyše, snorim na mimibazare a kuk take opaľovaky ake mame my ešte i číslo stali v H&Mku 5 € a ponožky nemame ale tie tam stali 1 € a tu baba predava taky komplet za 12 € tak neni normalna 😠 a ešte zarata poštovne
hlavne, že je košičanka 🙄

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8792629&tab=1

garonka
8. jún 2010

žeby do tej sumy zaratala cestu autom do obchodu ? 😅

garonka
8. jún 2010

čiže dokopy to je 13 € ale drahe no

svetlankat
8. jún 2010

@garonka asi zaratala cestu.Dost pyta.

zoska
8. jún 2010

cafte,
už sme doma
očkovali nas, ale mala to zvladla super, zlata bola a plckala len ked ju pichli potom už nie, dom sa napapala a teraz hajka v postielke samozrejme na brušku 🙂

váži 6100g a kedže len kojim tak sa dr. o prikrmoch ani nezmienila, že až neskor 😉

spominala som jej aj ten zapach po liekoch co je z malej citit obcas no ale kukala na mna jak puk 😠 ze s tym sa este nestretla...no tak ja si asi vymyslam, moj mm tiez a aj mama 😖

u nas uz je tiez horuco, rano sice popršalo, ale teraz 29stupnov...nastastie vnutri mame 23, ved som malu obliekla a vonku take teplo, ze som ju rovno vyzliekala...a urcite by mi vonku nespala, v postielke je jej lepšie 😉

@zucana drzim palce, necch Vikinke tie kremy pomozu, aby sa jej to preliecilo a nebud smutnucka 😉

ozaj, vieme nieco o suzon? kto je s nou v kontakte? @olifcek ?

maculik
8. jún 2010

garon, tak to je sila, ako vie niekto zarabat... 😒
a keby aspon tie "ponoštičky" napisala spravne 😀

olifcek
8. jún 2010

next

Katarina: Ahoj
vsetky balicky odisli vcera nakolko svokru v piatok hospitalizovali a bola som cely den s nou v nemocnici ☹((((

olifcek
8. jún 2010

@garonka spolieha na fanusikov futbalu..hrozne ale...kokos.... tak nakup aj Ty nahod si euro, dve a mas to x;oD

@zoska uz aj jej idem pisat sms x;o)
@maculik 😀 😀

zoska
8. jún 2010

olif 😉 dufam, ze sa maju dobre, som zvedava co ti odpise...

@garonka ty spionka...no je ti treba sliedit, len sa vytočíš 😀

olifcek
8. jún 2010

@zoska @suzon78 odpisala...

Ahoj Olif, v piatok sme sa len vratili z BA, mala musela mat 2 operacie za sebou, plastika chlopne sa nepodarila, dali jej nakoniec umelu, do konca zivota ju caka cca 8 vymienati tej chlopne a bude na liekoch, je to hrozne, takmer sme o nu prisli, tak sme stastni, ze ti vsetko zvladla. Dobem na konika, pozdrav baby, a vy sa ako mate?

preklep vymienati a dobem su v sprave

zoska
8. jún 2010

olif,
dik za info...chuda malinke, bože ako mi je ich luto...
necudujem sa jej ze kasle na kona 😅

olifcek
8. jún 2010

aj fotku malickej poslala

maculik
8. jún 2010

chuda suzon, ale hlavne, ze to nakoniec dobre dopadlo, len tie operacie v buducnosti nic moc... ale zase veda ide velmi rychlo dopredu, mozno kym bude malinka dospela, tak vymyslia nejaku trvalejsiu chlopnu alebo nieco...
@olifcek, tak pozdravuj aj od nas, nech sa malinka rychlo zotavi 🙂 Krasnucka je 😵

olifcek
8. jún 2010

poslala som jej pozdrav a chvalu na malinku, a ze su vsetci traja statocni 😵

olifcek
8. jún 2010

...itak sa bojim pruhu a narkozy.... ☹

zoska
8. jún 2010

jej aka je zlatuka, clovek by povedal, ze normalne zdrave babatko ☹

olif ty mas tu operaciu uz istu?? teda Olivka?

olifcek
8. jún 2010

@zoska asi jo, pojdem na kontrolu s nou...stale tam citim, ze mi cosi pod palcami uteka, a asi by to tam byt nemalo...x;o(

zoska
8. jún 2010

@olifcek nestrachuj sa dopredu, uvidis co povedia na kontrole, mozno prekvapia 🙂
a kedy je kontrola?

zoska
8. jún 2010

ta moja mala je nejaka nervna, zeby ockovanie? nastastie teplotu nema 🙂
dala som ju na brusko na gauc a ona chce asi lozit, ibaze ju zabrzdil vankus tak sa hneva 😀
idem asi vonku s nou, aj ked neviem kto bude kociar tlacit ked zacne revat 😅

olifcek
8. jún 2010

@zoska ked poviem....sla by som i zajtra, l ebo primar pracuje stredy, no...neviem, ci potrebujem papier od pediatricky alebo staci sprava z minula....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre