Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
19. jún 2010
blumka
19. jún 2010

baby, juli spi od pol desiatej na balkone... 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
19. jún 2010

uz sa zobudila.. 😀

zucana
19. jún 2010

my nie a nie zaspat....
a tu je foto ale pojdem ich vymenit lebo biele ma 3je a chcem nieco teplejsie lebo letne ma milion....

jja
19. jún 2010

ahojte dievcence, tak a mam to uspesne za sebou, 🙂
horsie to znasala moja Karolinka. Bola so mnou v BB na fakulte, manzel bol s nou vonku a tesne pred tym ako som mala ist dnu na odpoved, tak dobehol skoro s modrou Kajou ze tak place, co ma robit. tak som sadla do kresla na chodbe a vytiahla prso. 🙂 spoluziaci mali podivanou🙂) a pred vyhodnotenim takisto 😀
ale uz je dobre, sme este u svokrovcov v ZH tak ma tu chladnejsi vzduch ako my doma tak spi od 12. 🙂
prajem vam pekny vikend.

zoska
19. jún 2010

no cauky 🙂
my sme boli vonku doobeda a poobede ocko vysaval a my sme sa na nom smiali 😀 teraz mala hajka na balkone, ale vidím to na štandardnych 40minut 😒
@blumka Nelka spinkala tuto noc fajn, ale este to vobec nieje ustalene, niekedy sa budi 2krat za noc niekedy 4krat

@zucana @blumka mm mi kupil zlatu retiazku, lebo to povodne bol jeho zamer, len sa spytal ci moze byt a ja som odsuhlasila a povedala len ze nejaku jemnu a k tou nejaky jemny privesok, takze v podstate viem co dostanem, ale uvidim to az na promociach 😉

zoska
19. jún 2010

@jja gratulujeeem 🙂

svetlankat
19. jún 2010

Caute baby, tak ja len tak na rychlo. Uz viem dovod nasej mrzutosti. Malinka mi v piatok uplne odmietala papat a predstavte prerezaval sa nam prvy zubok. Uz ho mame celkom vonku. Takze nas prvy zubok, jednotka dolna. Tak sa drzte ozvem sa zajtra.

zoska
19. jún 2010

@svetlankat ty brdo, tak gratulka k 1.zubku, mala Miška je rychla 🙂
@olifcek vsetko naaaaj k polročku 😵
@zucana aj vam vse na k 5 mesiačikom 🙂

zoska
19. jún 2010

jo a dnes som videla v obchode susienky pre deti od 6mesiacov a neobsahuju vajko ani suseny bielok 😉
@olifcek ty si sa pytala na piskotky, tak toto je nieco na ten sposob 😉
http://www.mojalekaren.sk/nestle-baby-susienky-...

jaja32
19. jún 2010

@hajdylca Ahojte, musím reagovať na poistenie pre bábätko. Mne sa snažila telefonovať sestrička z novorodeneckého.... ale ja som neznáme číslo nezobrala. Pozor.... hneď telefonovala manželovi s tým, že ja určite mám dosť roboty s bábätkom a neberiem jej telefón, tak si dovolila zavolať oteckovi a ponúkla mu ich produkt. To je fakt sila.... manželove číslo som dávala lekárovi pred pôrodom.

jaja32
19. jún 2010

@zucana @olifcek všetko naj detičkám a samozrejme aj mamičkám, že sa tak pekne starajú o svoje ratolesti 🙂

laxity
19. jún 2010

ahojte

@zucana, @olifcek gratuľujem 😉

@jja super, gratuľujem 🙂

@olifcek kuk dobrá cena celkom 🙂

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2231675

laxity
19. jún 2010

@olifcek teraz ma napadlo, že tebe sa Cherokee nepáči 😕

blumka
19. jún 2010

@svetlankat, jeeeej gratulujemeeee...si prva februarovka so zubkom 😉 teda Miska je... 😀 no a to mozes byt rada ze to prebehlo len tak s odmietanim papania 😉

laxity
19. jún 2010

@svetlankat aj ja aj ja 😀 gratuľujem k prvému zúbku 🙂 , neviem či Natálka nebude hneď po Miške 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
19. jún 2010

kdeže je dnes olifcek a garonka? aky nezvyk, ked je tu tak ticho 😅
dieta spinkaaa...na dvakrat sme uspavali zasa, tak snad uz sa nezobudi...
mm este ma nejaku pracu, tak konikujem, ale dnes to tu nefičí 😝

blumka
19. jún 2010

@olifcek je s mm na sportovych dnoch z jeho prace 😉

zoska
19. jún 2010

@blumka ahaa to mi nejak uslo 😕 nepozorne citam, hanbim sa 😅 😀
ty brdo, to bude Olivka riadne prekvapena ze je cely den mimo domu 🙂

blumka
19. jún 2010

@zoska ale ja neviem ci to olif verejne napisala, ja to mam z mojej IP 😅 som ju bonzla, kde sa flaka 😀

zoska
19. jún 2010

@blumka 😀 😀 tak sa nehanbim

zoska
19. jún 2010

@blumka pozerali sme s mužom fotky vášho hradu 😉 krááása , mm zasa chytil ošial ze ideme stavať 😅
no ale blumi to bude chciet nejaku vypomoc na upratovanie taky palac 😉
a kde to máte? široko daleko nic nevidiet

olifcek
19. jún 2010

kukuk....boli sme vonku, ale asi len 5 hodin, aj sme prebalili vonku x;o) oliv z toho mala uzasnu zabavu, hehe....boli sme na sportovych hrach z prace mm ako @blumka pise x;o) doma sme uz davnejsie, len som hrala jednu hru, paq sme sa s oliv hrajkali a tak, no ;))

dakujeme za gratulacie ;o) ste zlatunke....stretla som aj jednu kamaratku, ktorej syncek ma dva zubky uz od 4 mesiaca, ale nevedeli, kedy narastli, ze si to nahodou vsimli, hehe...

@zoska dakujem za link na susienky x;o)

@zucana pekne triceno

olifcek
19. jún 2010

ale oliv bola uzasna....jasne, kazdy sa za nami otacal, aj si ju fotili niekolko krat, dokonca i fotograf, ktory fotil celu akciu, hehe, takze sa zrejme dostane i do ich novin a web stranky x;o)

blumka
19. jún 2010

@zoska noooo a upratovanim urcite bude musiet niekto pomahat, hlavne teda tie velke upratovania. Hore su izby a spalna, takze to si kazdy uprace sam, no a dolu budeme musiet nejako poriadok udrziavat. Inak on nie je az taky velky ako sa zda, akoze je velky na dnesne pomery ale zvonku sa zda vacsi lebo ho zvacsuje opticky terasa a a garaz, ktora je na dve auta a je este aj predlzena

a je to normalne v beznej domovej zastavbe, len za nami je biozona, tak uz je len lesik, a z jednej strany je svagrov pozemok a z druhej mm bratranca a oni sa este nechystaju stavat 😉

selyma
19. jún 2010

@svetlankat blahozelam k zubku, roztomile

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre