Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
22. jún 2010

@blumka
no z toho videa som sa fajne nasmiala, že aka to Tete herečka, neprihlasiš ju do mini talent šou?
a mate pekny bytik, obyvku s kuchyňou 😵 😵 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
22. jún 2010

@rivatha no veď prave i ja som bola prekvapena, že čo mi trepe, červeneeeeee máme 😕

svetlankat
22. jún 2010

@garonka hajka hajka uz pomaly dve hodinky, ale sme uplackany, ked nespinka tak len pomrnkava ani hracky ju nebavia. Asi tie zubky, uz jej ide druhy. Este sa neprerezava ale uz je tam kopcek, tak je to uz len otazka casu. Rastu nam tie deturence ako z vody.

olifcek
22. jún 2010

@garonka aj my uz take viemee

baby, pisem do jojky

dobry den,

obraciam sa na vas s otazkou a prosbou zaroven.

moj brat, M. Regimun, 25r., mal vcera prac. uraz. padol z vysky min. 10m. ostal v bezvedomi a az niekedy vecer mu zacalo srdiecko bit. pluca ma uplne pomliazdene, dychaju zanho pristroje. cely je opuchnuty,naliaty, mozog poskodeny nie je, no je tam opuch. brat sa mal 03.07. zenit...to nie je podstatne viem. cakaju so snubenicou babatko, ma sa narodit 25.12.2010, maju i spolocnu dcerku, ktora bude mat v lete 2 rocky, a Stanka /snubenica/ ma dcerenku, ktora uz ma 11 rokov, moj brat, Majko ju ma rad ako svoju. verim, ze uz i kvoli tomu to nevzdava a bojuje. dnes uz ma lepsi pulz a udajne i telo je lepsie okyslicene. no stale je v kritickom stave. ked sa s nim rozpravate, idu mu slzicky, cize vnima okolie, a to i ked sa nepohne, neprehovori a ani ocka neotvori.

chcem sa opytat, ci by sa nasla v spravach mala vsuvka o tejto mladej rodinke, hoc kazdy vecer sledovat ako sa brasko zotavuje. neziadam peniaze za nakrucanie, chcem sa len opytat, ci by bolo mozne pomoct tejto mladej rodinke nejakou verejnou zbierkou. televizia uz pomohla mnoho ludom, vratane neprisposobivych obcanov, najma romskeho povodu. myslite, ze by sa dalo pomoct aj mladej, poctivej rodinke? verim, ze sa brat z toho dostane, no potrva to velmi dlho...rodinka sa posnazi Stanke pomahat, ale nemame prostriedky aby to slo cely rok...v pripade, ze bude brat potrebovat transplantaciu pluc, velmi by pomohla fin. pomoc od ludi, ktori dobrovolne prispeju. zatial by bolo fajn, keby sa dalo pomoct Stanke a jej dvom detickam, plus nenarodenemu drobcekovi. byvaju v podnajme, ktory Stanka s prispevkom RD nepotiahne.

verim,ze by to verejnost zaujalo. trosku zmeny vo vysielani...dat im okrem nasilia a prir. katastrof i jeden ludsky zivot, ktory vplyva na mnoho dalsich a jeho rodinku.

pytala som sa jeho snubenice, ci by s tym suhlasila,tak ano.

ak by ste mali zaujem, prosim, kontaktujte priamo ju

Stanka Kalafusova,
Čínska 26, 8p. -na zvonceku je Matis, na schranke Kalafusova, Regimun, Matis, na dverach Matis
Košice,
t.c.: 0903 506 934

svetlankat
22. jún 2010

@garonka
@rivatha my mame 68 ale rukaviky su nam dlhe, 62 je nam kratka na telicko nakolko mame dve plienky. Neznasam ich. No co uz.

zucana
22. jún 2010

aj my mame konecne videjka:

https://www.youtube.com/watch?v=UZVWNiZio3shttps://www.youtube.com/watch?v=hegLaqZUGtY


jej garon ta nasa sa cez to brusinko nevie tak natiahnut 😒

garonka
22. jún 2010

@rivatha

http://www.unitedpeople.cz/2010/06/svatojanske-...

myslím, že svätojanske spominala či sväte neviem ake

blumka
22. jún 2010

@garonka v mojom domceku bude este krajsie 😉 tu je to len take provizorium a nedorobeneeeee

garonka
22. jún 2010

@olifcek och ja som sa tak rozplakala, fakt by som nevahala a poslala to do jojky a pomohla by som vam ako by sa len dalo
olif ty si tak to krasne citlivo napisala 😔

garonka
22. jún 2010

@zucana vy mate krajšie ponožkyyyyyyy

my brucho nemame ale dlhe nohy tak asi preto tak dosiahne do ust

jej a Viki sa neustale smeje, krasnaaaaaaa je 😵

svetlankat
22. jún 2010

@olifcek dobre si to sformulovala, uzasne.

garonka
22. jún 2010

@blumka ale mate to tam nadherneeee
no ja sa teším i na vaš domček ja mam rada všetko nove 😉

garonka
22. jún 2010

@svetlankat už len vydržať ale to balenie je des to ti verím
hajate dnu? my sme boli na balkone ale tak fuka že som dala kočík radšej dnu 😕

zucana
22. jún 2010

@garonka blumka jaka zlata....
a olif isto to musia zobrat....

blumka
22. jún 2010

@garonka Juli je vonku...kolise to s nou 😅

@olifcek...drzim palce aby to jojka vzala...

olifcek
22. jún 2010

oki baby, posielam...snad to vyjde

garonka
22. jún 2010

@olifcek ja si myslím, že oni v jojke zareaguju hneď markiza mi taka príde naveľa ale jojka je viac ustretova
držkam prstíky 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
22. jún 2010

@blumka to ju aj uspava nie? nas dvakrat smetiari zobudili 😠

blumka
22. jún 2010

@garonka no zatial spi 2,5 hodky tak asi sa jej v tom vetre dobre 😀 aj ked obcas si cosi zamrmle 😅

olifcek
22. jún 2010

odoslala som...kratko na to mi volal otec, ze nech neposielam este, lebo...asi neboli v poriadku prac. veci, no uzas....ale podla mna sa stanka s nimi dokaze dohodnut na tom, aby neriesili pracu, ale zivotny pribeh...

blumka
22. jún 2010

@garonka mne ju tak vie zobudit svokra, ked akurat vtedy co juli spi ona musi ist von do zahrady a trepe dverami co su akurat pod balkonom, alebo ked je teplo a ona sedi vonku a opaluje sa, necha si dva mobily a pevnu linku vonku a akurat ked odbehne jej vsetko zacne zvonit 😀 😀

svetlankat
22. jún 2010

@garonka bola na balkone ale tiez som ju uzdala dnu a este stale spinka, uz pomaly aj cez dve hodky.
@zucana krasne video, mala Viki aka sikulka.
@olifcek drzim palce, nech to vyjde. Daj potom info.

blumka
22. jún 2010

@olifcek podla mna je jedno ci boli alebo neboli v poriadku pracovne veci, ide o mlady zivot a pomoc jeho rodine.. ludom je jendo ci boli alebo neboli v poriadku, ti co chcu pomozu a co nie nepomozu ani keby neviem ako v poriadku bolo

svetlankat
22. jún 2010

@blumka mne rano mm zobudil malu, ked daval veci do mycky ako keby neved zavriet dvere. Ale co uz bolo aj tak pol siestej.

zucana
22. jún 2010

@olifcek ake pracovne veci olif?ved to by nemalo zavadzat...

garonka
22. jún 2010

@blumka i ja chcem taku svokru 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre