Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
23. jún 2010

@rivatha,jj ked kojis na poziadanie netreba dodavat extra tekutiny...to len keby sa vyskytlo ze pre nieco ides dat babu pit tak nie z flase ale z toho hrnceka....ten z avent je ok, len mne sa zda ze su dva druhy..teda ja mam doma dva...jeden s makkym naustkom..ten je pre male deti aby si mohli aj pomasirovat dasna a lepsie sa im z neho saje a potom je z tvrdym...a slamka je tiez ok, len to deti zvladnu az po roku...

@garonka, sa ti ani necudujem...byt celu noc prec od zeny a dietat to je nezodpovednost...

@olifcek ja myslim ze predcasniatka posielaju na ocne

garonka
23. jún 2010

@rivatha mohla som ho kdesi inde zahodiť 😅

ale už som v pohode, Tobi mi robí radosť sa z neho smejem ako cmuľa palce na nohach 😀

olifcek
23. jún 2010

@garonka na tom videu je rozkosny

olifcek
23. jún 2010

@svetlankat uprimnu sustrast..@blumka aj Tebe ☹

garonka
23. jún 2010

@blumka a dokonca je urazeny
aj som mu poslala video, že čo Tobi dokaže a on ,, hm pekne no,,
niesom rada sama doma po nociach 😔

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
23. jún 2010

@rivatha, ked sa napr vase kojenie po zadani prikrmov obmedzi len na nocne alebo len na ranne...tak pocas dna treba dat vodu...alebo teda tekutinu..moze to byt aj vo forme vyvaru alebo v ovoci je voda aj to sa rata do pitneho rezimu...
ale taky scenar moze kludne nastat okolo roka...vela kojenych deti sa koji dalej akoby sa nechumelilo aj ked uz papaju prikrmy

olifcek
23. jún 2010

a jo...ze uz mam davat prikrmy...najma kvoli tomu, ze je anemicka, ze sa to skor urovna...a ze rychlo rastie...tak neviem..pribrala skoro kilo bez 100g za dva mesiace...
a fakt, pribera viac, nez tabulky uvadzaju

garonka
23. jún 2010

@olifcek len mam z neho radosť iba ja ale to neva možno sa ujo polepší
Tobi sa začína nervačiť ak sa mu niečo nedarí, len nech nema moju povahu

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
23. jún 2010

@blumka blumi my musíme piť tu vodu a lyžičkou mi to pripada pracne, fľašu nechce tak mam skusiť ten poharik? ale aky mam kupiť? poraď miiiiiiiii

blumka
23. jún 2010

@garonka opytaj sa ho ako by on reagoval keby bol na tvojom mieste....chlapi si to nevedia predstavit ake to je byt cely den doma s malym drobcom, ktory place a niekedy ani spat nechce...si myslia ze ake lazo plazo...ked bude Tobi vacsi, ze uz bude papat aj ine ako mliecko tak by som schvalne nechala mm doma sameho s nim...nech sa postara...Tobi jeden den prezije a tvoj manzel si vyskusa na vlastnej kozi co to je

garonka
23. jún 2010

@olifcek šak vy priberate jedna radosť nam tu Olivka pred očami sa guľatí 😵 😵 😵 😵

blumka
23. jún 2010

@olifcek, no ak je anemicka tak by si mohla zacat so zeleninkou a maskom 😉 stadial si deti lepsie spracuju zelezo ako z materskeho mliecka 😉

@garonka pohladam na nete, co mam ja..ok? vydrz

olifcek
23. jún 2010

@blumka ktora zelenina ma najviac zeleza? a asi predsa len i hovadzi vyvar zacnem davat, tam je veeela zeleza

garonka
23. jún 2010

@blumka jasne, že by sa zo strachu a neviem čoho poskladal, veď len keď sme doma tak už na mňa kričííí že Tobi hento, Tobi tamto 😕
a tss materska dovolenka? by som ani nepovedala
najviac ma dorazilo, že som sa mu vyhražala že odídem s Tobim het a on, že aj tak nemam kam ísť ale mobilom si zaslužil do tej hlavy 😅

garonka
23. jún 2010

@blumka oukeeeeej nech kupime taky poharik

blumka
23. jún 2010

@olifcek podla mna spenat ale ten nedavaj hned prvy...zacni tak ako sa odporuca, zemiak, mrkva, masko a uz tam mas kus zeleza 😉

@garonka.. http://www.avent.sk/products/kuzelny-hrncek-200...

garonka
23. jún 2010

@olifcek ja mam taku knihu o prikmoch pre detičky
ex švagrova ju kupila a nevarila z nej nič 😅

garonka
23. jún 2010

@blumka a môžeme taky poharik aj keď sme kojení ?

olifcek
23. jún 2010

ten poharik z linku ale nema rucky

@blumka oki, idem studovat, co si nam poslala, mm mi to vytlacil v pracicke x;o)))

aj lekarka dala pokyny a aj nejake dve knizky...je velmi mila, zlata i jej sestricka , olivke dala pusu na celo, ked tak moc plakala , uzasna sestricka, len ma dorazili tym odberom krvicky

lenica81
23. jún 2010

vy toho naskrabete... mne sa vilko tak dos... ze az... a potom nestiham... teraz tu kvaka pod hrazdickou...

zuci, mala sa ti ako krasne dviha... ale to mate o mesiac viac, tak sa nestresujem... 😅 garon, Vilko este len nohy objavuje... este ma ale daleko k puse... zasa mrnci... fuha, co ma teraz... musim ist... 😎

blumka
23. jún 2010

@olifcek rucky sa daju dokupit to je vymenitelna cast aj naustky sa daju dokupit...ked napr. budes vymienat tvrdy za makky kupis len naustok ne cely poharik
http://www.avent.sk/products/kuzelny-hrncek-200...

@garonka praveze ano...tento hrncek ti kojenie nepokazi, je to prechod medzi kojenim a normalnym pitim... 😉

juli sa mi budi kazdych 10 min..som ju dala z balkona dnu lebo by mi ju odfuklo ale asi jej to vadi ze je tu take ticho... 😅

olifcek
23. jún 2010

@blumka jj viem, ze je to vymenitelne x;)

olifcek
23. jún 2010

jo, dosla mi vonavkaaaaaaaaaaaaaaaa, uuuzasna to vona, normalne som na nu nezabudla a to som jumala davnejsie xO)

blumka
23. jún 2010

@olifcek a ako sa ma brasko?

olifcek
23. jún 2010

@blumka zatial nevim.musim volat poobede

olifcek
23. jún 2010

dufam, ze sa babu neda ublizit odberom krvicky z hlavky 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre