Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
25. jún 2010

@rivatha my uz druhy rok nikam, len na malte 😀 ale o rok si to vynahradime 😉
no ja som na tie pekarnicky pocula len same chvaly, ja osobne mam velmi rada domaci chlieb ale netrufam si ho len tak upiect, moja svokra pecie vyborny. No a ta pekarnicka sa da vyuzit aj na ine veci, upecie aj babovku, vianocku, vymiesi cesto na zemle, rozky, kolace, niektore baby v nej robili aj sekanu...
a ked si nahadzes suroviny sama, nie kupovane zmesi, tak ta aj chlebik vyjde lacnejsi 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
25. jún 2010

baby tak toto malu dnes tato naucil akoze mna z nich svihne 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=ZelYWDex9jk
blumka
25. jún 2010

@rivatha nemusis...ved som pisala ze ked sa nad tym zamyslim ze co ta kasa dietatu prinasa tak okrem vacsieho zasytenia asi nic 😅 kase sa daju robit aj doma, rozvaris ovsene vlocky a pridas bananik, alebo rozvaris ryzu a mas ryzovu 😉 a dochutis...
ja som vlastne tie kase davala asi na spestrenie jedalnicka aby to nebolo stale len 4 druhy zeleniny a maso a nejake ovocie dookola to iste..tak som aj kasu prihodila..

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lolka
25. jún 2010

baby, vsetkym vam dakujem za priania, zasa o rok starsia 😅
idem precitat co ste popisali...

zuci, prajem krasnu dovolenku 😉

blumka
25. jún 2010

@zucana klasicky tata 😅 somarinky vymyslat 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
25. jún 2010

@rivatha no chlebik alebo vianocku alebo babovku ti aj pomiesa aj upecie, ziadne ine misky, nic..akurat ze ta vianocka nebude zapletena ale bude mat taky tvar ako chlieb...ale uz som citala ze baby nechali umiesit cesto, vybrali, zaplietli a hodili naspat upiect 😉
ja som na 100% presvedcena ze ju chcem, len skodda ze najblizsi sviatok mam az v novembri..ale mozno si dam predcasny darcek

blumka
25. jún 2010

@rivatha jj, ziadny cukor..aj ked tie kupne ho maju...ale ovocie ti dochuti a deti ked nepoznaju sladku chut tak im chuti aj tak 😉

blumka
25. jún 2010

@loginka este mi tak napadlo, ze ak ti mala nechce velmi papat tak mozno pockaj s kasou, aby toho na nu nebolo vela..tolko novych chuti a konzistencii...

lucia411
25. jún 2010

dakujem za info, blumka a uzcana....tebe zuci zelam krasnu dovolenku...my toho roku nikam, dostavali sme dom, ja som bez prijmu, takze setrime 😅

olifcek
25. jún 2010

@zucana jeeej, too robime aj my....aj vyskame na striedacku, a ine pazvuky vydavame, he he,,,

maminnka
25. jún 2010

@blumka
hmm, to veru nema. Ale mne to nevadi, my pouzivame na vsetko doma centralne vypinace.

dovolenka: tento rok len SK, lebo ideme investovat do byvania... Petik nam pilil usi, ze on chce domov, kde moze buchat po radiatore kladivom a sklakat a dupotat, tak sme sa konecne odhodlali...

olifcek
25. jún 2010

@zucana prijemnu dovcu....a kedy ste nezad>

blumka
25. jún 2010

@maminnka idete stavat alebo? a inak dobre dovody 😀 😀

zucana
25. jún 2010

baby s domami ja keby mala nohy dom tiez nejdem na dovcu ;)snad aj to' raz bude
inak este poslednu svokrovsku ze pred odchdom
tak ja o 7 mej ze idem varit viki umrncana nespala tak ju dam do kosika a ona mrnci tak ju uspavam a zvoni PRI dverach svokra ze co tak place chuda ze ju dolu pocuje taj ju vzala na ruky a uhijdala k spanku 15minutovemu a vyzerala som ako neschpna matka ze si ani dieta neviem uspat a velmi som sa drzala aby som jej nepovedala jak smrdi od cigariet Ale len preto ze zajtra odchadzame

maminnka
25. jún 2010

chlieb z pekarnicky je vyborny a samozrejme zdravsi, lebo vies, co si tam davas, ziadne Ecka. Mne sa pacia aj niektore kupovane zmesi na chlieb, ale kupujem v Rakusku, nie u nas. 1 kg takej zmesi vyjde na 1 EUR a to je na dva velke chleby.

maminnka
25. jún 2010

@blumka , ano, stavat 🙂
ze dobre dovody? take krasne uprimne od takmer 4 r. dietata 🙂

@zucana... krasna je Viki, ako sa snazi, hehe... ockovia su na take somarinky ako stvoreni 🙂

olifcek
25. jún 2010

kokso...u nas oliv ucim tie somarinky ja...ale sama si za to moze...uz davnejsie zacala po mne opakovat 😀

zucana
25. jún 2010

V sobotu Ale berem itouch ;)

olifcek
25. jún 2010

@zucana esteze tak 😵 😵 bru nocku, baby, oliv konecne zalomila, ideme sa ulozit

blumka
25. jún 2010

@maminnka jj krasne dovody...mozno keby tie dovody neboli tak vas to ani neprinuti...esteze mame tie deti 😵
Nasa Terezka si kazde rano da na plecia ruksak a hovori ze ide do joboty, stavat moj domcek...a ked jej manzel povie ze ide na stavbu, tak ona ze: "na moj domcek?" 😅

blumka
25. jún 2010

@blumka dobru, idem aj ja..caka ma tazka noc

zucana
25. jún 2010

Dneska mame nocnu ? 😀
viki opakuje uz od 3tieho mesiaca Ale veru len voloviny
inak som dnes musela dat kortizonovu mast nechcela Ale Po tyzdni uz musela Ale uz nedam! 😔

olifcek
25. jún 2010

@zucana ja ani neviem odkedy opakuje a brmka...som myslela, ze to kaze nase babo robiiii 🙂 naco je ta masticka? precitam uz z mobilu

lucia411
25. jún 2010

blumka presne tak....aj ked stavanie domu nas stalo kopec usilia, nervov a trpezlivosti, vsetko sme robili na dialku 😝 ....a teraz sa nevieme vynadivat, taky sme na nas pysny 😉

olifcek
25. jún 2010

aaa oliv je uz horeee, a usmieva sa a saskuje....asi je na baterky

zucana
25. jún 2010

@lucia411 A kde ste stavali ?
Na ekzem olif na tu jej cervenosuchy ekzem ale radsej dam nasu holtovu mast

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre