Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
30. jún 2010

@rivatha 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ste mi tu chybali 😀 😀 😀

garonka
30. jún 2010

@rivatha no keby on chodil na prechadzkyyyyy 😀 ale zlate to je 😀

jaja32
30. jún 2010

@garonka 😀 😀 to je super. ...no a taká mrkvička na balkóne 😀 ....či nie? Máš pravdu, ešte sme aj zlé...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
30. jún 2010

@jaja32 no u nas takisto tak podobne aj keď väčšinou varí drahy ale naposledy som varila ja, ale nedalo sa Tobi tak vystrajal, že som ostala šokovana 🙄
môj synovec ľubi take sladke veci ryžovy nakyp, dukatove buchtičky a hlavne palacinky, tych sa nepreje ani za svet

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
30. jún 2010

@jaja32 šak som rozmyšľala, že sa raz naštvem dlažbu z balkona vyhodím a zasadim si mrkvu, petržlen, zemiaky a aj baklažany lebo tie ľubim 😀
ale svokra sa ide so mnou porovnavať keď ja byvam v panelaku 😒

jaja32
30. jún 2010

@rivatha jéééj, vianočka... ešteže si tu 🙂 mňa by to nenapadlo a ja som rýchlo ráno aj s Natálkou trielila do pekárne... ináč to je dobre mať pekáreň blízko domu 🙂 , všetko tam majú lacnejšie a ešte aj vyrábajú také úžasné kilové štrúdle, ktoré zmrazené predávajú...už len upiecť a tiež aj pagáčiky a rôzne iné dobôrtky...už len nechať rozmraziť a upiecť... a že dedina 😀 😀

garonka
30. jún 2010

@rivatha 😀 😀 😀 😀 naš ocko radšej prechadzky na balkone 😝
ale malokedy vezme maleho a ide vonku väčšinou ideme obaja alebo k mojej mamine, ja idem na logy fogy s maminou a on si lebedí na gauči, že od nas oddychuje 😵
no to je takisto prechadzka do obchodu nie? 😀

jaja32
30. jún 2010

@garonka nezabudni na jahôdky 😀 😀 ....no ja nemám svokru, stačí aj svokor 😒
@rivatha no, ešteže ten môj nevie heslo na koníka.....už by bol rozvod 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
30. jún 2010

@jaja32 nerob chuťkyyyyyyy 😠 😀
ja tu nemam pekareň len same krčmy, herne a cigansky obchod Bala 🙄
aaaaaaaaaale tu je aj Delikateso a včera som si kupila talianske sušienky drahe jak fras že 5 € ale drahy o tom nevie 😅

jaja32
30. jún 2010

@rivatha môj nevie a k počítaču sa dostane len doma a to tu mám dozor 😀

garonka
30. jún 2010

@jaja32 aj maliny mňam a jahody by bola dobra vec alebo zasadim hrozno mame mreže na balkone tak by sa nam pekne ťahalo no 😀 😀 😀 😀

garonka
30. jún 2010

@jaja32 ja som tu automaticky prihlasena tak hadam tu nesnori keď ho ohovaram 😀

jaja32
30. jún 2010

@garonka 😀 😀 😀 nám už len hrozno chýba....to ostatné máme 🙂 ....neboj, my na každom rohu máme krčmu alebo ako sa to hovorí na hornom a dolnom konci, v strede a ešte na každej svetovej strane 😀 😀 po dve

garonka
30. jún 2010

@rivatha mňam ja cesto na palacinky neviem 😅 najlepšie robi maminaaaaaa a ja ich ľubim posypane grankom alebo plnene pudingom a jahôdkami mňam

i my tak varíme na 2 dni ale ak mam žrací deň tak občas zostane

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
30. jún 2010

@garonka mňa škole naučili cesto...že liter mlieka, a pol kila polohrubej múky, trošku soli, vajíčko a kúštik cukru... a je to. Mamina dáva pol litra mlieka a pol vody najlepšie minerálnej 🙂 a trošku oleja

garonka
30. jún 2010

@jaja32 😀 😀 😀 vravim mm, že či nezasadíme hrozno a on, či nechcem radšej fazuľu 😀

blumka
30. jún 2010

mnam palacinky...mi chute robite? 😀 😀 asi v piatok spravim..alebo pockam na maminu, dojdu na vikend..sa tesiiiiim

@jaja32 my ked ideme k nasim, tak maju deti obrovsku cestovnu tasku a my s mm maly kufrik 😀 a to uz vela veci ma terezka tam, aby som zbytocne nenosila hore dole...juli este nie, lebo rychlo rastie 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
30. jún 2010

@rivatha môj ešte sám na prechádzke nebol....veď nemá 4 ruky...dve na tlačenie kočíka a dve na nosenie Natálky 🙂 , ale nesťažujem si...veľmi mi pomáha

garonka
30. jún 2010

@jaja32 recept som opisala 😵 mamina dava hladku muku a viem, že sačok vanilkoveho cukru ale ona to robí všetko od oka a ja take palacinky neurobím take fajne vlačne

@rivatha no naš ocko aj doma je taky zmoreny on zas ma Tobiho len na blaznovstva 🙂

garonka
30. jún 2010

@rivatha ta nie? obchod Bala len pre ciganov neviem tam nakupiť par veci tam maju a tesko mame ďalekoooooooooo

jaja32
30. jún 2010

@blumka to vieš, my tu varíme o sto dvesto 😀 ...juj, ale aj ja by som si dala, ale ten môj chlap, že zákusok aj pak, najskôr mäso

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
30. jún 2010

@rivatha sú ľahšie a kyprejšie, mamina robila v školskej kuchyni a tam jej to poradila kuchárka
@garonka keď mám vanilkový cukor, tak ten dám...chutnejšie sú 🙂 a vajíčko nedávam celé, len žĺtok, s bielkom sú tvrdšie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre