Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
1. júl 2010

@maculik všetko naaaaaj k 5 mesiačikom 😵 😵 😵 😵

garonka
1. júl 2010

@olifcek ahoj moja, mame s Tobim pre Olivku darček, ale nevieme kedy ho môžeme dať
pošleme poštou môžeme?

olifcek
1. júl 2010

asi to vsetko nedocitam....udialo sa cosi?

dnes ma @laxity operaciu, ze? idem jej sms pisat....

@macu krasne vymesacniny....kokos, to leti

olifcek
1. júl 2010

@garonka jeeeeej, darcek? saq mozete aj priniest x;o) ale kludne i postou x;o) co to jeeeeeeeee?

garonka
1. júl 2010

@olifcek tu šecko po starom chybala si tu a furt sme na Teba mysleli 😵

garonka
1. júl 2010

@olifcek čo si zvedavaaaaaaaaaaa? to pre Olivku heeeeeeej? 😀
pošleme poštou nech to je prekvapko, tak mi daj do IP adresu 🙂

olifcek
1. júl 2010

@garonka jj, to som si precitala, ste skvele, fakt!

jasom i z mobilu kukla sekciu, kto na mna spomina, len nebolo moc casu a energie pisat...ten personal ma vycical...ziadna pomoc od nich...hlavna vec, ze v jednej izbe dve male sigancata revali stale, tak sa l en im venovali... a moju malinku sa neunuvali prist kuknut...grrr

olifcek
1. júl 2010

@garonka ked prezradis slubujem, ze jej to nepoviem, a neobleciem si tooooo 😅

garonka
1. júl 2010

@olifcek všetky sme boli s Tebou 🙂
ale fakt v tej nemocnici čo su za osoby, ja by som len chcela vedieť či tie sestričky maju takisto deti a ak ano ak by boli na Tvojom mieste, keď si bola bezmocna či by aj boli v pohode, robiť sestričku v nemocke by mala byť žena so zlatym srdcom

garonka
1. júl 2010

@olifcek neprezradííííím, rychlo naruc adresu do IP lebo obalka je prychystana 😉 😉 😉

olifcek
1. júl 2010

@garonka adresa uz dolecela do schranecky x;o)

ja som mala celkom triezvu hlavu, nepodlahla som sestrickam, normalne som s nimi komunikovala, aj som si povedala svoje, ale veru, keby som vedela, ze ten oblbovak mohli dat, lebo daaavno vyprchal a olivka sa zbytocne trapi....

ved aj bol oblbovak pripraveny...este dnes tam bola sa treikacka i s tehutinou polozena...

olifcek
1. júl 2010

@garonka saq ja som zvedava, ma slak trafi ked neprezradiiiis 😀

olifcek
1. júl 2010

takze mi pomahalo, ze na mna myslite...sme fakt super parta x;o))

inak oliv nema bolesti, veselo si kopka a pod 🙂

@blumka dakujem za dalsi priklad toho, ze sa olivke nic nemohlo stat tym uderom lakta do hlavky....x;o)

garonka
1. júl 2010

@olifcek opísaneeeeeeee 😀

to ma naštvalo, že tam si každy vravel svoje, lekar povie tak a sestrička zas mudra tak 😠 hlavne, že oni boli spokojní 😠

blumka
1. júl 2010

@olifcek akoze blby priklad ja viem ale no...aby si sa nestresovala..fakt tie nase deti nie su krehotinky 😉

garonka
1. júl 2010

@olifcek len vytrim 😀 😀 😀 😀

to je pre Olivkuuuuuuu 😉 😉 😉

blumka
1. júl 2010

@garonka a ty nevies, ze sestricky su najmudrejsie/ 😒

dorotka2
1. júl 2010

@olifcek ja som laxity rano pisala, no ani sms jej neprisla, asi ma vypnuty mobil. Dufam, ze jej vsetko velmi dobre dopadne a rychlo bude so svojeou piskotkou

blumka
1. júl 2010

baby, dosiel mi metere pre Terezku, dala som si robit od jednej kocky, co aj tu na koni ma bazar...ale je krasny..potom odfotim ked sa Tete zobudi

olifcek
1. júl 2010

@blumka jj, som sa i zasmiala pri predstave ale paq mi to prislo, ze chudacik malicka...a jo, porodne cesty, no len my sme sa im vyhli 😉

garonka
1. júl 2010

@blumka šak najmudrejšie ale nemuseli tak trapiť hladom malu Olivku ak mohla papať, takisto ak plačkala nejak ju utíšiť, joj to fakt človeku dvihne naladu
a s tym ibalginom nehc idu do kelu, ja takisto ak ma boli hlava beriem ibalgin
naposledy nas v pohotovostnej lekarni naštvali mudre lekarničky, poslala som mm nech kupi ibalgin lebo brucho mi išlo odtrhnuť jak som kramy dostala a on pride do auta s paralenom 😠
keď som vyletela fajne nasrdena do lekarne ja tak milo mi odvrkla ale kojiiiiiiiiteeeeeee, vaš manžel povedal, že kojíteeee tak ibalgin v žiadnom pripade, nakoniec mi ho dala jej kolegyňa

olifcek
1. júl 2010

@garonka ja som vedela ze ibalgin je v pohode ked to nie je dlhodobe, pretoze to u @annag riesili uz i @strapco13 a @latvia...to su traja ludia, ktori ked cosi povedia, tak si neprotirecia, zhodnu sa a i preto som uz chcela, ze @latvia budem volat, len oliv uz negrckala...inak by som jej volala, a chcela by som info, ci je to ok a pod.

mne nevadi, ked su sestricky najmudrejsie, len ma stve, ze sa nevyznaju..kebyze som hlupa, neinformovana, tak som spokojna, ale ja som sla pripravena....

olifcek
1. júl 2010

@garonka 😕 horor

lenica81
1. júl 2010

@olifcek tak vitajte spat, maminka s babatkom... 🙂 vidim, ze slovenske zdravotnictvo si drzi svoju povest... 🙄
ale zabojovali ste, a teraz uz bude dobre... 😵

lenica81
1. júl 2010

a co... ja som si dnes dala pepsi... som nemohla uz odolat... 😅 😀 hadam to Vilko prezije...

olifcek
1. júl 2010

@lenica81 jj dufam...a drzim malickej palce, nech to nema i na druhej strane a ze to stehy vcera vydrzali...uz fakt bola zufala a ja s nou...

olifcek
1. júl 2010

@lenica81 mozeme vsetko pit, jasne, ze nie celu 2l flasu, ale pohar, dva neuskodia...akoze...mne do kojenia nebude nik kecat...nie, pokial nebude pisat tu u nas, ci u @annag a ak to ona nespochybni...ona je laktacna, ona sa vyzna a co si hudu sestricky, ci nebodaj lekarnicky, je mi u zadku, s prepacenim

blumka
1. júl 2010

@olifcek v com mas malu oblecenu? juli je dnes len v plienke lebo sa nenormalne poti..to co jej dam ked budu vacsie horucavy?

lenica81
1. júl 2010

@olifcek joj, ale tak dlho nepapkat, to je teda... moj teraz nervaci skoro kazdu hodinu, ked nespi... 😕 🙄 😅

a to na tej kontrole ti daju vediet, co a ako s 2. stranou... 😕
a vzdy pripravena... ako spravny pionier... 😀

blumka
1. júl 2010

no julca uz je hore a asi aj Tete (uzasne nacasovanie) tak bezim..papa zatial

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre