Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
2. júl 2010

ahojte, ešteže som napísala o žehličke....aspoň ste si pokecali 😀

zoska
2. júl 2010

caute,
kym som docitala aj som zabudla co som komu chcela odpisat ☹
taaak ale ma pobavilo ze aj @rivatha ma zehlicku 😀 a o tych cistiacich pasikoch neviem ja nic 😕 no a umyvacku mame malu 40-ku na sirku, takze sa zaplni rychlo...po navsteve musime dokonca dva razy pustit...na bezne dni idealne 😉

@olifcek ideme na chalupu (ak sa to tak da nazvat) do Beskyd...tu kusok za hranice, asi 1,5 hodiny cesty a budu tm 2 bratranci od mm aj s detmi, kazdy ma 2 chlapcov, vek 1-6r. 😕 uvidime ako Neli zvladne
http://brodska.chalupybeskydy.cz/

@lenica81 ja som naposledy citala od D.Dána knihu Sára a fajn detektivka to bola...
mm mi kupil od J. Grishama- Makléra, ale nebolo to dobre napisane, ale pribeh zaujimavy
inak som citala kadeco od Vasilkovej, M. Matkina...j niesom vyhraneny typ na knihy, ale sci-fi nemusim

@rivatha takze dalsia ucitelka 😉 uz ste s @blumka dve, ci je vas tu viac?

blumka
2. júl 2010

@rivatha, ja sa o knihach dozvedam kade tade ako citam temy tu na konovi, alebo sa zapajam, tak kde kto odporuci 😉 pri terezke som si kupila este v USA zopar, no niektore sa akosi pricili mojim zasadam a aj mojej intuicii..tak teraz chcem vyskusat toto, co to bude zac...ja vela citam aj casaky aj knihy..teraz ako mam deti tak som salena do takych vychovnych..ale v podstate aj pred tym som rada take citala..psychologicke..lebo som ucka na 1.st. zs a tam fakt treba vediet preco deti robia to co robia a nie ich hned za vsetko zjazdit...ono niekto povie ze su to bludy a ze by sme sa nemali drzat knih a tak, ale zas ked si precitam viac nazorov a od roznych ludi, ktori sa tomu aj venuju, nieze len napisem lebo si myslim, a ked este pouzijem aj svoj rozum, tak z toho sa uz da tazit a drzat sa toho 😉

jaja32
2. júl 2010

kto mi poradi? dokedy musí bábo v aute cestovať v protismere?

zoska
2. júl 2010

@jaja32 podla mna to závisí od typu autosedacky...ked budes kupovat druhu, tu co byva vacsinou od 9 kg, ta uz byva v smere jazdy 😉
myslim ze takmer vsetky vajicka sa upevnuju v protismere, ale jasne ze su aj vynimky, take ktore sa neupevnuju pasmi, ale maju adaptery

maculik
2. júl 2010

ahojte 🙂
vy zase cmarate, len som preletela fotky, @granado , @rivatha , @olifcek a ak som este niekeoho zabudla - krasne 😵

@maminnka uz sa ti trosku uvolnilo, ci este budes musiet tak vela pracovat?

@rivatha dodatocne vsetko naj k narodkam 😵

ja nestiham pisat, rano sme boli na ihrisku do pol10, potom venovat sa detom a varit polievku a teraz spia, tak pomaly davam veci na kopky, co brat, mm o 4 rano vyraza tam zaviest auto, zajtra o polnoci dojde lietadlom a v pond.spolu letime. Este ide dnes kupit slnecnik a Adelke koleso a rukavy, ja pojdem podvecer s Petrikom do H&M kupit malej este lahke saty a gatky. A krem na opal. a po opal.pre mna 🙂

blumka
2. júl 2010

@jaja32 dokym je vo vajicku..

maculik
2. júl 2010

@jaja32 no podla novych prieskumov je bezpecnejsie v protismere aj tie od 9kg sedacky davat. Dokonca sa uz tak aj vyrabaju niektore. Vajicko urcite v protismere a ked das malu do tej vacsej, tak uz moze byt v smere jazdy.

@zoska ta chata vyzera supeeer, uz som si to ulozila do oblubenych liniek, lebo v jeseni chceme ist este na nejaku dovcu do prirody, tak potom das referencie, ake to tam bolo, jo? kedy idete?

blumka
2. júl 2010

ja akurat fukam Terezke koleso..lebo prislo predtym ako sla spat, tak samozrejme ze si uz sla vanu napustat, ze ho ide skusit..som ju prehovorila ale pod tou podmienkou ze bude nafukane ked vstane 😀

maculik
2. júl 2010

a ozaaaj, Petrik sa vcera 2x a dnes raz pretocil z bruska na chrbat 😵

maculik
2. júl 2010

@blumka nevies, ci su kolesa nejako velkostne ocislovane? Lebo asi treba take, ktore sa neprevlecie cez ruky a neprepadne cezen, ze? takze radsej asi vyskusat.

blumka
2. júl 2010

@maculik to netusim, ja som kupila take co v podstate nie je koleso ale ako lodka s dierami na nohy 😀 http://www.hypernakup.biznisweb.sk/product/dets...

jaja32
2. júl 2010

ďakujem @zoska @maculik @blumka

blumka
2. júl 2010

kurnik...na balkone nespi lebo robia auta hluk, vnutri nespi lebo neviem co...de ju mam dat? pivnicu nemam ani garaz 🙄 😅 😀

rivatha
2. júl 2010

@zoska Ano, ucka som na papieri 😀 Skoncila som nem. jazyk a lit. so slov. jaz. a lit., ale hned po skole som robila v Deutsche Telekom a teraz som v Siemense. Ale niekedy mozno zavitam aj do skol, ktovie, co bude.

@maculik Dakujeeeem 😵 A sikulko, ze sa uz pretaca 😎

@blumka Tak obcas daj aj sem tip, ak mozes, ked cosi mudre o detickach najdes 😉 A to plavidlo vyzera super. Aj ta cena. No skoda, ze vypredane, uz by som dopredu kupila 😀

Idem spravit polievku na vecer cuketovu teraz.

maculik
2. júl 2010

@blumka blumi jej, to vyzera dobre. A je to pohodlne? Musim ukazat mm, lebo onpojde kupovat, nech pozrie a vyskusa aj taketo.
a posli mi ten ucet a sumu za ten casopis a postovne, nech to do pond.zaplatim, lebo potom dojdem az 18..

blumka
2. júl 2010

@maculik, netusim..len dnes mi to doslo...v nedelu planujeme ist na kupko tak ti dam vediet 😀

maculik
2. júl 2010

blumi oki :ň

baby, normalne zacinam byt z toho balenia a cesty nervozna, ci nieco nezabudnem a nech nevezmem nahodou prilis vela alebo malo veci... 😒

@zucana zuci, ak citas, co si nakoniec take brala Viki? A nezabudla si nieco, co by sa ti teraz zislo?

blumka
2. júl 2010

@maculik radsej viac ako menej...ja vzdy deti nabalim ako by sli na rok..polovicu ani nepouziju ale radsej akoby som mala nieco zabudnut
hlavne vezmi lieky 😉

raa2
2. júl 2010

Caute baby, somm tu strasne dlho nebola, lebo nejako casu nebolo a asi vas ani docitat nestiham...vidim ze pekne rastiete a tak. chcela by som sa vas spytat ci sa chystate s detickami nikam na dovolenku. my chceme ist s malym do chorvatska a neviem ci to este nie je nejako skoro ??? chcem tak buduci mesiac, ked uz bude mat maliny 6 mesiacov...
inak v tychot teplotach maly vobec nechce spat, vcdra mi zaspal az o 16. ☹

olifcek
2. júl 2010

@maculik pre babatka je original plavacie koleso, tiez tam nozicky prevlecu a nezosmyknu sa dolu x;0) mozes petrikovi kupit xo)

olifcek
2. júl 2010

@zoska nadherna chata a prostredie

blumka
2. júl 2010

@raa2 mi nejdeme nikde az o rok..ale napr. @zucana je prave na dovolenke, @maculik sa prave bali 😉

olifcek
2. júl 2010

inak co vravite na novu vakcinu? som rada, ze nas stihla este ta stara...nova nieje oskusan

olifcek
2. júl 2010

@blumka aka je krasnucka

olifcek
2. júl 2010

oliv riadne bucha po stole, he he...a pise na klavesnici

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
2. júl 2010

@rivatha keby som tu mala terezkine fotky tak vlozim taku co sa podobaju...vela maju rovnakych zaberov 😉

raa2
2. júl 2010

@olifcek co je to za vakcinu ???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre