Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
7. júl 2010

@olifcek tak to je super pozitivna sprava.

lenica81
7. júl 2010

@olifcek supis, isto pomaha, ze na neho tolko zien mysli... 😀 😉 nech sa to uz len zlepsuje...

@blumka v dobrom, ale zavidim... 😵 😨

andrea2603
7. júl 2010

ahojte 🙂

@olifcek tam je Olivke super, aj dlho tam vydrží sa hrať?

Ja som dnes kúpila Livke hryzátka u nás v lekárni, také dvojbalenie, v ktorom je tá ovečka a prasiatko za 5,--EUR spolu http://www.hana.sk/index.php?log=sortiment&sori...
a pozrite, že za koľko to predávajú tu
http://www.hanashop.sk/obchod/detsky-sortiment/... 😒 😝
inak sú super jedna je taká mäkšia a druhá taká tvrdšia a v strede plyšové zvieratko a hrkajú, tak som spokojná s nákupom 😵

jaja, nechodíš do lekárni na Andovskej ul., tam majú fakt super hračky a za fajn ceny, teraz majú dosť veľký výber zn. the coloria, neviem nájsť ich stránku, ale tu sú nejaké ich výrobky
http://www.google.sk/images?q=the+coloria&oe=ut...

olifcek
7. júl 2010

@lenica81 my tiez len v manduce chodime

@blumka mam moznost pujcit si na 24hodin vajko na kociar...stale neviem, ci ho nekupit....kedy asi deticky sedia? cca...

@andrea2603 no Ty brdo...ake krasne hrackyyyy....a za fajn cenu veru

olifcek
7. júl 2010

@andrea2603 hrat sa tam vydrzi cca 10 minut 😀 😀 kedysi i pol hodku dala....teraz uz ee, asi nuda alebo co 😅

andrea2603
7. júl 2010

@jaja32 tam malo byť, ozaj zajtra budem asi celý deň v Bánove, nedáme stretko 🙂

lenica81
7. júl 2010

@andrea2603 ja mam od nich kolotoc, tie postavicky maju super oci, take skulky... 😀 sa mi lubia...

svetlankat
7. júl 2010

@olifcek super spravy

svetlankat
7. júl 2010

nejak my to tu blbne

svetlankat
7. júl 2010

@olifcek blumi pisla a aj som citala ze okolo siedmeho mesiaca, a neuvazujes mat druhe neskor? Mozno vyuzijes. 🙂

svetlankat
7. júl 2010

boze tie tvrdky, ako som len mohla skoncit zakladku

olifcek
7. júl 2010
blumka
7. júl 2010

@andrea2603 aj mu mame tu ovcu a prasaaa...juli ich ma rada a mne sa tiez pacia 😉
@olifcek tu sedacku chces len na to aby si ju do ne dala sediet aby v kociku neplakala ci ju vyuzijes aj na cesty autom? lebo myslim ze ak len kvoli sedeniu tak asi uz velmi nie, olivka uz bude mat 7 mesiacov, podla mna sa ti o chvilu zacne plazit a bude sa pokusat si sadnut

olifcek
7. júl 2010

@svetlankat aha, takze este mesiac a pol, cca....

svetlankat
7. júl 2010

@olifcek jeeej to je krasne

hajdylca
7. júl 2010

caume maminky 🙂 musim sem tam napisat, aby ste na mna uplne nezabudli 😉 my stale klasika- noci sme hore i 3-4krat, alebo i kazdu hodinu- zalezi aky je den, bud musime na lopte skakat, alebo staci i didik, teraz najnovsie sa po dopapani pevali na brusko a tak spinka, najprv som ho pregulkavala naspat, aspon na bok, ale dnes v noci som nemala silu 😔 oprel sa bokom o mna, ked som sa posunula natlacil sa este viac ku mne, tak sme tak spali skoro i 2 hodinky..
na wc si ho tiez beriem "so sebou" dam tak isto ako @olifcek do lehatka a necham dvere poovorene 😵
inak sme uz sikovny, gulame sa z bruska na chrbatik, a naopak, zapierame sa a snazime sa lozit, uz i kusok nam to ide, vieme sa az na predlaktie dvihnut, jazyk vyplazujeme- plujeme, a nahlas sa len na tatu a svokru smejeme 😲 na mamu sa len usmievame 😒 zatial 🙂 @blumka my sme drobcovi kupili tuto hrazdicku na autosedacku http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail..., ale zatial sa mu nejako nepaci, nema tam do coho "buchat"... snad ked bude vacsi... alebo druhemu babenu sa zapaci 🙂
takto pred 3 rokmi som sedela u kadernicky na svad.uces... ten cas neuveritelne leti.....

pekny den vsetkym 🙂

@zoska podaril sa Vam opravit defekt? si predstav ze my mame dalsi (uz treti), ale teraz na inom kolese- sme nechali kocik v aute ☹

svetlankat
7. júl 2010

@olifcek asi tak moze to byt skor aj neskor

olifcek
7. júl 2010

@blumka jj len na kociar, lebo niekedy je na manducu priteplo a bojim, aby sa mi neprehrievala malinka Olivka..viem, pisala si mi, ze sa neoplati....tak skusim si pujcit aspon od niekoho...x;o)

svetlankat
7. júl 2010

@hajdylca pekne vyrocie, ja som Miske kupila presne tuto istu hracku a nam sa napodiv velmi paci, Rada bucha do slnieks a aj sustiaci motylik sa jej paci, a tu rucku co visí z vrtulky si pchame do pusinky

olifcek
7. júl 2010

@hajdylca takze vyrocie? ake mas prekvapko pre mm? x;o)

@laxity a Ty si mala ake prekvapko pre mm na vyrocie?

laxity
7. júl 2010

@olifcek to je krásne pre Terezku 🙂

hajdylca
7. júl 2010

@svetlankat dakujem, no my tam nemame slniecko ale levika- a z neho vysi taka zvonkohra,kt. treba zmacknut, do toho sem tam buchne, ten susotavy motylik ho chvililinku bavi, a ta rucka z vrtulky tu len ruckami nahana a stale mu to uteka, este mu nejako nedochadza ze ked to zatiahne, ze sa vrtulka pohne... ale co mame od FP http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... tak tam vydrzi slonov nahanat i pol hodinu 🙂

laxity
7. júl 2010

@olifcek keď ti poviem, že nič tak uveríš? Nič som mu nedala ☹ , vrátila som mu to, že mi nedal nič na deň matiek a sme si vyrovnaní 😀 ...a po pravde ani nebolo kedy, kedže som po operácií a nemala som chuť behať po obchodoch

jaja32
7. júl 2010

@andrea2603 ahoj, jasné...môže byť

laxity
7. júl 2010

@olifcek je dobrý, ale skôr by som volila ten so strieškou predsa aspoň trošku kryje hlávku 🙂

olifcek
7. júl 2010

@laxity he he...podareni ste...

veru, so strieskou lepsie, ale mne sa najviac ta huba paci...

olivka hajinka...

svetlankat
7. júl 2010

@hajdylca aj my mame levika ale z toho levika visi slniecko so zrkadielkom a po udere zahra. Urcite mame to iste. Len ja som to zle opisala. Oho to maleho zacne bavit neskor uvidis.

svetlankat
7. júl 2010

@olifcek aj mne sa najviac muchotravka paci, ale vcera mm zamietol, ze vraj vyhodene peniaze

blumka
7. júl 2010

@olifcek...noooo to je nadherneeee co si dala...ma porazi kurnik...ale keby leto bolo, sak skoro vobec neni teplo ☹

ja som kupila obycajnu hrazdicku na sedacku, visia z nej plysove hracky, nehra ale Juli staci, lebo ona aj tak vsetko potrebuje na to aby to vopchala do ust...minule v meste zaspala tak ze si zakvacila ruky do hraciek a spinkala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre