Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
8. júl 2010

@nika0607 noooo...to vies, my mame len cca 60cm a cca 4600g alebo 4900g, neviem, ktora vaha ukazuje spravne ..no dufam, ze druha, lebo 4600g sme mali pred vyse tyzdsnom tusim...

blumka
8. júl 2010

juli som dala na spanie opalovacky co su velkost 9-12 a ma ich kus vacsie ale zeby ich mala nosit az o 4-5 mesiacov? bud sa pomylili v cislovani alebo je obor 😅

nika0607
8. júl 2010

@olifcek aolivka je krasnučka...taká okaňa...

olifcek
8. júl 2010

@blumka 😅 😅

blumka
8. júl 2010

@olifcek fajne topanky 😉

olifcek
8. júl 2010

@nika0607 dakujem kraaaasne....ale je faktom, ze na jej ocicka reagovali i v nemocke....dokonca aj chirurg, hehe 😵

olifcek
8. júl 2010

@blumka som dostala minule leto od zuci...kokos...to 1x premna ktosi cosi take urobil...slzicka stastia tiekla ked mi ich ukazala mailikom a paq, ked prisli v poste x;o)

blumka
8. júl 2010

@olifcek jak maju byt tie opalovacky, rukav ma nad laktom, normalne tak ako kratky rukav byva a nohavice ma pod kolienkami....asi maju byt kratsie ne/ ale zas potom by jej to bolo tesne

blumka
8. júl 2010

@olifcek nasa zuci zlata dusa veru 😉 😵

olifcek
8. júl 2010

@blumka jj nad kolienkami maju byt...x;o))) my nosime 62 a su akurat...z HaM....z disney mame 56 a su tiez fajne..HaM by nam boli 56 male...x;oDDD

olifcek
8. júl 2010

@blumka veru x;o))

ale i vsetky tu....normalne moje kamosky, na ktore som hrdaaaaa x;o)

blumka
8. júl 2010

@olifcek uz som sa zlakla ze mam obrynu 😀 dnes napr. mala body a vraj na 3mesiace, aj to cislovanie je kadejake
buduci tyzden ideme do poradne tak ju dam odmerat

andrea2603
8. júl 2010

@jaja32 tak mi ešte nespíme, spala vtedy, keď sme sa stretli, potom o 18.00 zdriemla 5 minút pri ceckaní a teraz sa pestujeme, no vidím to tak, že až okolo 21.00 zalomí 😠

olifcek
8. júl 2010

@blumka odmeraj sama...krajcirsky meter, hm? x;o)

blumka
8. júl 2010

@olifcek si predstav ze mam tri ale neviem kde...uz sa ani nesnazim udrziavat tu kopu veci co nemame kde dat na poriadku, vydrzim do novembra a potom vsetko zorganizujem

nika0607
8. júl 2010

@olifcek rozkošná je, a tou váhou sa netráp, Viki je narodená v termíne a vidíš má iba o kilo viac od Olivky

olifcek
8. júl 2010

@nika0607 😵 😵

jaja32
8. júl 2010

@andrea2603 asi sa ma naplašila, my sme zalomili

nika0607
8. júl 2010

@blumka dakujem, mám čo študovať..

blumka
8. júl 2010

jezis @olifcek toto chcem 😅 😕

olifcek
8. júl 2010

@blumka som vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝 😀

lenica81
8. júl 2010

ja idem spat, akurat mi zalomil na rukach... pokojnu noc prajem,,,, 😔

olifcek
8. júl 2010

ja kukam markizu....strasne nizkonakladovy film, ale tak...Oliv uz dudluje x;o)) paq ju len prenesiem a lahnem vedla nej x;o)

olifcek
8. júl 2010

@blumka IP

laxity
8. júl 2010

ahojte

@kleopatris vitaj 😉, aj my sme 22.2. 🙂

@zucana ja mám moc rada králika aj hlavu mu spapám 🙂 ...tak že kuracie sa neodporúča to zaujímavé 😕 ....a myslím, že krátka Viki nie je ....Natálka má 7130g a 64cm....čiže skoro podobné aj tie Michellinky majú 😀

@olifcek ďakujem krásne za radu, hneď som jej robila obklady a zabralo, ale o 9.30 som aj tak musela dať Nurofen....a o 11.30 brutálny plač...baby ale neskutočný, takú som Naty ešte nezažila, bolo mi do plaču, nevedela som ju nijak utíšiť, ani na rukách (svokra), ani ja na prsníku, ani v kočíku....som bola zúfala, nakoniec som jej šla skúsiť dať zase prsník, to sa mi skoro zadrhla 😔, tak potom zase do kočíka a po pol hodine zaspinkala...ale ledva dýchala 😔

laxity
8. júl 2010

@lenica81 aká bola večera? či obed?

zucana
8. júl 2010
olifcek
8. júl 2010

@laxity ach tie ockovania 🙄

blumka
8. júl 2010

@zucana he..ta zaba je bombova, jak spuli pusku..nooo uz si viem predstavit Tete jak ju bozkava 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre