Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
14. júl 2010

@jja ak by vyberal priebezne z chladnicky a nechal jej to cca 20minut...ale nevim...

@blumka krasne miery...kolko to podrastla v cm?

blumka
14. júl 2010

@olifcek 25cm od narodenia 😕

jja
14. júl 2010

@olifcek no to nebude mozne, petoze nebudeme doma. 😒 ani nikde pri chladnicke...takze asi nist z mliecka....

jja
14. júl 2010

@blumka kolko mala pri narodeni? my 54 a teraz 75..

blumka
14. júl 2010

😀 @jja 49 cm

jja
14. júl 2010

@blumka tazka matematika 😎 sorry... 😀

blumka
14. júl 2010

no idem sa poopekat trosku a tete poclapkat a juli dufam spat 😀

olifcek
14. júl 2010

@blumka rastie ako z vody 😵 😵
@jja 😀

teuska
14. júl 2010

ahojte babulky 🙂
Aj u vas je take strasne teplo? 😝

laxity
14. júl 2010

@zoska https://www.magister.sk/produkt/detail/produkty...

@matesl ja som dávala len dvakrát a to v nedeľu takže dávam bacha 😀

@zucana ako Viki? nestíhala som počítať...

laxity
14. júl 2010

@teuska strašneeeeeeeeeeeeeeee 😠

teuska
14. júl 2010

moj maly nevie pit z flase, mam mu teda davat pit odmerkou? Ako ho naucim pit z flase? Alebo mu staci len mliecko?

olifcek
14. júl 2010

@zoska@blumka

ako sa robia tie postavicky z marshmellow?

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/weroni/album...
Dnes o 14:09 • 1 dieťa • Odpovedz

olifcek
14. júl 2010

@teuska ja len mm davam...ale kupila som od lovi treningovy poharik a ide jej to, co je super do buducna 😵

teuska
14. júl 2010

no ja som skusala flasu aj nejaky poharik, ale kedze je netecuci, tak musi asi tahat, no ja neviem....doma mi to nevadi, ale v piatok cestujeme a chcela by som aby sa vedel v tomto teple v aute napit, aby sme nemuseli stale stat a kojit

olifcek
14. júl 2010

@teuska tak vezmi striehacku...

teuska
14. júl 2010

no asi tak urobim, len naposledy mu nieco aj povytekalo a aj tak sme museli stat a prezliekat sa 😅

dorotka2
14. júl 2010

@teuska @laxity aj u nas, mala cely den jaci, chce stale cickat, ja som uz mimo, vystavena ako dojka, kazdu pol hodku cecka, uz asi opat rezignujem a dam trosku vodicky. My mame v byte 30 stupnov, no okolo stvtrej pojdem asi svokrovcom, oni maju klimu, takze budu mat aspon trochu chladnejsie

olifcek
14. júl 2010

@teuska uschne, saq je teplo x;o)))

oliv uz vie zo striekacky, tak jej davam priamo, ale kym sme s to ucili, pomalicky som jej to davala do vnutornej bocnej strany pusinky x;o)

dorotka2
14. júl 2010

@olifcek @teuska viki nastastie hned pila z flasky, podla mna ani rozdiel nezbadala, raz sa zobudila, ked som si odsala, tak som jej musela dat z flasky a pohodka, co sa tesim. Aj teraz vodicku pije, ked uz som v koncoch, lebo kazdu pol hodku sa po kojeni sprchujem a ona je cela mokra

teuska
14. júl 2010

aj my mame viac ako 30 stupnov, lebo mame podkrovny byt, vobec som sa v noci v tomto teple nevyspala a maly sa castejsie budi, takze idem na buduci tyzden k mojim rodicom na Kysuce

musim Vam napisat, co sa mi prihodilo dnes v noci. O pol 4 som pocula ako sa maly pokakal a tak, ze ho idem prebalit. Zistila som, ze sa prekakal az na pyzamko, tak ho rozbalim a zrazu vypli elektrinu. 😅 Ja potme, nozicky som mu drzala v ruke, plienka rozbalena, no sranda. Tak som zobudila muza, ten siel pre mobil a svietil mi, kym som ho prebalili a prezliekla. Ulozim ho do postielky a zrazu zapli prud. no skoro ma porazilo 😀

teuska
14. júl 2010

@olifcek no pravda 🙂

olifcek
14. júl 2010

@teuska 😀 😀

maminnka
14. júl 2010

baby, to je neskutocne, akou rychlostou pisete, nemam ziadnu sancu stihat!

laxity
14. júl 2010

@maminnka ja sa tiež nestíham čudovať 😀

teuska
14. júl 2010

@maminnka ja obcas precitam posledne prispevky a casto kym sa chcem zapojit do debaty, tak ste niekde inde a musim uz ist 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre