Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
14. júl 2010

@svetlankat ďakujem, tak som to urobila zle....najprv múka, potom vajce a šup na pekáč...no neva nabudúce bude lepšie...ale bola to mňamka aj tak 🙂

a kukuričku by som si dala, len to ja vôbec nemôžem, bo ja som bola zvyknutá zožrať aj 5 kláskov naraz....to sa musím teraz kontrolovať a to ja bych nezvládla 😀

olifcek
14. júl 2010

@laxity tak si kup lebn dva kusky x;oD

laxity
14. júl 2010

@olifcek to nestačííííí 😀

malá sa mi hádzala v postieľke, bola len v krátkom bodynku, tak som ju dala do plienky a spinká....nemám prikrývať? bolo jej určite teplo...30°C tam máme ☹

zucana
14. júl 2010

baby ja som mrtva....od 4tej do 7mej som bola pesi v centre v tom teple...vika nechce vodu len mlieko a nie su tam lavicky tak na muriku som kojila akoze fasa....ked sme doma musim sa s nou hrat inak pisti....accchhhhh nech uz somv blave

blumka
14. júl 2010

@laxity juli je celu noc len v plienke, sice hore rucky ma zavinute ale zavinovacka je tenunky kus latky ale nozky ma volne a aj ked ju prikryjem tak sa odkope...a mam zhruba do polnoci dokoran otvorene okno a potom mm nechava len vetrak az do rana...a juli je ok...

laxity
14. júl 2010

@blumka oki vyskúšam aj ja, bo bola spotená....a pritom cez deň ju mám v bodynku 😕

olifcek
14. júl 2010

@laxity oliv je celych 24hodin iba v plienocke a pri otvorenom okne v noci a pustenom ventilatore cez den...vonku chodime v opalovackach a ponozkach....

olifcek
14. júl 2010

ste to vvideli??? u nas je teplejsie ako pri moriiii...v nedelu sa ochladi na 30stupnooov?? a od strtedy nad 33???

laxity
14. júl 2010

@olifcek a prečo von chodíš v opalovačkách? Veď tam je ešte teplejšie nie? A v noci sa nehýbe, tak by zniesla niečo nie? Ja som z toho total blázon 😕

olifcek
14. júl 2010

@laxity von v opalovackach bo ideme do 9.00 abo po 17 a v manduce....musim to vajce poriesit...

blumka
14. júl 2010

@laxity ono je to aj u nas napr. tak ze, juli spi aj v noci aj cez den v tom istom, cize plienka a rucky zviazane...a cez den zaspi do 10 minut a spi v pohode aj 2-3 hodiny, a to spi vonku na balkone..alebo dnes v zahrade...a vecer jej to robi problem pritom je uz chladnejsie no a vnoci sa stale mece, lebo je jej horuco...

inak juli je aj vonku len v plienke..u lekarky sme dnes boli len v bodynku ale potom vonku aj dnu len v plienke

laxity
14. júl 2010

@olifcek aha chápem 😉 , takže ja keď pôjdem zajtra ráno o deviatej za kamoškou na prechádzku, tak dám opaľovačky a potom ich môžem dať dole... 🙂

blumka
14. júl 2010

ja som vcera mala aj otvorene okno aj pusteny ventilator asi do polnoci 😅

laxity
14. júl 2010

tak dobre vedieť, že stačí len plienka...bo ja sa bojím, aj svokra ju vždy oblieka, aj teraz mi písala, aby som ju obliekla aby neprechladla 😕

laxity
14. júl 2010

zase ju nechcem prehrievať...hlavne keď máme o ôsmej večer v byte 30°C

blumka
14. júl 2010

susedia maju kanarika ci jaku gutu na terase, piska vzdy vecer aby mi deti pobudil... 😠

blumka
14. júl 2010

@laxity a z coho ma prechladnut? ved sa vzduch nehybe 😅

olifcek
14. júl 2010

@laxity az bude vajko bude len v plienocke...do manduci ju radsej nedavam len v plienocke...nech sa neosucha

laxity
14. júl 2010

@blumka šak to, som jej napísala, že ju netreba obliecť...

laxity
14. júl 2010

@olifcek to vajko je inak sila, malá je v ňom taká spotená, ale už som kúpila podložku, tak čakááám

blumka
14. júl 2010

inak, dnes na poradni, lekarka dvihala za rucky juli do sedu a ona sa rovno postavila 😅 ta lekarka, ze jaka ciperka ale ze to nemame doma robit ani sediet ani stavat, aby si nepokrivila chrbatik..

blumka
14. júl 2010

v tych horucavach je asi jedno ci vo vajku ci v nevajku ci s podlozkou ci bez nej...juli sa poti aj ked je len tak na rukach...tucna je, ma z coho 😀

blumka
14. júl 2010

a my v piatok ideme o tretej na oravu... 😕 😕 klima pojde naplno asi, lebo zdechneme secia 😀

laxity
14. júl 2010

@blumka podobne aj Natálka 😀

blumka
14. júl 2010

som kukla teraz na tu tabulku vyska a vaha dietat na mamaaja a vysku mame nejaku velku 😕 maximum tam je 69

laxity
14. júl 2010

@blumka a koľko vám bude trvať cesta? My ideme tiež síce len na dvojhodinovú cestu v sobotu, ale aj tak....tiež bude fičať klíma

laxity
14. júl 2010

@blumka kde to aj ja by som si to chcela pozrieť...

blumka
14. júl 2010

@laxity 3 hodiny ak nebudu zapchy..co je v piatok poobede dost mozne... 😕

laxity
14. júl 2010

@blumka tak v piatok určite a vyrážate v najlepšom čase 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre