Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
15. júl 2010

😀

alex
15. júl 2010

Ahojky, no nemám šancu to všetko dočítať, čo ste popísali, ste proste rekordmanky v písaní.
Niečo dôležité, čo mi ušlo?
Všimla som si, že niektoré už prikrmujete. Ja sa už teším na tie ksichtíky, čo malý bude dávať.
Ako zvládate tieto teplá?

lenica81
15. júl 2010

@olifcek ty nosis tu manducu s prekryzenymi ramienkami... 😕 sa pytam... 😅 inak mala je zlata... to zuzle lyzicu...

moj sikovnik si akurat zvesil pava emila z hrazdicky... 😵 😀

lenica81
15. júl 2010

@alex ahoj... no prezivame... 😀 ja by brala takych 25, lebo v byte je na nevydrzanie, chvalabohu je na vychod, a to som kedysi chcela byt na zapad... ale uz nie... 😎

blumka
15. júl 2010

mnaaaaaaaam svokra mi poslala bananovy milkshake 😝 😵 ale mi ho TT vypila 😀

alex
15. júl 2010

Nam sem cely den pece, no katastrofa. Vcera sme boli cely den v sade, tam sa celkom da vydrzat.

zoska
15. júl 2010

@lenica81 leni uz som poslala, dufam 😅 no mozno aj dvakrat, akosi mi to zblblo

@rivatha hned by som vybehla do tulipu (poznas?) sice nic moc, ale je tam aj prebalovacia miestnost....
ibazeee dnes musim kvočť doma lebo poobede ma prist opravar na pracku a bude mi volat a ja som slubila, ze budem stale doma, lebo vsak kam by som sla v tomto teple nie?
inak mala teraz spi a tu trieskaju jedna radost.... no asi ma tu tvrdiu cast spanku, potom ked mi ju zobudia skor akoby ona chcela budu nervy cely den ☹

@alex cauky.... mi zvladame tepla doma, zastrete zaluzie, ventilator 😉 vcera som vybehla do tesca a tam je klima tak mala okamzite sladko zaspala 😅

olifcek
15. júl 2010

@lenica81 eee, nie prekrizene x;o))

a papa kukuricnu chrumku, nie lyzicku x;o)))

@blumka 😀
@alex neznasama moc dobre x;o(

davam olivke na hlavku mokru vlhcenu utierku...x;o))

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
15. júl 2010

@rivatha no s tym tulipom si o nic neprisla, nic tam poriadne nemju, akoze neprehnam, jedine exisport a pantha rei a ostatok nic moc a malinke to je , prejdes to za 10minut cele...
no segra dojde za polhodku, tak uvidime ci cosi poriesime 😒
opravarovi som volala, ale ze ma zakazky mimo MT teraz a ze sem dojde az poobede, akoze mam pocit ze to robia zbíjačkou vo vedlajsej miestnosti a vraj je to pod nami na druhej strane 😠 😢

zoska
15. júl 2010

no idem si ja zhanat kam si som sa mohla uchyli po ostatne dni a pojdem si zistit ako dlho budu trvat prerabky 😒
keby nasi uz aspon mali hotovo tak sa tam nasackujem, ale takto...no mna fakt vystrie ☹
baby ja som nepocula mm v telefone, trasie nam poharmi v skrinke

lenica81
15. júl 2010

@zoska mam... dakujem, tam ma napadlo, ze minule kamoska mala tiez taku tortu s ruzovou na 30 a ja ze to tak chuti... som nevedela, ze sa to takto da urobit... 😉

zucana
15. júl 2010

@rivatha ten link mi nejde...ako sa teda vola ten poharik alebo ty olif
@olif mala je nadherna taka huncutka....ked teraz si predstavim ze co ti vyvadza tak normalne aj cielene bych povedala 😀 my sme konecne zaspali v kuchyni....je tu totiz upratovacka ktora bucha kade tade....len som zvedava kedy spravim obed 😅

zucana
15. júl 2010

baby aha co som kupila vikinke na vymesacniny 6mesacne 😵
http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=209&stat...

zucana
15. júl 2010
olifcek
15. júl 2010

@zoska 😨 ☹

@zucana mame presne tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6292420&tab=12

a i tento na neskor, akurat, ze nie od +12 ale od +6, v lekarni maju akciu, oba za 8eur tusim...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6292443&tab=14

olifcek
15. júl 2010

@zucana jo, myslim, ze uz ma dost rozumu na to, ze cielene vystraja...stale ma o tom presviedca viac a viac...

olifcek
15. júl 2010

musime kupit nejaky mini bazenik...na balkon a na vonku na cely den, trebars...

olifcek
15. júl 2010

@zucana kraaasne si kupila...ved ako vsetko....peknucke hracky a oblecko kupujes 😵

rivatha
15. júl 2010

@zoska Tak uz tam teda ani nepojdem. To tu v ZA je teda mozno aj viacej toho v MAXe. Oh, no utec dakam veru. To musi byt nenormalny hluk, ked pohare trasie 😖

@zucana Avent Magic Cup tam mal byt. Ale su rozne znacky. Hlavne, aby sa dobre drzal a nevytekal naspat takemu drobcekovi.

zucana
15. júl 2010

@zoska pod k nam 😉 pozyvam na pizzu 😀
pojdem dnes hladat aven magic cup lebo tie co olif dala tu nebudu mat ☹
a my mame nevytekajuci a ten ma ale tvrdy naustok a brusi si na tom dasna 😝

zucana
15. júl 2010

toto jet a foto ked bola vyhadzana...chudatko moje
a inak v sobotu ma byt 41 stupnov a my mame u jednym v byte kde nemaju klimu party 12 ludi 😅

laxity
15. júl 2010

ahojte

@selyma 66cm a 6250g? Taký slížik...super, to Natálka má 7200g a 64cm 😀 ...buchta malá 😀

zúbok...vraj nie je úplne prerezaný...je to už viditeľne biele, takže zajtra možno 🙂

laxity
15. júl 2010

@garonka krásne ste spinkali 🙂

ja vás čítam postupne 😀

olifcek
15. júl 2010

@zucana juuuj...nevyznam sa, ale to naozaj ako ekzem vyzera...

blumka
15. júl 2010

@zucana, mne sa to tiez nezda ako ekzem...ale zas ani ako potnicky... ☹ chudinka mala...a svrbi ju to? co vravi na to lekarka? a vcera ako ten zemiak..bolo ok po nom?

@rivatha, no moja svokra je fajn...vcera nam s mm poslala ladovu kavu, dneska toto...mnam...navarila...sa nudim normalne niekedy 😀

olifcek
15. júl 2010

ja ked budem mat mixer, co mi @zucana predala tiez si ako prve urobim koktejlik x;o))))

olifcek
15. júl 2010

len nevim jak ho tu dostanem, ked kolega ide do ke skor, x;o( ale vymyslim cosi x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre