Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
16. júl 2010

@zucana @blumka jasneeee, zima...dakiiiiii...tak okna 😉

olifcek
16. júl 2010

33 stupnov, ble

dorotka2
16. júl 2010

@katina2209 k Pokornej, chodil tam mm, svagrova a vsetci z jeho party, on je povodne z vrakune, takze svokrovcov mam kusok, aj kamoskyna mala tam chodi, je fajn

aj ja zelam vsetko naj oslavencom, my mame zajtra, musim malej nieco kupit 🙂 (alebo sebe, niekedy sa z jej veci tesim viac ako ona asi 😀 )

dorotka2
16. júl 2010

baby, vypinam, letim pa a pekny vikend, mozno nakuknem 🙂

garonka
16. júl 2010

@olifcek jasne, že oblaky klima počkaaaa

ja sa neviem dočkať kedy pridu nech aj vymaľujeme steny

garonka
16. júl 2010

@dorotka2 uži si krasny víkendik 🙂

garonka
16. júl 2010

@olifcek ts mm bol v aute a vravel, že 35 je vonkuuuuu fuj a v spalni už mame 28 😠 Tobi bez problemov zaspal a zavesila som mu take tmave zavesy tak fajna tma 😀

maminnka
16. júl 2010

@garonka @zoska, aj vasim drobcom krasnych 5 mesiacov!

maminnka
16. júl 2010

@lenica81 @olifcek @katina2209 @mmaarrttiinnaa dakujeme za blahozelania!
@zucana krasne papa Vikinka 🙂
@olifcek radsej zvol okna, tie ocenis celu zimu, jar aj jesen... klimu len pra tyzdnov v lete. Klimu hned po tych oknach 😝

maminnka
16. júl 2010

@olifcek jaaaj blumka ma predbehla! hehe

olifcek
16. júl 2010

@maminnka 😀 😀

garonka
16. júl 2010

aj my ďakujeme za blahoželaniaaaaaaaaaa

dnes sa nam Tobik pekne pretočil z chrbatika na bruško, najprv na bok a šup na bruško ale rev lebo nevedel ručky vytiahnuť 😀

maminnka
16. júl 2010

@garonka ja sa dnes smejem na tom pretacani🙂 Natalka sa chce hrat s hrazdickou, ale po par sekundach sa vzdy pretoci na brusko a nikde tu hrazdicku nevidi (je za nou), tak sa hnevaaaa, ze kde mam hrackyyyy 😀
rano to iste robila, ked papala, kludne si cuca, zrazu sa v sekunde pretoci, s bradavkou v puse, ta jej na polceste (nastastie) vypadne ... a Natalka sa rozculuje, kde je jedloooo 😀

olifcek
16. júl 2010

@maminnka hehehe...

saflaaaa, uz sa vsetci pretacaju a my eeee....my zatial len nevieme v klude lezat ani na chrbatiku ani na brusku, rotujemeeee...x;o)

garonka
16. júl 2010

@maminnka 😀 😀 😀 😀 hehehehe zlosti sa čo? podarena je 😀

ja som nechala tobiho na stred postele ale prišla som o 5 min a bol skoro na kraji jaj

maminnka
16. júl 2010

NAtalysa pohybuje uz dost rychlo, bud na chrbatiku dvihne zadok a po hlave sa smyka dozadu, alebo na brusku tiez dvihne zadok, a s nosom zartym do podlozky sa posuva dopredu... alebo tiez rotuje ako @olifcek ina Olivka 😅

laxity
16. júl 2010

ahojte

jemine baby vy nemáte čo robiť? 😀 😀 😀

dnešným oslávencom prajem všetko najlepšie 🙂

@olifcek ako je tá stránka, kde si môžem pozrieť vývoj dieťaťa? 🙂

zucana
16. júl 2010

tak som spat z obchodu v aute ukazovalo ze vonku je 39 stupnov....svokra aspon malu uspala....dala som jej osupat tekvicu nech sa nenudi a keby ste videli jej zrak ked som povedala ze kde kupim dobre maso...lebo zacnem o 2 tyzdne a potom ze jaaj to sme v blave 😀
a aha com som objavila....co si o tom myslite???

garonka
16. júl 2010

😅 😅 😅 😅

zucana
16. júl 2010

blbost ze ? 😅

garonka
16. júl 2010

@zucana jej paradaaaaaaaaa a nieje to ani drahe ale nafukovacie to je? myslím, že blumka ma take podobne kresielko 🙂

zucana
16. júl 2010

@garonka ten tvoj bude tusim gymnasta 😀

zucana
16. júl 2010

neni to nafukovacie....je to normalne akoze kozenkove nejake umele....ale nevyzera to zle.....a normalne som si ja na to mohla sadnut tak to je uz co povedat sa mi lubi ta zelena

olifcek
16. júl 2010

@zucana to je take male ako vlavo? tak podla mna blbost x;O)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
16. júl 2010

@zucana ozaj nevadí ako mi spi? ja sa bojim či si nepokrivi ten chrbat ale potom zuri ak ho prekladam

olifcek
16. júl 2010

@rivatha aky tip? ja zabudlaaa

zucana
16. júl 2010

@olifcek je to ze do 10 rokov aj....

zucana
16. júl 2010

@garonka aj moja sa vykruca o trosku menej ale podla mna nevadi iba je taky ohybny...a neskusas ho napravit ked zaspi ja bych skusila...alebo mu nieco na zabranu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre