Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zusika
autor
17. aug 2009

olif... citim s tebou.... ale tiez si klopem, ze to nepiznam a dufam, ze ani nespoznam... ☹

matka331
17. aug 2009

mozem sa spytat o akej tabulke ste si tu pisali v soobotu???

alex
17. aug 2009

zusika, no aj my budeme musieť poriešiť skrine nové a nejakú komodu... no bude toho dosť čo kúpiť.

Čo sa váhy týka, tak ja som -2kg, ale je ma dosť, takže to vôbec neuškodí, keď trošku pochudnem.

zoska
17. aug 2009

tak mne posledne dva vecery uz nebyva tak hrozne zle...neviem ci je to tym ze som sa prehupla do 2. trimestra, len dufam, ze mi to vydrzi...

zusi, my sme uz tiez boli ocumovat nabytok v ikei... mame sice 3i byt, ale nevieme sa sem pomestit...je nam luto zrusit pracovnu, kedze pracovny kut sme davali robit na mieru, tak teraz beham s metrom a furt premeriavam a vymyslam varianty, ako vopchat do pracovne aj detsku izbu 😅
inak s vozenim sa ako nesoferka nemam problem vobec, teda aspon som na sebe nic nespozorovala

no moj manzel uz je kdesi vo vzduchu chudatko, dufam ze nema turbulencie 🤐

uz som pridala tie vecicky do albumu 😵

olifcek
17. aug 2009

zusika ja nevladzem mhd sa viezt, takze asi...tiez len trpnem, ci si nevystupim a nepoblinkam kdesi cosi...som rada, ze nepoznas nevolnosti, doprajem Ti to, zo srdca 😉

matka o tej, v ktorej sme ;o)

zoska ja, co som prehupla, tak mi je spatne 😅 manzelikovi drzim palce, nech je mu v lietadle fajn. a idem kuk albumiq x;o)

matka331
17. aug 2009

olifcek..v akej tabulke ste??aj aj chceem ... 🙂

olifcek
17. aug 2009

zoska nadherne su tie vecicky pre babo x;o) a aj tie saty na september, wow ;o) ale inak stihlunke ziena si....

zusika
autor
17. aug 2009

zoska, ty si aka kočica 😉 pekne saty na tu svadbu a aka krasna foto z usg.... no a ta malinka vecicka...
ja zatial odolavam, ale neviem ako dlho....
moja mami uz kupila taky namornici kabatik a ciapockou.... modro-cerveny.... zlate to je, som sa na nej bavila, ako to uz nevydrzala 😀

aj my mame 3-izbak.... a v detskej sice nemame pracovnu, ale taku nasu "bordelaren" a skladovnu....sa tam prekliekame, mame tam skrine kde je vselico...dokonca aj zavaraniny, mlieko, malinovky a take veci... no a teraz nastal priblem...takze sme objednali novi skrinku do kuchyne na potraviny, trojdverovu skrinu do spalne.... a skrinu ktora ladi s komodou (co mame teraz v spalni) - ta sa presunie do detskej....
teraz nas caka malovanie, velke triedenie veci na oblecenie a nemilosrdne vyhadzovanie.... inak ja som ako taky skrecok..ze vsetko sa mi este moze hodit....... 😀

ozaj, poznate niektora Poprad? Je tam nejake nakupne centrum ako MAX - Polus...alebo nieco take.... otvorene aj v nedelu.... Ideme na vikend do Tatier.... ze cestou spat by som isla na nakupy... 😉

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

neviem kto sa pytal ohladom tej krvi na urcenie pohlavia myslim si ze to treba ist do toho centra priamo ale mozno nam hajdylca povie ako to je ked nas bude citat

ja som uz mesiac pn a neviem si predstavit ako by som to v praci zvladla pri mojej unave ja ked si nepospim aspon 2 hodky poobede tak zaspim na nohach a este ja taham 12 hodinove zmeny sam lekar mi povedal ze ma vypisuje ani sa nepytal ci chcem a ja som nenamietala lebo viem ze by som to nezvladala a eate pri takej narocnej praci

z nabytku do detskej izby nam chyba uz iba komoda a na vrch prebalovacia podlozka ako prebalovaci pult ale uz som presne taku aku chcem nasla v baumaxe z masivneho dreva perfektna

zoska
17. aug 2009

matka mame na gmail tabulku urobenu..ak mas maila na gmaili posli to olifke do ip, ak nie tak jej napis aby ti poslala pristupove heslo a meno

alex
17. aug 2009

zoska krásne šatočky 🙂

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

zoska tie vecicky su krasne ale tie tvoje saty su perfektne uzasne

matka331
17. aug 2009

zoska dakujem

zoska
17. aug 2009

dakujem kočky 😉 cervenam sa 🙂
tie vecicky su prve, fakt som nevedela odolat.... a tie saty mi super padli a stali 30eur, tak som ich hned brala, ved ich snad vynosim 🙂

zusi v poprade je max, otvoreny je urcite aj cez vikend- do deviatej vecer...tiez sme sa tam zastavili ked sme isli do tatier 😉

zusika
autor
17. aug 2009

Mati, a nemas nejaky obtazokn z toho baumaxu...?? to ma zaujima... v ktorej sekcii si to tam nasla... mesto?

olifcek
17. aug 2009

zoska v poprade je max a je fajny x;o)

mati, no ked PN nas neukrati na vypocet MD, tak nie je preco na PN neist, ze jo? x;o) najma, ak je to naozaj potrebne. ja mam tiez pocit, ze proste nevladzem...

inak...my este len buduci tyzden zaplatime bytik, ktory sme si vybrali, a zatial dali zalohu, cakame na schvalenie uveru. bytik nema zariadenie, takzeeee..to bude vesele, hehe...i preto nechcem ist hned na PN, nech drahy netaha vsetko uplne sam 😅 ale tyzden by neuskodil 😀

zoska
17. aug 2009

olif a ktory ste si vybrali bytik nakoniec? neviem ci si to pisala...akosi mi to uslo

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

nemam obrazok nasla som to v Presove a v takej sekcii kde maju pokope koberce , obrazy , stoliky , aj nabytok ale nabytok som tam videla iba z masivu drevo ja presne taky chcem na buduci mesiac ho idem kupit tak dam potom foto ak by som isla okolo skor tak odfotim 😉

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

a teraz tak trosku od veci vsimli ste si ze strana 202 a to este niesme ani jedna (myslim) ani v polovici tehu som zvedava k akemu cislu sa dporacujeme az kym neporodi posledna z nas 😀 😀 😀

matka331
17. aug 2009

olifcek ....som ti poslala postu s mojim mailom.....na tu tabulku

zusika
autor
17. aug 2009

to by bolo super, nezabudni Mati... 😉 lebo som zvedava
inak kocky...velmi odporucam Decodom....to co som tam teraz videla....vsetko som si vedela v byte predstavit...kuchyne, spalne...neuveritelne...jednoduche a stylove

zucana
17. aug 2009

zosi ze aka si ty kocka ;)
tie saty su super a jake mini brusinko to ja mam take velke lebo je tam aj sadlino
😀
inak ja moc neviem ako budem zariadovat lebo my mame predat byt koncom augusta a mame sa k novembru az decembru stahovat do prenajmu -velky 4izbovy na rok a pak by sa mal postavit do roka a pol domcek tak uvidime....
ale videla som krasnu postielku 😎
a vecicky budem kupovat az po morfologickom 😉

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

zusika vidis decodom nato som zabudla musim este odehnut ja potredujem len tu komodu 🙂

olifcek
17. aug 2009

zoska este som nepisala x;o) je to na sidlisku, kde som vyrastala x;o) je to trojka, 64-65m2 + balkonik x;o) plavajuca uz je, i dlazba je, akurat v kuchyni sa da nova dlazba, plastove okna musime dat urobit a neskor i jadro prerobit, ale zatial je v pohode x;o)

mati uz Ti siel aj link i odpoved x;o)

zoska
17. aug 2009

olif, tak to je fajn, ze to tam poznas, nie? 🙂 ale na to svoje vyhody, ze tam nemas nabytok...hovorim z vlastnej skusenosti...tiez sme davali robit okna, robili sme aj dlazby, bolo tu neskutocne vela prachu a bordelu...vsetko sme to pekne poupratovali a poumyvali a mohol sa nosit nabytok...

zusika
autor
17. aug 2009

ja na dnes koncim kocky, vidime sa zajtra 😉
pa

matka331
17. aug 2009

tak uz som aj ja v tabulke 🙂 🙂 🙂 som zistila ze som z vas najmladsia tehulka.....

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

matka ja som prvu dceru rodila este mladsia mala som ju v 18 zato s druhym sme si dali nacas ale nalutujem to dcerka ma skoro 9 ja 27 dieta velke uz aj rozumne a ja som este mlada nikdy nebudem lutovat ze som mala tak skoro babo

matka331
17. aug 2009

mmaarrttiinnaa.......... ved ani ja to nelutujem ze tak skoro...ja sa tesiim ...ja by som uz mala jedno babo keby som nepotratila ☹ ...ale co uz ked zivot je takyy nespravodlivyy

zucana
17. aug 2009

cafte tak uz mam aj vysledky toxo tak je to negativne tak som rada...uz iba doriesit tie bielkoviny a snad bude nadalej vsetko oki
inak ja to nechapem tu trvaju vysledky krvi normalne 8 hodin a mikrobiologia 48 hodin
a na slovensku viem ze bay cakaju na toxo aj 3 tyzdne .....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre