Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
30. júl 2010

@lenica81 jaj hej, jasne, uz si spominam, zaby dojdu o den neskor...x;) mm 20.08 uz v ke bude? zeby som pockala? napisem kolegom..svoju asi nechas v ba, ze?

svetlankat
30. júl 2010

babenky, idem uz hajat. Dobru nocku vsetkym. Zajtra idem s mm na logofogo do mesta, tak sa ozvem neskor

ssstanka
30. júl 2010

ahojte, baby touto cestou by som vam chcela z celeho srdiecka veeelmi podakovat za financnu a psychicku pomoc ktoru ste mi venovaly. Zvlast dakujem mojej svagrinke Olifcek,ona bola ta, ktora sa na to podujala.Ja by som nenasla odvahu o nieco take poziadat.
Slovami ani neviem vyjadrit aka som vam vsetkym zo srdca vdacna,ze ste mi takto pomohly. Velmi si to vazim....
Ked som o tom hovorila muzovi, obaja sme plakaly od pocitu dojatia a velkej vdacnosti...
Este raz vam velmi dakujem....

zucana
30. júl 2010

cafte babce bola som v kine super film len vika vraj strasne palakala a dlho a vypluvala aj vyzivku z nervov....
potom ze zaspala a teraz sa tu usmieva na vsetkych a hra
idem do sprchy...
a to sa moze normal detska krupica????

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lolka
30. júl 2010

ahojte baby, tak pridavam aj ja foto zo stretka 😉

blumka
30. júl 2010

@rivatha, to jaky sikula maly...super... 😵

lenica81
30. júl 2010

@rivatha maly davidko sikovnik... pripravuj sa na nahanacku... 😀

loli, fakt pekne fotos... krasne zienky s nadhernymi babatkami... 😉

idem ja fuc... este dozehlim a dam sprchu a padim spat... Vilko uz cca 3/4 hodku spi, ale sa nejako mrvi... 😔
tak sa ozvem po dovci z ke... 😉 majte sa pekne a nech baba rastu do krasy a sikovnosti... 😵

lucia411
30. júl 2010

ahojte baby tak my sme uz vo Swiss...neuverite, ale prvy let sme nestihli 😠 v Polsku smer Krakow boli take zapchy, ze som uz z auta preobjednavala letenku na druhy den, takze sme doleteli vcera a to som musela doplatit za letenku 220 eur 😠 ale uz sme tu chvalabohu, mm nas cakal na letisku s kytickou a ked videl malu tak sa az rozplakal, ze aka je velka a ako sme mu chybali, aj ja som plakala 😕 bolo nam velmi dlho uz, ze uz same nas nepusti ani za svet...teraz si zvykame na nas bytik a nato, ze sme zase len my 2 cez den same 😅 pridavam slubene foto olifcek 😉

olifcek
30. júl 2010

😵 😵 😵 @ssstanka 😵 😵

vies Stani, ja som babam pisala ked brasko padol...uz vtedy mi pisali, ze ked bude treba pomoct, nech sa nebojim poziadat o nu...naposledy som pisala, ze si uz nevies rady a jedna z nas mi napisala do IP...az vtedy som sa odvazila napisat o prosbu...a baby vsetky sa ozvali, dokonca i tie, co maju setriaci rezim...

lepsiu partu nenajdes podla mna... 😵 😵 😵

olifcek
30. júl 2010

@rivatha wow, sikovniiik

nadherne fotky baby...naozaj ste krasne zeny

olifcek
30. júl 2010

@lucia411 foto v albume? idem kuk

a uzasne dojimave stretko...som si predstavila seba, Olivku a mm.. 😵 😵

lucia411
30. júl 2010

co to tie foto nejdu?dam do albumu lebo nejako to nejde

blumka
30. júl 2010

@lucia411 uff...tak to teda ste mali cestu? a kde ste nocovali? v krakowe ci ste sa vratili?

olifcek
30. júl 2010

@ssstanka bracho uz teda moze rozpravat??? a co lekari na zdrav. stav? este je na hadickach?

olifcek
30. júl 2010

@lucia411 kraaasne fotecky a i ja lubim oranzove postelne x;o))) mame 3 varianty, jeden dost podobny tomu, co mate...a sedem dielna neviem, ci aj nie rovnaka 😅

pepita52
30. júl 2010

ahojte mamicky potrebovala by som poradit mi mame už 4 mesiace a este sme neboli na ockovani do noziciek je to normalne jej sa to nechce stale zahojit

lucia411
30. júl 2010

no blumka cesta bola strasna....3 hodky v zapche a to sme boli 35 km pred krakowom..potom sme uz dosli na to letisko samozrejme moje lietadlo uz bolo pa a ja som zaplatila preobjednanie letenky...cize v stredu sme mali letiet o 15.10, a z domu sme sli o 10.45....prisli sme naspät domou lebo tam poblizku letiska nebol ziaden hotel, na druhy den sme mali rezervovany let na 5.10 rano!!!!!!!!!!!!!!!!tak sme sli z domu o 1.00 v noci....v Zurichu sme boli 8.40..a vcera mala samoska nic nespala cez den, sak spala dobre v noci v aute a v lietadle, tak ja som bola k.o!zaspala som s nou o 20.00 uz...s mm sme sa ani poriadne nevideli, len na letisku...no hroza to cestovanie

suzon78
30. júl 2010

@matesl si zlatá ďakujem 😉

lucia411
30. júl 2010

olifcek to nie je postelne, to je postel taka cela oranzova, nasi si ju kupili lebo mama ma rada oranzovu..je super polohovatelna

olifcek
30. júl 2010

@lucia411 😵 😵

lucia411
30. júl 2010
lucia411
30. júl 2010

v sedacke co sedi sme papkali 1x mrkvicku!!celkovo to bol nas prvy prikrm

olifcek
30. júl 2010

@lucia411 hehe...tie deticky su tak krasne, ked sa ucia papat 😉

lucia411
30. júl 2010

no presne vtedy nam spapkala 12 lyziciek mrkvicky...a teraz papa vsetko, len brokolicu nelubi vobec, aj ked ju zmiesam so zemiacikom tak vypluva, ju clovek neoklame 😀

olifcek
30. júl 2010

@lucia411 deticky maju dobry zmysel pre chute a vone veru, neoklameme ich x;o)

lucia411
30. júl 2010

olifcek ale po pravde mne samej tiez cista brokolica nechuti....stale ju musim s niecim namiesat 😉

mmaarrttiinnaa
30. júl 2010

@olifcek prave docitavam takze zajka uz mas netreba ci?

lucia411
30. júl 2010

a inac dievcata pekne stretko a vsetky ste krasne aj deticky 😉

olifcek
30. júl 2010

@mmaarrttiinnaa cakala som Ta Mati...ee, nepotrebujem, ale dakujem krasne..ale mozno na dalsiu davku uz jooo....skusim sa mm opytat, ci by sme nesli v nedelu do PO...hmmm? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre