Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
2. aug 2010

jaaaj, ale oneil nie taky smejd x;o)

olifcek
2. aug 2010

abo mustangy, tie su krasne tiez...mozno uz na jesen si urobim radost...i ked asinie, na zimu cosi mi treba....hehe...nemam zimne topanocky...ale asi sa i tento rok na to vykaslem, v meste postacia turistaky co mam a mustangy co mam..x;o))

garonka
2. aug 2010

@olifcek neboj zvladneteee, da sa to, sice bordel a prach ale stoji ten vysledok zato 😵

olifcek
2. aug 2010

@garonka to jo, len ked si predstavim, ako dlho upratujete vy a to Ti Tobi haja...neviem ako dlho budeme upratovat my, co Oliv hajat sama nebude ☹

ale tesiiiim sa uz na okna, moc moc moc..i sietky a parapety x;o) aku sirku parapiet mas?

garonka
2. aug 2010

@olifcek fakt sa to dalo, hoci bola vyhoda, že vkuse pršalo tak maly hajal ale inač ak by nespal tak dovidenia, bola tu i mamka ale umyla iba okna a ostatne sme všetko pratali sami s mm, nehovorím, že sa dodrbala skrinka s umyvadlom v kupeľni a aj sprchova hlavica tak všetko sme nanovo kupovali, peneží už nemame ale hlavne, že sa môj nadherny poklad dal odžubať v hornbachu

chcel take vedro Lifeheit či ako sa to vola, aby som mala menej prace s umyvaním podlah že len šupnem tam mop a mi to vyžmyka fasa cena na štítku 40 € ale pri pokladni naťukala 98 € a on to vedro kupil, neni normalny ale čo už snim

myslím, že su 25 cm široke

garonka
2. aug 2010

@olifcek sieťky prídu ten tyždeň a aj žaluzie

ale ma štve, že reklamacia neni vybavena ohľadom kočíka akože oni taku latku nevedia raz dva prišit tak chodim s takym kočíkom ako cvok

raa2
2. aug 2010

ahojte, tak ja som vobec nestihala byt tu cez vikend, mali sme tu na navsteve kamaratov zo ziliny. v sobotu sme boli vo viedni na vylete a vcera poobede sme boli na seneckych jazerach. martinko vsetko zvladol na jednotku 🙂

@rivatha tie vlasy to aj u mna katastrofa, ale mam pocit ze sa to uz lepsi, ja som si kupila sampon vichy a beriem od biodermy nejake vitaminy,tak neviem ci to zabera... vypadavaju o trosku menej, len som inak rozmyslala, ze som bola zvyknuta ze pocas tehu mi vlasy vobec nevypadavali, ale neviem si teraz spomenut ze ako mi vypadavali pred teho... 🙂

olifcek
2. aug 2010

@garonka kokos, inak draheeee...mal trvat na cene na stitku, mal na to narok

fajne siroke, super...no nam daju vsetko naraz...to kde ste kupovali?

my sme kociar na cca 2 tyzdne pozicali mojmu bratrancovi, ted ajeho dietatku..odrazu aka velka chodbaaa, wow 😵

andrea2603
2. aug 2010

ahojte 🙂
vlasy padajú aj mne 😠 , až sa čudujem, že ešte vôbec niečo na tej hlave mám 😅 . Minule ste tu písali o zajacoch, tak ste ma tým tak nainfikovali, že už rozporcovaného mám aj ja v mrazničke. Včera ocino priviezol nevlastnú segru k nám na prázdniny, tak aj zajaca doniesol 😵 .

blumka
2. aug 2010

@garonka, tie nestle mam aj ja doma ale som ani na ne nekukala ze co obsahuju..urcite psenicnu muku, takze to my az v 7. mesiaci..ak vajce tak az po roku a ak cukor tak mozno raz za tyzden nech pozuzle...ja ostavam verna tym kukuricnym chrumkam..tiez nutricne nic nedaju ako aj tie keksiky ale aspon nie su ani solene ani prisladzovane...

olifcek
2. aug 2010

my sme zajaca kupili za 7eur...ale pre oliv to nie je vela, ze jo?

varim zeleninku na malilinkom ohni, lebo som cakala, ze opicka zaspinka...ked sa zobudi, este tam supnem masko a po prebaleni to vypnem..ci maso dat az ked zeleninku zlejem?

svetlankat
2. aug 2010

@garonka ci brehy dobra cena

garonka
2. aug 2010

@olifcek hrešila som ale čo už som ticho lebo podlahy bude umyvať len on 😝 ale štve ma to no, jemu to už bolo jedno, že ake to vedro drahe

fajne široke su i kvietky pekne som tam poukladala 😀

okna vymenia, i parapety urobia a tak sa čaka za sieťkami a žaluziami 2tt

garonka
2. aug 2010

@svetlankat skusim to vedro potom cvaknuť ale je to chora cena obyčajny plast, ale čuším lebo zas mi puknu nervy

garonka
2. aug 2010

@blumka inač su sladke tie piškoty som chutnala, ale pokukam čo obsahuju som zvedava

olifcek
2. aug 2010

@garonka aka firma?

andrea2603
2. aug 2010

@olifcek ja netuším koľko stojí taký zajac, ocino chová 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. aug 2010

@andrea2603 ani ja, ja len, ze tu ktosi spominal, ze kupil za 10eur, ale dalsich dvoch si moze vziat...x;o)

garonka
2. aug 2010

@olifcek su z Bardejova, myslím, že Madox, oni v piatok ako dali parapety mi mm vola, že su uzke a ja noa? vymeniť!!! tak bez slova vymenili len čakali kym z bardejova druhe dorazia, ale bolo vidno že sa ti robotnici plašili domov lebo nebudu makať do večera a ešte v piatok

garonka
2. aug 2010

@rivatha ja budem len leňošiť 😀

olifcek
2. aug 2010

@garonka 🙄

olifcek
2. aug 2010

@rivatha
@garonka
posli ho paq i k nam to vedro vyskusat, ked nam okna vymenia x;oD

garonka
2. aug 2010

@olifcek požičam ale určite to je volovina, som zvedava jak ten mop vyžmyka 😅 😝

garonka
2. aug 2010

@olifcek on rad príde poumyvať 😀 😀 😀 😀

olifcek
2. aug 2010

@garonka aj mu zaplatim za pomoc...x;o)

garonka
2. aug 2010

bože ja idem žehliť lebo tu visim na pc a tak neurobím nič 😅

garonka
2. aug 2010

@olifcek on fakt prídeeeeeee jemu stačí len raz povedať a je tam fakt 😉

budete aj maľovať? my mame papagajove farby teda polka bytu je moja a Tobiho a druha je ockova 😀

olifcek
2. aug 2010

u nas su tie okna fakt hrozne...iste by uz dalsiu zimu nevydrzali a teraz je super cas, no...i kvoli sietkam...

olifcek
2. aug 2010

@garonka tak si ho objednavam a myslim to vazne...x;o) dam vediet dopredu...a pridi i Ty s Tobim, pojdeme von, na kofcu a zmrzku 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre