Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
9. aug 2010

ahojte...odkedy papáme príkrm, Natálka v noci zle spinká...možno, že to nie je s tým spojené, ale tak sa mi zdá. Dnes som ju uložila na nočný spánok do postieľky, že skúsim nech zaspinká sama, ľahla som si do postele a čakala. Ticho a odrazu stony, ja že asi kaká. Pozriem a Natálka dudel von a v ústočkách palček na nožičke 😀 Vôbec jej nevadilo, že má oblečný overal, aj ten pocmúlala.... dobrú nocku, dúfam, že aj mne dá Natálka darček v podobe spánku, keď už má zajtra veľký deň 🙂 @blumka

jaja32
9. aug 2010

@garonka ja si myslím, že ako ktoré.... my sme pribrali 4,5 kg 🙂

njonja
9. aug 2010

Ahojte maminky, som tu znova s odmlkou.uz po horuckach kooooonecne! A s prvym zubkom dnes🙂

K tomu priberaniu - my mame od narodenia + 5 kg a nejakych 16 cm.

@blumka ta kuchynka je bozska!!! To kde take predavaju? maju nieco aj pre chlapcov?

blumka
9. aug 2010

@jaja32 mozno ju to co papa tazi na zaludku..
aka bola vcerajsia noc dobra, tak dnesny vecer je doslova na h.... Juli zapsala pekne o osmej...a stvrt hodinku na to ju zobudila Terezka a juli este nespi..uz sa pri nej s mm striedame ale ja uz nevladzem... 😖 som nejaka vycerpana ci co..ani poriadne neviem z coho..ale asi z toho neustaleho nahanania sa, jeden vikend tu, druhy tam, on poriadne nie je doma a ked je doma tak sme kdesi v pazi, vecer len cosi hlada na nete a riesi, ani porozpravat sa s nim nemozem poriadne, do toho dojde bud jeho mama alebo kamarat a ja uz akurat tak idem spat...
este jeden vikend mimo a potom kym nebudem byvat vo svojom nejdem nikde, maximalne k nasim... 😒

blumka
9. aug 2010

@garonka, to je individualne, vravi sa to ale ked si vezmes ze ty das tobimu mliecko na poziadanie a mozno stiahne aj viac ako 100ml a ja dam juli len kazde 4 hodiny 100 tak pije menej...ale zas materske je lahsie stravitelne...
a juli nielen pribera ale poriadne vyrastla, ved 25 cm za 5 mesiacov to je vykon poriadny

olifcek
9. aug 2010

kto este kukal vcielku?

blumka
9. aug 2010

@olifcek jaku vcielku? 😕

olifcek
9. aug 2010

@blumka pan vcielka siel na markiiize

blumka
9. aug 2010

@olifcek jaaaj..a ty si co? chameleon? 😀 ci pani nerozhodna? 😀

laxity
9. aug 2010

@blumka pekne 😀 a ozaj to bude modelka...aká vysoká bude 😵

laxity
9. aug 2010

@olifcek nová foto kočky ste 🙂

supi
9. aug 2010

Ahoj maminky 🙂
neviete mi poradit ake mnozstvo prikrmu (mrkvicky) ma cca spapat polrocne babatko?
Uz 2 tyzdne papme varenu mrkvicku, mala to do seba sialene laduje ale neviem kolko jej toho mam davat... dnes zjedla 118 g -viac som nemala uvarenej a potom este nieco popila mliecka...
kolko vy davate na obed? zajtra jej chcem pridat aj zemiak k tomu

olifcek
9. aug 2010

@blumka na tej v ruzovom mam tlastu rukuuuuu

olifcek
9. aug 2010

@laxity asi si myslela povodnuuuu, ale mam i nopve foto v albumiiiiqu x;o)) dakujem

olifcek
9. aug 2010

@supi my papame medzi 60g-130g, viac zatial nedavam x;o)

supi
9. aug 2010

olif a potom este pijete mliecko?

olifcek
9. aug 2010

@laxity na tejto foto Oliv papa, vacsie je to v tom auguste x;o)))

olifcek
9. aug 2010

@supi jasneeee, niekedy hned, teda casto, inokedy po takej polhodke ;) TAHAAA AKO O ZIVOT, az jej zabehne casto x;o))

blumka
9. aug 2010

@supi ahoj 😉
no ked je jej malo 118 tak uvar viac...bude papat dokym bude hladna a ked uz nebude chcieet tak zistis...mala by spapat tolko aby si uz jej potom nemusela davat mliecko 😉 mne juli niekedy zje 140, niekedy aj 200 a dnes jedla 140 a za tym este 100ml mlieka, lebo bola asi velmi hladka, jedla o 10:30 a potom az o 16:30 tak asi preto 😅

olifcek
9. aug 2010

no nic, oliv hlasa spaaat, tak idem, kym este nie je rozculenaaa 😵

supi
9. aug 2010

ahoj blumka 😵
ema je velky papkac a tak sa bojim aby som ju neprepchavala lebo ona bude tlacit dokial bude co 😀
tak som len tak chcela vediet ze kolko toho cca jej mam davat, ale viem ze je to velmi individualne

blumka
9. aug 2010

@supi deti vedia kedy maju dost.,nebudu jest ked uz nebudu hladne 😉 aj terezka aj juli su papkacky ale vzdy maju hranicu..ked mne sa uz zda ze uz snad do nich nemoze nic vojst vtedy zavelia ze staci aj same 😀

blumka
9. aug 2010

juli este nespi...uz sme ju nechali len tak lezat v postielke lebo to nie je mozne zeby po tolkom kolisani a hojdani a skakani nezaspala

blumka
9. aug 2010

a ona sa smeje v postielke...a nas tu poraza 😅

olifcek
9. aug 2010

@blumka my este nehajaaame...oliv sa nechceeee 😅

garonka
9. aug 2010

my hajame ale mne sa nechce 😅

blumka
9. aug 2010

@olifcek no len toto je u nas novinka, doteraz vzdy zaspala po tolkom uspavani a dnes nic...a to pritom tak krasne rychlo zaspala ...keby nie terezka tak spi dalej...no bolo treba mm to pivo? 😖

raa2
9. aug 2010

@maminnka a dorucia to aj na slovensko alebo do rakuska? ja som sa snazila z uk poslat nejake vecicky, ale neslo mi to ☹

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
9. aug 2010

@rivatha kup si nocnik a po spani ho tam pridrz, ucite sa ti vycika 🙂 ci tak ho nemozes zachytit??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre