Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
13. aug 2010

@olifcek áno, a teraz so prečítala v jednej poradni, že bábätko také môže...juj, ale to ja neeee

zusika
autor
13. aug 2010

@andrea2603 Termin je 4.3. ale uz dnes vieme, ze to bude februar, kedze dvojky sa rodia v cca 38tt a cisarskym....

A dakujem vam dievcata! ste zlate! ... este stale tomu neverim..... 🤐 ...................

zelam vam krasny vikend a drzakjte sa aj vy a vase diticky - nech ste zdrave!! 🙂
pa

olifcek
13. aug 2010

@zusika nemusis nutne cisarak...moja segra sla rodit spontanne, len nastali roblemiky, tak bol nariadeny urgentny cisarak..ale nechcem strasit 😉

zusika
autor
13. aug 2010

@olifcek - no ja budem radsej za cisarsky...... resp. branit sa mu nebudem.... nemozem si dovolit nieco riskovat.... aj kvoli tej trombofilii..... mne myslim ani epi teraz nemozu dat.....

blumka
13. aug 2010

@olifcek ja osobne by som pri dvojickach neriskovala prirodzeny porod... 😨

zoska
13. aug 2010

baby , Neli s mi preplazila z puzzle na hraciu deku, bola na chrbte natiahla sa za hračkou, ta sa vysmykla a Neli spadla na chrbat a pritom trsla hlavou o zem... pod hracou dekou teraz nemam nic, cize dost tvrdo dopadla a samozrejme strasny plac....dala som jej studeny uterak nech nema hrcu a teraz sa smeje a do toho obcas zavzlyka 😕 😒

myslite, ze sa mohlo nieco vaznejsie stat? neviem, ci daco robit, alebo to nechat tak

olifcek
13. aug 2010

@zusika jaj, jasne. Ja to nemyslela v zlom ale. @blumka no segre na vyber nedali...neviem, ci preto, ze rodila v tom istom roku uz 2.x...hech

blumka
13. aug 2010

@olifcek to je divne 😕 kde rodila?

zusika
autor
13. aug 2010

@olifcek jasne, ved ja viem ze si to myslela dobre..... 😉

inak teraz mam pocit ze mna uz v zivote fakt nic neprekvapi......

olifcek
13. aug 2010

@zoska ako sa poznam, bych si poplakala, pozalovala a verila, ze je to dobre...x;o)))

@blumka v novej nemocnici..vo februari barborku, v novembri chlapcov...x;o)))
@zusika to Ti verim, ten pocit...ale sa tak moc tesiiiiim, i ked viem, ze to budes mat tazke,ale dticky Ti to oplatiaaaa...a mozno nebudu ako moja Oliv ale zlatulinkeeee ako ma @zucana ci @janielah, @blumka a dalsie x;O))

zoska
13. aug 2010

@olifcek tak som to nechala tak, dala som jej papkat a zaspala pri kojeni, asi uz aj unavenučka bola...verim ze sa jej nic nestalo...padla na temeno...teda hlavou buchla o zem, nie padla....ta hracia deka je hrubsia ale musela sa buchnut aj tak ☹
no ale tak nieje z cukru, tak verim, ze sa nic zle nestalo...pokial by mi vrackala alebo co tak jasne ze bezim k lekarovi, ale kedze do minuty nahodil usmev tak snad dobre je...uff

olifcek
13. aug 2010

@blumka moze byt 6 choroba i viackrat za zivot?

blumka
13. aug 2010

@olifcek myslim ze nie ale nie som si na 100% ista

blumka
13. aug 2010

@olifcek olif, nevidela si niekde ked tak surfujes po nete, nejake pekne saty pre moje baby na vianoce...myslim take zeby bolo z nich jasne ze su vianocne...bud s nejakym napisom vianocnym alebo v takych farbach.

blumka
13. aug 2010

@zusika moj manzel vam drzi palce..velmi 😵

andrea2603
13. aug 2010

@zusika tak budem držať všetky palce, aby ste sa v zdraví dokotúľali do toho februára 😉 😵 ,

olifcek
13. aug 2010

@blumka videlaaaaa x;o) i ked neviem, ci pre obe x;O) pokukam, ked tak x;O)

ale este cosi si to od nas chcela...co to bolo?

olifcek
13. aug 2010

@blumka co ak i vy s mm budete mat do tretice dvojicky? 😀

laxity
13. aug 2010

ahojte

babule vy teda toho píšete 😀 ....nestíham...len na rýchlo som šla na takú rýchlu dovolenečku s maminou, bolo to celé na rýchlo zorganizované ale zajtra už ideme späť tak vás počítam

iba som stihla, že @olifcek kupuje nejaké krásne tričká...ja bych tiež brala 😀

@jaja32 ufff no a Naty ona by sedela, ale sama si veľmi nesadne, ale ja ju mávam často na sede v skoro sede...dúfam, že nerobím zle 😕

@olifcek v nedeľu idem na nákupy tak sa možno ozvem 😉

blumka
13. aug 2010

@olifcek ja bych bralaaaa....ja som vzdy chcela mat 4 deti a mm tiez... 😵
chcela som este takeho macka co ma na ruke akoze modrinu ci co a ked sa da na to leukoplast tak uz neplace....ale uz netreba..ine sme vyriesili 😉

tak ked tak ason pre jednu...aby som sa mozno aspon v cenach vedlea zorientovat a podla toho mozno v usa pozriem..aj ked teraz to tam bude asi drahe, kebyze kupim po vianociach na dalsi rok tak ma to vyjde mozno aj o polovicu lacnejsie..

laxity
13. aug 2010

@zusika gratuľujem moc...ozaj dvojnásobná radosť nech vám tá radosť ostane aj dokonca zaslúžiš si to 😉

garonka
13. aug 2010

no babky daki, že ste na nas mysleli, všetko oki kompletne rozbory moču a krvičky su v norme teda take ako maju byť,

obličkova panvička je stale rovnaka nezväčšuje sa to je dôležite 😵

objednani sme boli na jednu a vzala nas dnu pred druhou, Tobi nespal dnes vôbec len doobeda polhodinka a tam ho už tak ťahalo do spania, ale vydržali sme no pri utz už bol taky rev až sa zašiel, a tie slzy 😕
ale mamka je mamka zaspal potom na rukach ani sa v aute neprebral a ani teraz 🙂

inač som na take nervy, že dovidenia presne toho 19jula sme boli na poradni a naša doktorka tak natiahla tobimu pinďura až do fialova nech to tak robím aby popukalo, krava jedna sprosta, fakt sa ospravedlňujem za nadavky ale neda mi to 😠 😠 😠
teraz ma Tobi pipika červeneho a ja, že čo on cely čas ma pinďura červeneho i preto mu pri odberoch zistili že sa chyta infekcia ale nechyta chvalabohu
keby mi vedel povedať či pri cikaní ho to neštípe ale asi nie lebo je pokojny aj dnes sa vycikal rovno na čistu plachtu a rehotal sa tak asi nie
preto musím teraz davať pozor aby mu nesčervenel viac dala nam aj framykoin a v novembri sa mame ukazať

mam chuť aj zmeniť našu doktorku čo to aj urobím ale mm, že čo mi drbe, veď ju mam blízko no hej ale aha čo urobila 😠

takže baby ktore maju chlapov do roka sa pipik naťahovať nema, fasa ne? a naša doktorka je ...... už nehreším lebo ma aj hlava rozbolela 😠

garonka
13. aug 2010

inač co za vahu mame že 8370g a 72cm to od 19 jula nemohol tak pribrať a na vahe sa nehybal 😕

blumka
13. aug 2010

@garonka, tak super ze mate dobre vysledky, no a ta vasa doktorka 🙄 akoze co ty lekari sami nevedia co maju robit, ci co?

olifcek
13. aug 2010

@laxity akurat som na Teba rano myslela x;o) ze si tu nejak nebola dlhsie, ci co x;o))

@blumka hech...a ja som sa vcera s mm bavila, ci by s aneuspokojil s Olivkou len, tak, ze ak i ja, ze jo...ja na to, ze mne uplne Oliv staciiiii....x;o))

garonka
13. aug 2010

@olifcek nahoď mi prosim ešte raz tie linky kde su trička naj vyberem

tato ma meniny v septembri tak mu take kupime 😵

garonka
13. aug 2010

@blumka ja som tak nasrata že až, každy ma iny nazor to ma jeduje do nepričetnosti tak komu veriť 🙄

olifcek
13. aug 2010

@garonka kolko teda pribral?

a zmen pediatricku, ked s touto niesi spokojna. ja som zmenila. tato bola 10minut pesi, a teraz budem dvoma spojmi chodit...

olifcek
13. aug 2010

@garonka http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=144364

paq do IP...vyzera, ze to bude bez postovneho, bo i @selyma chceee, takze nas je 5 😵 😵

blumka
13. aug 2010

ja mam tiez pediatricku dalej...ale som spokojna, lebo ma rozumne nazory a hlavne necakam u nej nikdy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre