Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
17. aug 2010

Caute baby, tak aj ja som uz tu. Miska uz spinka.

svetlankat
17. aug 2010

@blumka 🙂

blumka
17. aug 2010

@jaja32, no Terezka ked ma vlasky mokre tak skoro pod lopatky a ofinku uz jej musim zapinat lebo jej ide do oci...najprv som jej ju chcela ostrihat ale celkom poslusne nosi sponky 😉

blumka
17. aug 2010

de ste neska setky? 😕 sa na mna hnevate? 😢

blumka
17. aug 2010

@olifcek tricko som zaplatila

dorotka2
17. aug 2010

@blumka zeby som na jedno dieta zabudla. 😀

blumka
17. aug 2010

@dorotka2 😀 😀 😀 no za pana si neviem spomenut na tu babu..co to pisala, aky mala nick

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
17. aug 2010

@rivatha ja by som odporucila nieco co ho zaujima...mliecko ukazujem uz aj ja obcas ale asi zacnem tak castejsie...
juli ma oblubenu jednu knihu tak asi budeme znakovat kniha a este nejaky jeden znak, mozno chrumku, lebo ich rada papa...
citala som si tu diskusiu a s terezkou som zacala zacitakom oktobra..a prve znaky prisli zaciatkom decembra...no ale ktovie co by robila keby som zacala este skor... 😉 ved za pokus to stoji, zle urcite neurobime ked zacneme uz teraz, len nesmime cakat zarzaky velmi skoro 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
17. aug 2010

konečne už hajame, čo ma prekvapilo Tobi sa bojí premietačky reku pustim nech zaspi, prestal bľabotať zostalo ticho a tak huronsky rev joj ja ešte aj vlastne dieťa vystraším

garonka
17. aug 2010

my robíme ťapi ťapi od 3mesiacov jasne, že neťapka sam, ani nekyveme ručkou tie veci maju čas ale zato kričíme pekne nenenenenene a už aj počuť hlasky babababa 😀

kleopatris
17. aug 2010

@blumka prosim ta mas aj nejaku knihu alebo nejake extra materialy o znakovani? Neviem ci sa oplati nieco objednavat alebo stacia info z netu 😅

blumka
17. aug 2010

@rivatha dakujem 😵 uz mame dve take biblie 😉
@kleopatris, v teme o znakovani niekto daval odkaz na jednu knihu, tu si mozes stiahnut, dobry slovnik je na www.mybabycantalk.com a na youtube je vela videi, len si daj vyhladavat signing alebo ked chces nieco konkretne tak u nas fici signing time 😉
pozri si stranky www.babysigns.sk alebo .cz tam je nejaka teoria ...
ono je to cele lahka zalezitost, len treba by trpezlivy..a u vas mozno este viac, kedze to nebude pre maleho druhy jazyk ale az treti

raa2
17. aug 2010

@hajdylca ten isofix je co prosim ta? 😒

@blumka nie neprekrocil, ja len aby som mala vseobecny rozhlad, lebo som z toho uplne nejaka mimo a urcite to zase ostane na mojej hlave a ako sa pozname tak budeme ju kupovat na poslednu chvilku 😖 len ma to tak napadlo, ked som v knizke z dm drogerie nasla zlavu 10 percent na autosedacku 🙂
a ktym kavovarom, aj my mame dolce gusto, je fajn a najviac som sa teraz namotala na to ice capucino a isto vyskusam so zrzlinou ako ste pisali 🙂
@garonka my kupime tu do tych 3,5 roka urcite, nejako sa mi nepozdava ta do 36 kil, ci sa mylim baby?
@cukruska1920 my nemame monitor dychu, takze ti neporadim...

blumka
17. aug 2010

@raa2 cim vacsia rozpatie kg tak tym menej bezpecna..
padam dieta sa mi budi

raa2
17. aug 2010

@rivatha bolo super, maly je perfektny, zopakujem opat a snad aj nieco nafotime 😀
dnes som kupila matikovi take hrkaly rumba gule, tak s nimi trieskal cely vecer, krical, nechcel ich ani za nic pustit, perfektny bol, ked budem doma tak pridam nejake fotky 🙂
@blumka vy mate aku?napis mi prosim ta znacku a konkretny typ.
dakujem

blumka
17. aug 2010

@raa2 ja mam britax ale taky typ ako mame my tu nekupis, ja mam z usa dovezenu kvoli pasom

hajdylca
17. aug 2010

@raa2 isofix maju vacsinou novsie auta- je to v podstate v sedadlach auta namontovana taka bezpecnostna -dajme tomu ze poistka, ak je auto vybavene i isofixom, a kupi sa i sedacka s isofixom tak potom sa autosedacka nepripevnuje do auta len s bez. pasmi ale i toto sa nacvakava, juuj neviem ci si ma pochopila, skusim pohladat nejaku fotku....

raa2
17. aug 2010

baby musim to vyzistit ci mame ten isofix a potom budeme riesit dalej 🙂dakujem za radu a info 😉 ..

raa2
17. aug 2010

@hajdylca neviem, mam pocit ze to tam mame, ale nie som ista, kuknem v nedelu ked pojdeme domov...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
17. aug 2010

@rivatha ved som nafotila, len neviem kde som nechala fotak 🙂 dam fotky, aj videa som spravila, krical, kopal ako besny. a kupila som to v kauflande za 50 centot 🙂 ze ved ked sa aj nezahra ze nevadi 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
17. aug 2010

vsimni si ten odporucany vek, ze 18+, 😀 😅 😅

olifcek
17. aug 2010

dobru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre