Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
18. aug 2010

@garonka dala som si sledovat tu minnie supravicku x:o) vcera som si u cinana kupila plavky, ze xxxxl, glg, spodok velky ale vrch asi ok, dnes operiem a uvidim. Stali 10eur. Take modro cierne, taky bude vrch a spodok pouzijem cierny s biel.pasmi, horor, co uz

olifcek
18. aug 2010

@selyma jj, moje x;o) @zoska juj, nezavidim veru

njonja
18. aug 2010

@blumka dakujem🙂 Tak sa nebudem znepokojovat🙂 @olifcek, no, vies, chceme to mat jednym vrzom. Ale to, ze pracujeme este neznamena, ze sa hned podari🙂 Babatko prijde vtedy, ked si bude mysliet, ze sme vsetci traja dostatocne pripraveni. Deti su sibalci, oni vedie presne, kedy je pre nich ten spravny moment prijst🙂

kocky, ideme trossku vonku, kym neprsi...tu nam na par dni zavitala jesen.-)

garonka
18. aug 2010

@olifcek tak tak a vyhraj tu mini supravičku je uchvatna 😵 😵 😵 😵

čooooooooo dobre plavky maš a vrch su ako tankini? a cena taka akurat 😉

dnes sme nekakali, ale je kľudny môžem dať jablčkovu vyživu alnatura z dm?

blumka
18. aug 2010

@garonka ked je kludny tak naco? nemiesala by som este ze jeden den zelenina a druhy ovocie

garonka
18. aug 2010

@blumka tak asi nedam ale dnes na obed nezjedol ani zemiak jeho napinalo tak som nedavala a zmiešany mrkvou ho mal joj

blumka
18. aug 2010

@garonka to nevadi, nemyl ho...kolko spapal tolko, hoc aj jednu lyzicku, dalej uz len mliecko mu daj

garonka
18. aug 2010

@blumka joj ale mi ho bolo ľuto ako ho napinalo to nechapem už druhy deň mal zemiak aj s mrkvou zmiešany a odmieta, no snaď sa rozpapa

ovocie sa kedy pridava?

blumka
18. aug 2010

@garonka a sam zemiak ti papa? skus tak...a to nevadi ze jeden den nechce, alebo ze papa malo...ved ste len teraz zacali 😉
ovocie ja pridam, ked poskusam vela zeleniniek..ale tak mi to vychadza asi mesiac po zavedeni zeleniny...
no a vravi sa ze ked uplne nahradis tu jednu mliecnu davku zeleninou ze vtedy...ale tak keby sme sa mali riadit podla toho tak olivka by asi bola do roka len na zelenine 😀

olifcek
18. aug 2010

@garonka ne ne tankiny, klasika dvojdielna, chi...

spodok bude z adidas pliaviek, vrch ciernpmodry, he he, ale staciii
@njonja nam Oliv vysla hned...ja y si to paq asi s babom este rozmyslela, he he

@garonka ja davam olivke na desiatu ovocie na obed zeleninku...niekedy spapa krasne z oboch vela, inokedy ee 😉

kleopatris
18. aug 2010

ahojte babulky. ja mam stale na vas nejake otazky 😅 Chcela som sa len spytat, nemate niektora problem s tym, ze vas mrnusi kusu? Nas maly ma dva zuby asi tyzden a pred troma dnami mna prvy raz pohryzol, ze mam ranku na bradavke 😠 som myslela, ze nahoda, ale dnes to skusil uz dvakrat 😠 som ho vyhresila troska, ale aj tak to nechape...neviete mi pomoct? Dakujem

svetlankat
18. aug 2010

@kleopatris mala som ten isty problem,zakazdym ked Miska kusla som zdoraznila, ze nesmie, hlasom, razne som povedala jej meno. Teraz uz nekuse. Trvalo to asi tak dva tri tazdne a prestala. Ja som presne vedela kedy ide kusnut. Zacali jej v ockach iskricky hrat, ako ked ide vyviest nejaku betarinu

kleopatris
18. aug 2010

@svetlankat no presne aj on, prestane papat, zacne vrcat a hryzne 😠 aj ja to skusam tak ako ty, dufam, ze to aj u nas zaberie 🙄 nerada by som kvoli tomu prestat kojit 😒

svetlankat
18. aug 2010

Baby ani Miska toho dnes vela nezjedla.
@garonka Aj nas napinalo, ale u nas to bolo asi tym, ze to malo dost lepkavu konzistenciu a zemiacik sa mi nepodarilo uplne do hladka popucit. Takze boli tam aj take miniaturne kusocky. Tak asi preto. Miska sa uci papat a ja sa ucim mixovat.

svetlankat
18. aug 2010

@kleopatris u nas to zabralo. len vydrzat. Uvidis on to pochopi, len mu daj stale najavo, ze ti to ublizuje. Mne Miska vacsinou kusla, uz ked bola napapana, ze uz sa len s cicikom pohravala. Cize ked kusla uz som jej cicik nedala. Ale predtym ako sa prisala a to som jej zdoraznila, ze to boli. Zabralo. Tak drzim palce. Mozno ze ma niekto aj inu skusenost

svetlankat
18. aug 2010

Baby mi uz od dvanastej spinkame.

andrea2603
18. aug 2010

ahojte 🙂
ja len tak kuk 😉 , ešte som u svokry, teda teraz som odbehla k otcovi a nevlastné segry majú PC 🙂 . Nebudem čítať, lebo ideme na pivko, príde sestrin priatel a ide fotiť detičky, má taký lepší foťák 😵 . Dúfam,že ste všetci zdravučkí, my sa trošku trápime s kakaním, akosi má tvrdšiu stolicu ako sme začali dávať príkrmy a dosť ju to stresuje ☹
Majte sa krásne 🙂 😵

katina2209
18. aug 2010

Ahojte dievcata tak sme spat z dovolenky bolo super maly super cestovatel cestovali sme autom 8 hodin z toho az po 5 hodinach som kojila, pocasie nam vyslo a aj som si trosku oddychla no uz sme spat a nemam cas na nic, ked chcem navarit, poupratovat a este sa venovat aj malemu aj velkemu nic nestiham 😒
My sme zacali papat na dovolenke najskor zemiacik,potom s mrkvickou a na poobede uz papkame ryzovu kasu,ale v noci sa mi aj tak budi 2-3 krat na mliecko...Vcera a dnes som pridala kuracie masko so zeleninkou dala som porik,brokolicu,hrasok,zemiacik a mrkvicku dusila som na olivovom oleji....
Boli sme na ockovani Matko mal teploty 38.7 a k tomu sa pridala aj nadcha chcela som sa spytat ci mi viete odporucit nejake kvapky do nosteka?
Matko meria 70 cm a ma 7510 gramov. Lekarka ma poucila,ze nech davam vsetku zeleninku okrem petrzlenu a zeleru...a novinkou mi je,ze mi povedala, ze uz kludne mozem davat krupicu od 6 mesiaca a aj lepok, pamatam si,ze pri Markovi som davala az asi od 8 mesiaca...
My striedame aj ovocie aj zeleninku treba postupne skusat...dnes sme skusali broskynku spapkal tristvrte...
Olifcek a ostatne dievcata co prikrmujete, chcela som sa a opytat ako casto este kojite, ked uz davate prikrmy,lebo lekarka mi povedala,ze pokial zje aspon 100 tak netreba davat za tym mliecko,aby sa postupne naucil,ze mliecko len rano a vecer aj ked v noci si pyta aj 3 krat...

olifcek
18. aug 2010

@katina2209 super, ze si si oddychla...len...uz opat kruta realita, co? x;o(

no mne Oliv spapa aj 135 no vzdy si aj mliecko prosi, a ja jej ho dam, nakolko to ma i od smadu a na upokojenie sa x;o)

katina2209
18. aug 2010

@olifcek no moj matko si nepyta mliecko ked sa napapka, tak olivka bude asi dlho pricucka....
Mas pravdu kruta realita a na vsetko sama ☹ A Tatino chodi az vecer z roboty ☹
Idem do lekarne sa popytat na tie kvapky do nosteka v noci som skusala odsavat odsavackou to si vies predstavit ten vreskot

olifcek
18. aug 2010

@katina2209 kup libenar

inak i mne mm chodi az vecer z prace, trosku sa pohra s Oliv a uz aj ideme haji...vcera prisiel az o pol desiatej vecer, lebo bol na pingpong...pytal sa, ci moze, tak jasne, ze nepoviem, ze nie...len nevedela som, ze to maju na dve hodky...zacali o 19.00...som zvedava, kedy zavedieme, ze olivku okupka a ja aspon riad umyjem, alebo zacnem zehlit, alebo cosi proste robit...

olifcek
18. aug 2010

dnes ideme sem, ked priiide

http://www.cicky-areal.sk/

inak baby....ja som bola len dve hodky mimo mojej olivky...je tu este niekto taki??? inak sme stale spolu... 😕

katina2209
18. aug 2010

@olifcek no libenar som skusala a ten nam nezabera,skusim sa este opytat na nieco podobne, ja som dnes varila pre rodinu,povysavala, poumyvala riad a vcera som pozehlila a som hotova,lebo mam dalsie 3 pracky na pranie a na zehlenie kedy, toto uz skonci niekedy by som potrebovala arabelin prsten 🙂 No a to som uz skoro 4 noci nespala co je Matko umrncany a nemoze v noci dychat aj som mu dala vyssie madrac uz by mu to mohlo prejst moze byt nadcha reakcia z ockovania?

olifcek
18. aug 2010

@katina2209 bohuzial moze 😒

olifcek
18. aug 2010

@garonkaaaaa kuk sem

chces to takto? to s bielym podkladom je zadna strana....dat obe tak s bielym podkladom, ci to ma nechat tak?

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/olifcek/albu...

jaja32
18. aug 2010

@katina2209 malá mala soplíky od narodenia, libenar nám vôbec nepomáhal, v lekárni som kúpila sprej vincentka junior...super

jaja32
18. aug 2010

@laxity 🙂 🙂 celý deň som nebola na nete a teraz nemám aj tak čo čítať, kde ste?

blumka
18. aug 2010

@jaja32 sme nepisali aby si nemusela vela docitavat 😀

jaja32
18. aug 2010

@blumka jéj kuk, ste zlaté a solidárne 😀 😀 tak aj zajtra skúste menej popísať.
Nebude elektrina, ide sa nakupovať jesenná a zimná výbava pre Natálku...mm je domaaaa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre