Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. aug 2010

@jaja32 ale nalepka nebolaaa

lucia411
20. aug 2010

ok.....tak lebo ja mam fajne recpetiky na polievocky pre deticky tak som skusala hokusy pokusy...lebo ja nie velmi dobra kucharka 😝

blumka
20. aug 2010

@olifcek, ty este chces tie zakoncovacie diely na puzzle? ak hej, tak ich dam mm a tvoj mm abo ty si ich prevezmete ked mu date balicek 😉

blumka
20. aug 2010

uz sa budi juli tak idem, bruuuu

hajdylca
20. aug 2010

@blumka maly tie pupaciky uz rano nemal, a ani dnes- som ho pri kazdom prebaleni okupkala, tak snad nie nejaka zla reakcia na maso, alebo nieco pod..... julinke prajem skore uzdravenie 🙂

@olifcek uzite si vodicku
@zoska more 😉

olifcek
20. aug 2010

@blumka jaaaaj, chceeeeem, kolko stoja? 😅
@hajdylca dakiiiiii

olifcek
20. aug 2010

rano ideme busom na miesto stretnutia o 5.34 😅 😕 😅

blumka
21. aug 2010

breee ranko..juli este teplotuje, teraz o siestej mala po odratani 38,4 ale spinkala celu noc, od osmej do piatej rana, napila sa mliecka a este potiahla do tej siestej...a v noci som ju priebezne kontrolovala a nemala teplotu...
mne este napadla ci to nie je ta siesta choroba...uz ma 3 den teploty, uvidime zajtra...vcera kakala 2x, dnes rano uz raz...je to sice riedke ale hnackou by som to uz nenazvala....mozno pomohol ten ryzovy odvar...no, uvidime dnes

maminnka
21. aug 2010

cauteeeee, hlasim sa po dovolenke, sancu docitat nemam a tak ak su nejake novinky, prosiiim o kratky report 🙂 nikto nie je tehotny? Kto sa chysta zacal druhe, resp. tretie kolo ? 😀

jaja32
21. aug 2010

ahojte, neviem co sa deje, ale to nase dieta od 5,30 h. nic nejedlo 😒 a teraz spinka
@blumka kupila som lanovy olej, okrem tohto oleja mam malej davat do papania aj iny olej, alebo staci len tento

rivatha
21. aug 2010

Ahojte. My sme hajali dnes lepsie 😵 Nebolo to idealne, ale teda som nestravila cely vecer uspavanim a citila som sa stastne 😀 Sme si dali vinko na balkoniku s mm, spravili sme si tiramisu, paradne som vypla po tyzdni ci akom to case, ani neviem 😅 Bola som pred uspavanim uplne vystavena, akasi bez sil a energie. Som rada, ze dnes je to ine 🙂 No, a dnes pojdeme na obed k mamine, brasko oslavuje narodeninky, tak sa uz tesiiiim 🙂

@blumka Som rada, ze sa to lepsi Julinke. Bojovnicka mala. Isto jej aj taky dobry spanok pomohol. Mozno je to nejaka viroza. Dufam, ze vam teplotka klesne.

@maminnka Ako ste sa mali na dofciiii? 🙂 Oddychnuta?
Nikto nie je tehotny. Alebo sa teda nepriznal aspon 😀 Niektorym detickam idu zubky, vo velkom sa prikrmuje a debati o mixovani zeleninky 🙂 My uz stvornozkujeme, obcas sa radsej ale plazi, lebo to mu ide zatial rychlejsie. @zoska je na dovolenke (tusim este aj @alex), @andrea(cislo neviem naspamat 😀 ) je u svokrovcov a asi aj @maculik este. @zucana sa vratila zo SVK a z Tatier, @olifcek sla na vylet. @raa2 bola v ZA, tak sme sa stretli s chlapcami. @zusika caka dvojicky 😵 To su asi tak zhruba nejake novinky. A na viac hriechov sa nepamatam zatial 😝

rivatha
21. aug 2010

@jaja32 To si kupila v obchode so zdravou vyzivou alebo v potravinach? Nebojkaj, mozno vstane hladna a zje ta aj s topankami 😅

jaja32
21. aug 2010

@rivatha kupila som v potravinach 100% lanovy olej za studena lisovany 200ml. Dufam, ze spapka, nemienim s nou bojovat 🙂

jaja32
21. aug 2010

@rivatha pekne si to zhrnula 😀

alex
21. aug 2010

ahojte,
rivatha my sme už doma z dovolenky, aj som už zabudla, že sme na nejakej boli.
Náš chrústik je choručký, má soplík, tak odsávame a dávame kvapky ☹

Jéééj, čítam že zusika čaká dvojičky, to je skvelééééééé 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
21. aug 2010

@rivatha paradny report, dakujem, mas vazny prehlad 🙂

alex
21. aug 2010

@rivatha hej, hej, aj lolka je už doma 🙂

matesl
21. aug 2010

@rivatha no riadny repotr teda

inak caute vsetky

a to uz fakt 4-nozkujete???? 😉

blumka
21. aug 2010

bujaka...
@rivatha dobry prehlad 😉
juli uz je lepsie, uz tu vyvadza, nechce sa jej spat, takze to znamena ze uz bude zdrava..teplota uz je len 37,3 po odratani.. 😵

matesl
21. aug 2010

a baby uz som sa pytala, ale ako pripravujete detom spenat? to ten pretlak mrazeny len udusite?

matesl
21. aug 2010

@blumka a kedy sa pouziva to bujaka, ako to vzniklo? 😀

blumka
21. aug 2010

@matesl to zaviedol manzel @rivatha 😀 a ja to pouzivam ako pozdrav 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matesl
21. aug 2010

@rivatha sikovnyyy, to nas este sa nehybe..len sa toci okolo vlastnej osi a skor cuva ako ide do predu, ale uz sa dviha na rovne rucky a uz 2 dni mi sedi sam 😀

matesl
21. aug 2010

@blumka a tebe mala prechladla? ci? jaj virozu si spominala...zrejme nieco pochytala a ruky do pusky, co? 😒

blumka
21. aug 2010

@matesl ani neviem co to...lebo kaka tak 2-3x denne, co nie je vela lebo aj predtym tak kakala ale je to trosku vodnatejsie..a ma teplotu, tak neviem..no...

baby, ja sa akoze musim pochvalit, teda idem Juli chvalit...ona robi tapi tapi...ja som si myslela ze to len tak obcasne si tapka rukami ale dnes som ju prichytila ked lezala v cestovnej postielke ako si vyskala a spievala (ona tak piska, ze mi to pripomina spev) a tapkala rukami a ked som ku nej prisla a zacala som ja jej hovori tapi tapi tapusky tak este viac zacala tymi ruckami mavat...potom som nerobila a potom po par minutach zasa som jej zacala hovorit tapi tapi a ona zacala tapkat...ale zaujimave je ze ked sedi o mna opreta a spievame tapi tapi tak to nerobi, len ked lezi na chrbatiku 😅 mne sa to zda nejak skoro ale ona fakt pri spievani tapi tapi zacne tapkat...zeby nahoda? 😕

zucana
21. aug 2010

baby co si myslite o tomto?ma to dole foto ked kliknete zvacsi sa to...
http://www.chicco.com/ProdottiChicco/SchedaProd...

zucana
21. aug 2010

@blumka nemusi viki uz tiez kruti ruckou ako sme ju ucili len ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre