Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
25. aug 2010

@olifcek joj vieš ake naročne dieťa mam? spi celu noc ale cez deň ee a nič nestiham no sa posťažujem 😀 ale jasne, že sa to da, zajtra sa chystam umyť okna 😅

a ozi my už vieme kyvať pa pa paaaa, dnes každemu v obchode maval ručkou a pytal sa k jednej tete na ruky, bože Tobi je ako male cigančiatko ku každemu chce isť 😅

garonka
25. aug 2010

@jaja32 jo veru zlata cuketa, mňam ta chutí božsky a aj zelena je ale zlata je naj 😵

jaja32
25. aug 2010

@garonka no teraz mam doma zelenu aj žltu a dve tekvice.....musim to nejako spracovat

andrea2603
25. aug 2010

@blumka už sa lepšíš 😵 , len k tomu titulu treba ešte jedno bejby 😉 😀

garonka
25. aug 2010

@jaja32 aj tekvicu ľubim ale zapečenu mňam

ja som nedavno robila broskyňovy kolačik taky jednoduchy zajtra capnem fotku 😵

dorotka2
25. aug 2010

@garonka aj Viki je take ciganca, ku komukolvek na ruky, u vsetkych sa usmieva, ved stale len mama, to je nuuuuudo. Ja som toho dnes tiez dost stihla na to, ze to moje dieta cez den spat, no co by este ta mama nechcela. Ale uz sa ideme kupi a hajat a mama ide chystat na dovcu, nech viem, co mi chyba. Babi, co ste boli pri mory, uz som sa raz pytala, no nik neodpisal, co ste brali,na co nemam zabudnuuuuut. DAKUJEEEEM 😉

garonka
25. aug 2010

@dorotka2 aj my chceme ku moričkuuuuuuuu vezmete nas? 😅

jaja32
25. aug 2010

...a ja malej zabudam dat olej do papkania...

blumka
25. aug 2010

ja sa tu dnes medzi vami asi dlho nezdrzim, juli zas nechce spat, uz som tam bola 2x...tak ked sa vyparim viete kde som...v spalni, mala na rukach a mna poraza, lebo ona ma oci dokoran a rehoce sa ako sa ja trapim s jej 8,5 kg 🙄 😅

blumka
25. aug 2010

@jaja32 aj ja 😅 asi tak kazdy druhy den si spomeniem

svetlankat
25. aug 2010

@blumka

svetlankat
25. aug 2010

@dorotka2 aj nas berte, ja som este pri teplom mori nikdy nebola

garonka
25. aug 2010

@blumka 😔 snaď zahaja skôr aby si si aj ty mohla odychnuť

zucana
25. aug 2010

baby pomoc dovezenie evenflo odrazadla stoji viac ako odrazadlo...@blumka @maminka nieco podobne ina znacka neni??? resp. blumka kde je ten link co to ta baba predavala???
dik moooc

blumka
25. aug 2010

@zucana zuci myslis to hopsadlo? https://www.modrykonik.sk/bazar/201-detske-chod... a v IT to nemaju? 😕

jaja32
25. aug 2010

@blumka ja niekedy ani kazdy treti den si nespomeniem. ja som tiez uz bola pri malej 2x...a este pojdem..urcite

andrea2603
25. aug 2010

ja už tiež utekám uspávať, tak krásne prespatú noc želám, ahojte.

mimisash
25. aug 2010

@dorotka2 je to talianska znacka mam od nich aj tuto cestovnu postielku a ta je super www.biga.sk/cestovne-postielky/cam-daily-plus-w...
stolicka bude uz v piatok tak hned ju otestujeme potom zreferujem🙂

blumka
25. aug 2010

@jaja32 a co sa vam tak pokazilo spanie? zuby?

zucana
25. aug 2010

@blumka v IT maju velke vies co....chcela som npisat hovno le neviem ci to nevymazu 😀

blumka
25. aug 2010

@garonka ja si pockam na mm a ked uspi terezku tak mu strcim vysielacku do ruk a ja sa pojdem osprchovat a pojdem si lazkat k Tete, dnes ma nocnu on 😀

laxity
25. aug 2010

@andrea2603 aha jasné si spomínam...a že sa ti drhne sa nebojíš? Bo ja úplne stresujem 😕

@blumka jojo len na skúšku 🙂 , že či je to že nechutí mrkva alebo že jednoducho nie je na to pripravená...to mi kamoška poradila 😕

blumka
25. aug 2010

@zucana 😕 😀 nemozu, ved hovienka patria k detom, ne? 😀
a to akoze len v usa maju? to je na figu, ne?
zacnem dovazat a budem vam predavat 😀

blumka
25. aug 2010

dieta v prdeli, napchavam sa hrozienkami v cokolade...ale to mozem, ne? ved to je ovocie 😀

jaja32
25. aug 2010

@blumka veru pokazilo, spinkavala celu noc a teraz spinka, ale uz to nie je ono. Rychlo zaspinka, ale niekedy aj 5x idem k nej bud dat dudlik, alebo pohojdat. Asi zubky

laxity
25. aug 2010

@blumka 😀 ja som teraz napchala do seba osuch slivkový to tiež ovocie 😀

zucana
25. aug 2010

@blumka veru veru lebo aj henta chce ze 58 eur pritom to stoji 58 dolacov

zucana
25. aug 2010

ja som napchala fit and slim tycinky ovocne 😀

jaja32
25. aug 2010

@laxity to hej...ale to nepoznám

blumka
25. aug 2010

@zucana to vela chce..ja som uz predtym tiez kukala na tu cenu, ze sak tak draho som ani ja nekupila a nove som kupila..ale tak pred dvoma rokmi, no...
kurnik, ma to stve, tie rozdiely cenove... 😖 tam sa da za smiesne peniaze nakupit a v pohode nemusis preratavat kazdy cent, dovolis si aj viac aj znacku a tu sa clovek musim skrabat 3 dni po hlave ak chce daco kupit a aj tak nekupi bo vela to stoji 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre