Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
27. aug 2010

@olifcek jasne, aj acidko aj zakys aj jog. mlieko a tak... neochutene a nie nizkotucne...

olifcek
27. aug 2010

@lenica81 jj viem, len fajne plnotucneeeeee, sabi i ja luuuuubim....jogurtik budes dvat len rano, ci aj vecer?

olifcek
27. aug 2010

my sme dobehli tabulkuuuuuuu...teda chyba nam uz len 300g, paraaada

http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat...

blumka
27. aug 2010

@olifcek, Terezke som davala activiu bielu alebo zvolensky biely, len ta activia nie je nejak velmi plnotucna, neviem preco ju potom odporucaju
do roka sa mozu davat jogurty alebo teda kyslomliecne vyrobky, mlieko nie a ani tvaroh nie...ale tak ja s tym pockam.do 8.-9. miesaica

olifcek
27. aug 2010

@blumka my uz opat lezkame, hech. No, ja bych od 19 septembra mozno aj zacala s jogurtom...sabi i zvolensky lubim. Na ranajky, ci i na olovrant? Nemam pri sebe pc ani chladnicku s tab.

blumka
27. aug 2010

@olifcek to uz je jedno kedy..zalezi na vas kedy mas tie ine jedla..a jogurt je aj dost syty pre take male deticky a este ked das do neho ovocie, tak mozno az poobede aby ti olivka spapala zeleninku...no neviem, odskusaj si

olifcek
27. aug 2010

inak jogurt a ovocie nie je delena strava, to olivke asi dam ovs.vlocky len do jogurtu

blumka
27. aug 2010

@olifcek a preco by mala byt delena? ani ovs. vlocky potom nemozes

jaja32
27. aug 2010

halooo lo lo lo, haloo la, la, la....ako? my uz po obediku a ideme sa hrat 🙂

svetlankat
27. aug 2010

Caute babenky, tak Miske dnes smakovalo, pridali sme karfiolik a ten lubim aj ja. Ivka Miska tiez odmieta vsetky tekutiny, len liecko z cicika chce. Dokonca zabudla pit z flase, ani som neverila ze sa to da, ale da sa. Ked jej dam flasu len na mna kuka a kuse do cumla. Ale to je dobre, aspon sa mozme v klude kojit. Aj ked aspon vodicku by mohla chciet.

blumka
27. aug 2010

@jaja32 cujte cococo cujte sasasa 😀

jaja32
27. aug 2010

@blumka 😀 😀 😀 tak sa mi to paci

blumka
27. aug 2010

@jaja32 cujte co cujte sa v svete staloooooooooooooooooooooooo 😀

svetlankat
27. aug 2010

@jaja32
@blumka 😀 😀 😀

jaja32
27. aug 2010

@blumka ...matelko sa pokakalo 😀 😀 😀

andrea2603
27. aug 2010

ahojte 🙂
@avaka 😉občas aj ty napíš aký ste mali deň a tak, nech aj my ostatné máme čo čítať 😉

Na poradni všetko o.k., váži 8070g, keď som povedala, že veľmi iné papať ako mat.mlieko nechce, tak že treba len skúšať, aspoň potroške /a že vôbec nevyzerá na to, že by iné nepapala, lebo váhu má super/ a že už kľudne môžem aj mäsko, potom piškóty a jogurt biely.

blumka
27. aug 2010

@jaja32 😕 😅 😀

svetlankat
27. aug 2010

@andrea2603 krasna vaha

blumka
27. aug 2010

😉 @andrea2603 paradna vaha 😉

svetlankat
27. aug 2010

@andrea2603 a kolko ste merali? Ci ste sa nemerali?

jaja32
27. aug 2010

@blumka 😀
@andrea2603 pekne vazite, mozno az aj my..

jaja32
27. aug 2010

...my dnes 100g prikr a 100 ml mliecka 😀

svetlankat
27. aug 2010

My ideme zajtra malovat Miske izbicku, uz ju dat do takej finalnej podoby. Doteraz som tam mala take male skladisko, susila som tam pradlo a tak. Uz sa tesim

blumka
27. aug 2010

baby kuknite na fb ako nasa juli tancuje 😀 😀

svetlankat
27. aug 2010

@jaja32 krasne, mala papkacka

jaja32
27. aug 2010

@svetlankat my o tyzden malujeme obyvacku a premiestnujeme izby ☹ 😒 🙂

andrea2603
27. aug 2010

@svetlankat MUDr. nemeria, teda meria len hlavu a hrudník ... a že aká siláčka 😀, ja som asi pred týždňom merala a mala 69 cm.

jaja32
27. aug 2010

@svetlankat no, sak si ju vykrmim 🙂

jaja32
27. aug 2010

@blumka ja kuk 😀 🙂 , zlate su 🙂

olifcek
27. aug 2010

@blumka to je fakt. Ja len aby to brusko nezatazilo. Uz mame horucku 38,2 po odratani. Dala som panadol 3.5 ml, mokru bavl.plienku na nozicky, a vlhc.utierku na cielko...stale je hrava ale i umrncana a len na prse. Snad to klesne

svetlankat
27. aug 2010

@olifcek juuuj chudatko moje, ono to klesne drzim palceky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre