Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

hajdylca
28. aug 2010

@zoska tak musime malu celu noc vozit, ked prespinkala cestu do IT 😀
@rivatha bud http://www.samo-kociky.sk/x-lander-xa-2010-0 alebo http://www.samo-kociky.sk/jane-slalompro-formul..., http://www.babyparadies-shop.de/store/product_i...
ale ten posledny je najdrahsi (cca 550 eur), ale da sa otacat.... a ten jane, by sme chceli len sportovu cast, to ani neviem kolko presne stoji....
@granado Ty mas aky kocik? a ake si mala?

alex
28. aug 2010

@zoska a vy ste si ako ubytovanie hľadali? Tam, či cez cestovku ste mali? A stravu ako?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
granado
28. aug 2010

@hajdylca ja som mala Jane, Hauk, quiny a teraz mam cam 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex
28. aug 2010

@hajdylca ten posledný je veľmi pekný. Čo sa týka X-landeru, tak ten nie je veľmi skladný a je aj dosť ťažký. A jane je tiež pekný, akurát ale čo by mi vadilo je, že má v streche taký priesvitný pás plastový, cez ktorý na bábo svieti.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hajdylca
28. aug 2010

@alex len ich maju iba v babymarkete, alebo v PK (zatial co som nasla, vraj len celu 3kombinaciu predavaju)
je teda fakt dost podstatne, aby sa dala otacat ta sedacia cast?
co som ja videla tie jane dnes, tak maly v streche taku ako keby sietku, ale bola na tom prizipsovana latka, ale len tak po strede po bokoch je dost mozne ze na babo svieti....
takze x-lander eee-eee, tak fajn, tak uz len dva... a inak jane co ma novinku 2010 tak ten sa da otacat i proti, len je ovela uzsia ako ta 2009....
tak neviem, neviem...
@granado a ako si bola s kt. spokojna? a preco si ich menila?

zoska
28. aug 2010

@alex my sme boli s kamosmi a sesterka tej baby sprostredkuva ubytko, takze sme isli do uz vybveneho, bol to apartman, potraviny 500m, tam sme kupovali veci na rnajky a veceru a obedy sme bud kupili pizzu , lebo nieco navrili, polotovry 😉
su tam cestovne agentury, le na blink sa neodporuca chodit lebo je to zvacsa vzdy plne...
na SVK je jedna cestovka co sa specializuje n IT je to CK Ludor
a zistim cez koho sme to vlastne boli my a napisem

http://www.lignano.com/ len tam nie je slovencina....

a este som zabudla napisat ze je tam vela musliciek v mori 😉
este kusok od Lignan je aj Bibione, aj tam chodi kopec ludi...
a inak kusok od ns bol kemp, ale nie stany ale domceky- klimtizovane, perfektny areal s bazemni a byvli tam j Nemci a Rkusaci, vyzerlo to tam dobre
http://www.campingpinomare.it/ing/camping_pino_...

granado
28. aug 2010

no ved prave že tie novinky sa daju otačať ale su užšie a ja chcem aby sa tam v pohode zmestila.tak vam povem že teraz som max.spokojna ale dokedy??? 😅

alex
28. aug 2010

@rivatha ja mám x-lander trojkolku. Som spokojná, ale ako vravím, je dosť ťažký, nie je veľmi skladný.

@hajdylca nemusí sa dať otáčať celý, mne stačí, keď sa bude dať prehodiť rúčka. To aby keď by svietilo, alebo fúkal vietor, som mohla malého dať inak. Videla som aj nový jané a je teda menší. Kamoška má jané rider, je pekný, dá sa otáčať, ale 500 evri za šporťák je dosť...

hajdylca
28. aug 2010

no a ja by som chcela co najlahsi kocik este, lebo predsa len ho budem nosit na prve poschodie 😔

inak my mame este tento http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
ak by mal niekto zaujem 😀 😀 je super do maleho kufra 😝

alex
28. aug 2010

@zoska ja som uvažovala o Lido di jesolo, ale to je asi dosť ďalej. A more bolo čisté? A čo ceny v tých potravinách a aj keď ste si boli sadnúť niekde? Som počula, že Taliansko je dosť drahé. @zucana by vedela rozprávať, že 😀

alex
28. aug 2010

@hajdylca ten britax je pekný. Prečo chceš iný?

granado
28. aug 2010

@hajdylca jane som mala hlavne pre hlboku časť a ked som dala šport.tak sa mi zdalo že je strecha mala/na zimu asi nie moc vhodne/, hauck to bolo take ťažke torpedo, quiny super aj sa da otočiť/a to som si aj tam kupila so širšim sedenim/ ten je super aj na skladanie ale na korčule ne tak teraz mam cam a je tam kopu miesta, strecha velka iba že je len odo mna otočena ale neva ved už je velka a chce všetko vidieť no a možno do auta nepohodlný ale ja chcem hlavne na prechádzky a na to je super a do auta dam asi iba nepoloh.golfky a hotovka 🙂

alex
28. aug 2010

my budeme asi kupovať tento, mm sa dosť páči :

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

alex
28. aug 2010

ale zase neviem aký je keď sa zloží... však keď to bude aktuálne, tak si ho dám predviesť aj v zloženom stave.

hajdylca
28. aug 2010

@alex nie je odpruzeny a ma gumene kolesa, idealny do obchodov, ci do mesta, nie na dedinu- ked s nim idem tu (pouzivame zatial autosedacku na nom) tak malemu sa licka trasu 🙂 ono je to asi iba sila zvyku, lebo ked som isla s tym nasim polskym tankom tak maly bol uplne ako v bavlnke, vsetky nerovnosti "pohlcoval"....
i tento hartan sa uplne lahko tlacil, ale ako Ty vravis, 500 eur len za sportovy sa mi zda dost vela...

hajdylca
28. aug 2010

@alex a ked to ma tie predne kolieska dvojite, nebude sa tam v zime snech zachytavat? inak je pekny 🙂

zoska
28. aug 2010

@alex lido di jesolo je dalej ale nie az tak moc, len je to skor pre mladych na zabavu, je to tam dost rusneeee...no a ceny ovocie napr. asi len o 20% drahsie, rozne natierky a masla sa dali porovnat a v restikach jasne ze drahsie, ale my sme moc vonku nejedli, podrala som cestoviny z domu omacky uncle bens a podobne, halusky v prasku a syrokrem.... a tak sme si varili na striedacku s tymi kamosmi...
inak nas ubytko vyslo 300eur (jednoduche, ale ciste a funkcne, celkom pekna kuchyna s jedalnou a 2 terasy...pre 6 ludi, boli sme tam 4+ mala a cena 600eur na tyzden za apartman, ale to bola asi kamaratska cena inak to stalo 700, a jedina nevyhoda, ze 4.posch. bez vytahu, inak spokojnost, ale ziadny extra luxus), takze sme mali viac na vreckove 😉

zoska
28. aug 2010

no Neli bola opat hore pred hodinou jedla ako o zivot a teraz zasa....takze sa porucam 😖
dobru noc 😉

alex
28. aug 2010

@hajdylca však práve preto ho chcem až na jar. Na zimu si ešte nechám x-lander a o rok na zimu, už tak veľmi kočík nebudeme potrebovať.

zoska
28. aug 2010

@alex ten kocik ma aj @garonka ale sa jej tam parala latka a ze bolo viaceroreklamacii tak si radsej u nej prever ci je spokojna

granado
28. aug 2010

joj idem aj ja už mrnčime asi som to zariekla.dobru noc

alex
28. aug 2010

@zoska no už mám info na ten kočík, že nie je dobrý, takže musím povedať mužíkovi, že hľadáme iný 😉

alex
28. aug 2010

no ja sa čudujem, dieťa mi zaspalo asi o pol deviatej a ešte nebol hore 😅

svetlankat
29. aug 2010

@blumka dakujem za ten link, tak my asi mame trosku tu separacnu uzkost, ja sa od Misky nemozem vzdialit ani na okamih, ale nevadi prejde.

Inac dobre ranko, trosku som nakukla ako sa mate, idem aj trosku pocitat

svetlankat
29. aug 2010

baby k tym kociarikom, mi mame do mesta chicco simplisity a na zimu graco tour deluxe, velmi dobre kociariky. Som velmi spokojna

njonja
29. aug 2010

Ahojte, zdravim maminky, som len na skok, ozvem sa buduci tyzden dlhsie🙂 Mame druhy zub, treti sa tlaci hore, no a tak vyzeraju aj tie noci! Ludia dobri, boli sme hore kazdych 45 minut!!!!!!!!

olifcek
29. aug 2010

bujaka!

my uz dalsia noc horor...Olivka mi vcera hajala doma 30minut, v manduce vonku hodku, inak nespala vobec...hrali sme sa od 18tej do 00:15 a stale sa jej nechcelo haji...gulala sa, cuckala, rehunala, vystrajala...v noci dost mrncala, casto cuckala, 1.x vstala okolo 6.00, no ja som nevladala vstat, dala som jej prso, ktore necuckala v noci, tak jej fajno slo, co ju uspokojilo a este potiahla do cca 9.00 ale s castymi cucnutiami....

unavenaaaa som...takto je akoby na baterky uz par dni...

baby, cuketu davate celu, ci i stred beriete prec?

idem vas docitat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre