Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
2. sep 2010

@lenica81 ďakujem 🙂 , v DM-ke Babylove zelené, majú inak aj Huggies ale na tomto kurze si vyžadovali Babylove 😕 vraj Huggies niečo vypúšťa či čo 😕

blumka
2. sep 2010

@svetlankat vidis, ja musim ist do dm kupit plienocky pre juli..

baby, som bola v Tete izbicke, mi stiahlo zaludok..no som ja ale krava, ved decku je dobre v skolke a ja takto...som nemyslela ze to az tak so mnou zamava 😒 strasne mi chyba

svetlankat
2. sep 2010

@blumka neboj zvyknes si, v tescu malu hagisky ale tie stoja okolo 8 eur a tie z dm stali nejakych 4,90 eur. Tak je to rozdiel.A este hagisiek je 11 a tych druhych 12 ks v baleni. No a ine nepoznam

laxity
2. sep 2010

Naty tiež nenosí plavky...nie je treba všetky bábätká sú holaté 😀 , potom keď sa vyjde z vody aj tak sa plienková rýchlo roztrhne a ide sa dať suchá Pampers a paq do sauny 🙂

svetlankat
2. sep 2010

@laxity ja sa uz tak tesim, my ideme v tredu prvy krat

avaka
2. sep 2010

baby a v dm,v niektorej bonusovej knizke je aj 50 % na babylove,ale neviem ci este plati a ja som ho aj niekde zapatrosila.. 😒
na plavecke myslim

laxity
2. sep 2010

@blumka zvykneš si ako píše @svetlankat 🙂 a Babylove plienkovým plavkám nič nechýba 😉

blumka
2. sep 2010

@svetlankat dakujem...skocime tam v sobotu asi...mm maka na stavbe jak hluchy od siestej rana do siestej vecera...moj ocino aj brasko tiez...
bola som tam vcera pozriet, mm uz obklada nasu kupelnu a oni dvaja maluju stropy a steny zatial zakladnou farbou... 😉

avaka
2. sep 2010

@blumka ,tak budete ocoskoro byvat.. 😉

svetlankat
2. sep 2010

@blumka tak uz pomaly finishujete, to je super. Prideme kosicanky na kolavdaciu, 😎

blumka
2. sep 2010

@avaka mm tvrdi ze v decembri uz budeme ale niekedy mi povie ze az v polovici a to teda neviem ci sa mi bude chciet pred vianocami stahovat..ci nepresviatkujeme este tu a po novom roku pojdeme tam..no ale uvidime do novembra este casu

svetlankat
2. sep 2010

My ideme na prechadzku, tak sa zatial drzte a neplakat vela. To je zakazane. Usmievanie a rehotanie je povolene 😀 😀 😀 😝

blumka
2. sep 2010

@svetlankat jasne 😉 vidis ani letna opekacka nam nevysla, lebo furt sa tu daco robi..ale ku nam uz dojdete... 😉

laxity
2. sep 2010

škoda, že sa tu nedá dať "PÁČI SA MI TO" 🙂 @svetlankat dobrý komentár 🙂

lenica81
2. sep 2010

dievcata, dakujem za odpovede... takze dm-kove... kupim... 😵

lenica81
2. sep 2010

@blumka a maslu si dala len na dopoludnie, ci cely den... 😕

lenica81
2. sep 2010

@blumka malu, nie maslu... 😀

svetlankat
2. sep 2010

Ja este stale cakam kym sa Miska zobudi, uz to tak vyzeralo, ze sa prebera, ale to len zmenila polohu a ja uz oblecena nachystana na prechadzku
@blumka ale som nas na drzovku pozvala, tesim sa. Musite aj k nam zajst, ked domalujeme a popratame tak mozete vsetky prist,

blumka
2. sep 2010

@lenica81 na cely den..uvidim ako to zvladne ak to nebude zvladat tak to skratime

svetlankat
2. sep 2010

@laxity 🙂

blumka
2. sep 2010

@svetlankat v pohode ty drzana 😀 ja s tym ratam ze pridete ku nam...dom je velky, ked aj deticky budu spinkat kazde moze v inej izbe aby sa nebudili alebo vonku na terase v kociari alebo len tak na dvore....a my pokecame dame kavu..to uz bude moje, tak si mozme robit co my budeme chciet 😉
my s mm mame radi navstevy u nas. preto aj velky dom staviame lebo mame vela znamych po celom slovensku a ratame s tym ze u nas stale bude plno ludi.. 😉

selyma
2. sep 2010

@blumka zlata Tete.
Inak ahojte babky. Klaudika uz spinka. Mam jednu prosbu. Nema niekto zvysnu vlnu? Chcela by som ustrikovat deku pre Klaudiku. Ak by niekto mal, napiste mi. Samozrejme, zaplatim rozumnu cenu. Nechcem zadarmo. Dakujem

lenica81
2. sep 2010

@blumka a v lete este k tomu trampolina... 😀

blumka
2. sep 2010

@lenica81 tak tak 😉 a bude aj krasne mini ihrisko pre deticky 😉 smyklavka, pieskovisko, hojdacky 😉

laxity
2. sep 2010

@svetlankat ti verím, je to super vec a pre Mišku to bude super zážitok 🙂

ivka79
2. sep 2010

Ahojte, potrebujem POMOC
😒
Lukáško vôbec nechce byť na brušku, vždy keď sa tam pretočí začne plakať...a toto mi robí aj v noci. A preto ho stále musím pretáčať naspäť. Dá sa to nejako riešiť? Všimla som si, že keď má náladičku, tak sa vie aj sám pretočiť naspäť na chrbátik, ale keď nie, tak v sekunde začne plakať a reeeev hrozný. A v noci iba rev. Keď spí pri mne a je opretý v noci o mňa, tak ho fixujem a nepretočí sa, tak spí dobre, ale ak ho nechám v postieľke, tak je každé dve hodky približne hore.

ivka79
2. sep 2010

A ozaj, Jurka som ráno zaniesla do škôlky, veľmi sa mu nechcelo ráno vstávať, ale nakoniec si zobral autíčko a šiel... dúfam že bude v pohode. Už som si za tie dva mesiace zvykla mať pri sebe dve detičky. A hlavne mi Jurko aj Lukáška sem-tam zaujal nejakou hračkou keď som potrebovala nejakú drobnosť urobiť...

lenica81
2. sep 2010

@ivka79 to iste bolo u nas... ale musi to samo prejst... teraz sa uz gula o 106... len treba vydrzat 1-2 tyzdne... podla toho aky je Lukasko sikovnik...
Vilko sa teraz budi, lebo furt sa pretoci a je sregom v postielke, dnes ho mm nasiel na chrbte dole nohami oproti tomu, co sme ho dali na brusko vecer... 😅

olifcek
2. sep 2010

@jja do noveho mesta nad vahom ideme 11.09 😵 😵 az do 18-19.09, aj do piestan skocime...chcela som i ba, ale baby nereagovali, tak este uvidiiiiim, preco? 😵 😵

@lenica81 nekujujem plavky, staci pliebocka

@blumka juuuuj, snazim sa predstavit si ako Ti je...vydrz tri dni, potom bude lepsie...aspon, ze TeTe neplackala 😵 😵 je skvela

@avaka my mame babylove plavacie isto dobre budu na stehienkach....a nesko kupime neoprenovu plienocku itak...

@maminnka ake to je byt chvilku len s jednym babom? 😵 😵

lenica81
2. sep 2010

@blumka... este stale zumbujes... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre