Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
7. sep 2010

@rivatha i pre mna, chi....tolko kriku...

@andrea2603 veru veru 😵 😵
@katina2209 este neviem...dohodnime sa...pondelok, utorok, stvrtok al. piatok?

garonka
7. sep 2010

olaaaaaaaaaaa, konečne spinkame a ja si kuknem panelak huraaa

tato je chory ako pes, a ide na 3 dni preč no budem ja smutna 😔

olifcek
7. sep 2010

aha co sme oliv kupiliiiii

nextiiiiik

garonka
7. sep 2010

@olifcek ake zlatee kde ste kupili?

svetlankat
7. sep 2010

@olifcek pekne

katina2209
7. sep 2010

@olifcek krasny si kupila my musime este kupit overalcek... vsak ked budes v BA ozvi sa a kde budes byvat u brata?

olifcek
7. sep 2010

@garonka
@svetlankat

od jednej baby 😉

olifcek
7. sep 2010

@katina2209 to @garonka ma brata v Ba...my ideme do nopveho mesta nad vahom ku svokricke x;o))

selyma
7. sep 2010

@teuska ved ani Klaudika nesedi. Chytim ju pod kolienkami dam nad nocnik. Nedavam ju tam sediet, ja ju pridrzim nad nim a ide to

olifcek
7. sep 2010

i toto ma krasne ale pridrahe, fnuk

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7579057&tab=1

katina2209
7. sep 2010

@olifcek aha tak to mam nejake pomylene 😉 tak a ja ze do BA a ze sa uvidime, no do noveho mesta sa nedostanem to je mi luto zlaticko 😖 ja som skusala tu babylove mrkvicka a zemiacik a to mi papal prvykrat spapal skoro 160 ml a o dva tyzdne to uz nechcel ja mu doma varim zje iba z toho co navarim.... skusim este tu alnatura co si pisala inak teraz si uvedomujem,ze takto zle mi zacal papkat po ockovani dovtedy papal pekne no to asi nebude mat nejaky vplyv ci?

olifcek
7. sep 2010

@katina2209 neeeee, ja dojdem kuk do baaaaaaaaaa 😵 😵

olifcek
7. sep 2010

i toto sme kuuuupili od jednej baby...je to siteee, cize nik iny take nemaaaaaaaaa, nove, nenoseneeeee....este to mame ohnute, takze ponosime i dlhsie, paraaaada

katina2209
7. sep 2010

@olifcek je super tak to daj vediet kedy 🙂

olifcek
7. sep 2010

a overalik x;o)

katina2209
7. sep 2010

@olifcek to je krasne keby si videla nejaky overal na zimu chlapcensky 74-80 tak daj link este sme nekupili... 🙂

olifcek
7. sep 2010

@katina2209 @maminnka kedy by Vam vyhovovalo, aby som prisla do Ba? nezdrzim vas dlho, asi len hodku...x;o) ale rada by som vas videla...a kazdu, co sa ma zaujem stretnuuuuuut x;o) i ewelyn by som sms mohla napisat x;o))

@jja @avaka a vam kedy vyhovuje?

olifcek
7. sep 2010

@katina2209 odopinatelna kapucna, nozicky i rukavicky? tento nema odopinatelne nohy ani kapucnu, ale kaslem na to x;o) ved ked, tak ho predam x;o)

aaaaaaa videla som plno i chlapcenskyyyych....do akej ceny? cherokee ale nekukam x;o)_

katina2209
7. sep 2010

@olifcek ja by som mohla asi najskor piatok vtedy sa nemusim so starsim syncekom ucit.... olifcek lepsie by bolo keby mal odopinatelne nozicky,lebo neviem ci nebudeme bezkat ked bude mat rok a najlepsia by bola velkost 74-80 ak by bolo a co ja viem v akej cene sa pohybuju? Moze byt aj po jednom dietati ak bude pekne zachovale...
Idem si lahnut dnes som nejako dost vycerpana a olifcek uz mate zubky?My este nie len si myslim,ze ho tie dasienka bolia,lebo ak kusne do niecoho tvrdeho tak sa rozplacka...

garonka
7. sep 2010

@olifcek olivka je cely tatko, krasna je 😵

olifcek
7. sep 2010

@katina2209 ee nemame este zubky, ale uz dost zurovi vie hryzt, tak asi uz aj pojdu x;o)))

ja tiez uvazujem, ci uz nebudeme na rok chodit, ale ved ked, tento predam....uvidiiiiime....x;o) pacil sa mi x;o))

zajtra pokukam...ideme uz haji...teda, akoze haji, oliv isto az o polnoci zalomi

avaka
7. sep 2010

@rivatha ,dik za link 🙂 ,vyzera dobre a aj cena 😉 ,my budeme potrebovat,aby sa dal stahovat okolo hlavicky,lebo strecha na kociari,nic moc...

@olifcek ,my sa prisposobime,ved vy budete cestovat,tak ako to Vam vyhovuje 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
7. sep 2010

Cafte baby boli SME d kamoskou v meste cele poobedie aj s jej malym a stihla som aj panelak...
Len koniec nie bo uz mrncala
zajtra drzte palce ideme do nemocky na tu skusku lepku....resp muky
@blumka ako tete spanok?
Vy o overaliku a my nemame este ....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
7. sep 2010

ahojte, boli sme v poradni, princeznu som napokon dala zaockovat, ale iba hexavakcinu, Prevenar som odlozila nabuduce, takze mi zasa Dr. vysla v ustrety a rozdelila nam to. Inak, sme dost pozadu s tym ockovanim, vraj uz na hrane. Toto ale mne absoluuutne neva.
No a Vigantol nemame brat, vraj tyzden-dva sa nic nestane a dovtedy SUKL musi najst inu alterantivu.
No a najvacsi rok... Natalia pribrala za 10 dni presne 450 g 😵 😵 ma 7,2 kg.

maminnka
7. sep 2010

@olifcek ja mozem kedykolvek, viem si to zariadit, okrem casu 30.9-3.10, to sme mimo BA,

zucana
7. sep 2010

@maminnka Uzasne velka dalsia modelka

blumka
8. sep 2010

ahojky...
nestihacky..Tete v skolke vcera dobre, spinkala uz lepsie, vraj zaspala pred jednou a zobudila sa sama cosi po druhej, takze tak akurat...ale ked sme dosli domov tak do kym nesla spat bola 5x kakat, total hnackove a vyskocila jej teplota na 38. V noci som spala pri nej, bola horuca ale teplotu mala pod 38 tak som to neriesila, az rano o 4 som jej dala nurofen, nevedela potom zaspat, teraz spinka, uvidime co to...
Pred tyzdnom mala hnacku a teploty juuli tak to moze byt to iste...len dufam, ze to nema z nejakeho stresu alebo z nervov kvoli skolke, aj ked mne sa to nezda, lebo vyzera spokojna, aj ked si obcas poplacka ale napadlo mi uz hocico

jja
8. sep 2010

@olifcek presne ako napisala avaka....my sa prisposobime, ty si zariad cas a daj potom vediet. napisem cislo do IP. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre