Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
17. sep 2010

@jja moj mm to stahol z netu...

avaka
17. sep 2010

dobre ranko,ci doobedie... 🙂

ja som uply kripel 🙄 dost,co ma uz chronicky boli ruka,asi 4 mesiace,nepomohla elektroliecba,ani maste...tak teraz mam hlavu nabok,ale nastastie sa ako tak hybem,akurat v noci som bola stale hore,co ma kazdy pohyb bolel...ktovie kedy mi to prejde,naposledy asi pred 1,5 rokom som to mala pekne dlho...Co si mozem na to dat?tie maste a spray co mam asi prechadza do mlieka... ☹ ,ani na tu ruku som skoro nic nemohla...

@olifcek ,viem ako,skusala som,asi to chce trening,alebo ine proporcie ako mam ja.. 😅

@blumka ,no to ste sa teda vyspali... 😒 a to je fakt divne,ze to ma Juli leen v noci 😕 ,aj odsajete nieco?nema to len sliznicu taku zdurenu?
Aj ja tak isto puding 😉,a praskam este teply,mnam
@lenica81 ,chodis na pilates?aj ja som pred tehu chodila,aj na taebo,to sa mi najviac pacilo 😎 ,ale teraz to mam dost daleko,tak nechodim zatial.. 😒
My sme mali na desiatu jablko (sladke musi byt) s mrkvou a chutilo 🙂 ,len som stihla nastruhat len kusok mrkvicky,bo vreskooot.Mala si mysli,ze ked stojim pri linke,ze to len pre nu sa robi vzdy... 😅

blumka
17. sep 2010

@avaka normalne v noci odsajem sople...ale len v noci a dnes aj rano..ale teraz nic

svetlankat
17. sep 2010

@blumka ok dikes

maminnka
17. sep 2010

@ewelyne @olifcek ja sa na stretko chystam, som si kovli tomu prehodila rokovania... ale ak mas prist iba kvopli mne, tak to radsej sama zvaz, je to hrozne pocasie... ja mam auto, pre mna nie je problem, ale MHD :(

maminnka
17. sep 2010

@svetlankat tiez odporucam Podradsku, mame niekolko ich CD, velmi pekne pesnicky a aj prevedenie.

selyma
17. sep 2010

@avaka ano, ako cez slamku. Aj ja som sama bola prekvapena. Nevedela pit z flase, ale davala som jej probiotika cez striekacku z panadolu a tam si to pekne vytahala, tak som skusila a kupila flasu so slamkou. A teraz jej to pekne ide

selyma
17. sep 2010

este ma babky otazku. Ideme s Klaudikou na olovrant. To kolko jej ho mam spravit? Ako na obed? Ona zje v pohode 2 deci, niekedy aj trosku viac. Ale bo jej mam urobit deci a zbytok dokojit? Ja len aby som ju neprejedala.

jja
17. sep 2010

baby, mam doma par starsich cisel mama a ja a tak som si dnes trosku listovala a su tam celkom dobre napady na detske recepty. dnes aj robim, ze cuketovy privarok s maskom. namiesto vody dam MM a mixnem a do toho kusky maska. nenapadlo mi to takto spravit, uvidime ako bude chutit 🙂

garonka
17. sep 2010

baby spominate pudingy heeeeeeej? rano som varila spomenula som si na vas a tie večerne hody a zato tie kila nie a nie dolu 😝

kokosovy puding s čokoladovym, piškoty a černice mňam 😵

selyma
17. sep 2010

@garonka uz davas aj ine ako obed?

garonka
17. sep 2010

@selyma jo na olovrant dostane Tobi ovocie alebo vyživku alnatura z dm, popripade ak nekaka a trapi sa tak mu dam do rozvareneho jablčka ovsene vločky a za tym sa ide zblazniť 🙂

selyma
17. sep 2010

@garonka aha. A kolko mu toho davas? Taku porciu ako na obed? Ja neviem, kolko jej dat. My ideme na olovrant najprv. A neviem, ci jej dat viac alebo menej a potom dokojit

garonka
17. sep 2010

@selyma davam od oka ale menej ma ako na obed, tobi keby mohol tak si pyta viac jemu take lakotinky chutia 😅 zatim mliečko malokedy pyta inač olovrant papa okolo pol 4

lolka
17. sep 2010

cafte baby, dosla som aspon na skok kuknut a vidim, ze planujete stretko v eurovea......@olifcek plati to este ?
ak ano, tak by som dobehla aj ja s Viki, mame to na skok 😉
@selyma ja davam Viki na desiatu ovocie a potom obed, ale ak z obedu skoro nist nespapa - tak jej to ponuknem este na olovrant a potom vecer kasa. dnes sme spapali 1/4 jablcka s piskotkou, som zvedava co povie na obed (kuriatko + mrkva+zemiak) - vcera si dala az 2 lyzicky 😒

selyma
17. sep 2010

@garonka dakujem, takze dam menej a dokojim. Ved ona tiez by pojedla vsetko a ked vidi, ze je niekto iny uz sa natahuje

ewelyne
17. sep 2010

ahojte, podhradska je super mame aj my.
no a co sa tyka jedla, tak nasa to prdi... tiez z obedu len 2 lyzicky a tak...
lezu jej zuby...

lolka,asi plati, 13:00 pred eurovea, naposledy mi poslala olif sms a mozno uz aj cestuju ja neviem.

maculik
17. sep 2010

ahojte 🙂
jej, tu sa pudinguje, dobry napad, svokra poslala piskoty aj zavarane maliny, tak dnes spravim. Len musi mm kupit mlieko, pripisujem do pripomienky..

My sme dosli z prechadzky po lese, Adelku sme nechali v skolke, resp.tiez isli do lesa (takze ja som musela zvolit inu trasu, nech ma nestretnu), a o hodku ideme pre nu. Idem spravit malemu masko a sebe cestoviny, mm vecer uvaril omacku, tak obed mam.

Kocky, kolko davate maska, stale jednu mrazenu kocku, ci uz viac?

Inak, my sme mali celkom ok noc, ako sa o 9 zobudil na jedlo, tak potom az nieco po 1 a potom cca kazde 2,5h. To uz davno nebolo, asi tym, ze som sa tak stazovala 😀

maculik
17. sep 2010

@jja a ako robis ten privarok? mam 1 cuketu, by som zajtra spravila.

maculik
17. sep 2010

a podhradsku mame aj my, ale cd az tak nebavia, skor teraz to dvd Spievankovo, lebo tam tie deti aj vidi a napodobnuje. ale to pre tychto malych drobcov az neskor 🙂

maminnka
17. sep 2010

@lolka stretko plati, pridite!

lolka
17. sep 2010

@maminnka ok, dojdem 😉 a znovu pri Nexte ci niekde inde ?

maminnka
17. sep 2010

@lolka vraj pri fontane 🙂 pisala Olif, ked bude prsat, tak to dame pri Nexte.

lucia411
17. sep 2010

Ahojte dievcata, ako sa mate?dlho som tu nebola, tak nemam sancu ani Vás docitat...je nieco noveho?my sme este stale na Sk no v pondelok uz odchadzame do Swiss 😝 pocasie nam tu doma nepraje, zacali sme robit fasadu na domceku, ale tak prsi je to na figu, ale v novom domceku sa nam byva uasne...Celi nam rastie ako z vody, zubcek zatial stale ani jeden nemame, v noci spinkame niekedy celu noc a niekedy sa zobudime aj kazdu hodinku...mame 9 kil a 70 cm a dnes krasnych 7 mesiacikov..zelame Vám krasny vikednik ahojte

lucia411
17. sep 2010

a este 12.9 sme krstili, Celi bola v kostole tak tichucko, len pozerala na pana farara co to rozprava a robi...boli sme cela rodinka pokope, tak to bolo uzasne 😉

blumka
17. sep 2010

@lucia411 gratulujeme k 7. mesiacikom 😉
inak ja som si myslela ze aka je juli tucna a kukam ze vobec ne, ked ma 9kg a okolo 76 cm 😉

lenica81
17. sep 2010

@lucia411 vsetko naj k vymesacninam... 😉 joj, sak vo svojom najlepsie...

inak my stale spime, teda Vilko... idem otvorit dvere a akoze ho jemne zobudit, bo ani oliv nestihneme... 😅 este mu dat papat treba a to potrva chvilku...

dorotka2
17. sep 2010

Ahojte babenky, ja som teraz taka rozlietana, ze ani nestiham, nielen pisat, ale ani citat. Pozeram, ze mate streetko, rada by som prisla, no som chora, takze nepridem, aby som vas nenakazila. Viki nam rastie krasne, zubky este nic, no nejak sa nam rozkecala, neustale nieco rozprava, krici. Na plavani je super, v utorok sa ideme prihlasit na dalsi kurz, velmi sa jej paci, vodicku ma rada, ved vodnar, no nie.
@lucia411 gratulujem k 7 mesiacikom, aj my dnes mame. 🙂 Ake su uz tie nase deticky velkeee, strasne rychlo to ide, uz su to neni babatka. Viki uz zacala aj vzdorovat,minule sme sli z galanu do jutexu, asi 5 minut aftom, nechcela papat v afte, tak som ju dala do sedacky a keby ste to poculi, co stvarala tych 5 minut by ste umreli, vrieskala ako zmyslov zbavena, bola navena a hladna, no strasne, potom si cucla,zaspala a v albere som ju vlacila na rukach spiacu, ked sa zobudila, samozrejme kricala na vsetkych naokolo. 😅

lucia411
17. sep 2010

no ani nevravte ake ten cas rychlo bezi minule sme s mm pozerali foto ked sa mala narodila....som az plakala aka bola malinka a teraz aka uz je velka...ale robi radost veliku...a je to velka papkacka....najradsej ma spenat ten by jedla aj kazdy den 🙂 a cez den tiez nic nespi tak 3x za den hadze take 20 minutovky 😒

lucia411
17. sep 2010

dorotka aj Vám krasne 7 mesiaciky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre