Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
23. aug 2009

zuci, mne toto povie manzel, ked ja hundrem, ze smrdi od cibule...on rad cibulu.. 😉
jani, ked vyjde chlapcek, tak si vymysli odmenu ty, dam ti cokolvek, co bude v mojich silach 😉

janielah
23. aug 2009

vyhra: mozem ti maleho postrazit na vikend 😀
inak dnes to tu nejak viazne...no nie?

blumka
23. aug 2009

jani...tak neviem, ci to bude vyhra 😀 😀 😀 ..to skor pre mna ako pre teba 😀
no olif, kuka film, zuci sa dopuje cibulou alebo debati so svokrou a ostatne babule si asi uzivaju nedelu 😉

janielah
23. aug 2009

no toto...len my sme tu ostali na ocot? blumi ty ides kolkateho na ten velky ultrazvuk?

blumka
23. aug 2009

ja mam manzelika vedla seba, mame taky klasicky romanticky vecer, kazdy na svojom notebooku a telka zapnuta 😀 😀 ..
este neviem termin toho velkeho utz. 3.9 idem na beznu poradnu a tam sa dohodneme...ale robi sa to od 20 do 22tt tusim, takze to bude u mna koncom septembra 😉
a ty uz mas datum?

hajdylca
23. aug 2009

ahojte, tak konecne som mala spekacik, som pri prvom myslela, ze zjem aj 3, no po prvom som fucala- ale este som od draheho kusocek dostala a ten mi nejako nebral... tak som spokojna zase na par mesiacov 🙂 dnes bolo vonku perfektne, mohlo by byt tak az do marca 😀 ja idem pomalinky okupat... pekny vecer kocky Vam prajem... blum ja som tu v Ba videla, ze ten 3D sa robi dlhsie (tak som to pozrela tam kde som ja uz bola na tom "malom" a tam je pisane, ze ten velky sa robi od 25-27... http://www.novedieta.sk/?IDe=6233), ale mam pocit, ze do 22t sa robi ten morfologicky...

blumka
23. aug 2009

hej hej, hajdy, ja som mala na mysli ten morfologicky ze sa robi medzi 20 a 22tt...ten 3d viem ze robia aj neskor ;)

hajdylca
23. aug 2009

a tam uz vidiet ci ma babo vsetky prsteky a tak nie? a tam by mali teoreticky aj zistit pohlavie- nie ci bude napr. u dievcatka maternica, ci ?

blumka
23. aug 2009

hajdy, myslis ten morfologicky? ten sa robi hlavne na to aby pozistovali ci je babo ok...pozru vnutorne organy, prsteky, chrbticu, proste vsetko co vidno a ak babo je dobre otocene tak jasne ze sa dozvies aj pohlavie 😉 Nam tak povedali ked sme cakali terezku...lezala som tam asi 30 minut kym vsetko pomerali a stale mi hovorili ze sa nechce otocit az na konci sa ukazala..potvorka jedna 😀

janielah
23. aug 2009

blumi, aj my mavame taketo romanticke vecery s manzelom, presne 🙂
ja idem na morfo 14. septembra, tak sa uz neviem dockat... 🙂

blumka
23. aug 2009

jani, to mas za chvilu... 😉

hajdylca
23. aug 2009

ano blum ten som myslela, ja na morfo este neviem kedy idem, ale 31. mam poradnu a to budem v 18 tyzdni tak ze sa vtedy dohodneme... a inak jani ja som si na tom makebabies robila tiez a mne vysiel taky isty pirat ako Vam 😕

olifcek
23. aug 2009

janie akoby si mohla urazit, hehe, ved je to sranda...tak ja teda zacnem jest tie ryby,hehe, a som zvedava, ci sa paq chlapcek ukaze 😀

janielah
23. aug 2009

hajdy, ale fakt uplne taky isty???? a nemas ho s mojim manzelom?????? 😀 😀 😀

janielah
23. aug 2009

oli, tak ja ti pomozem aj s jedalnym listkom: na ranajky sardinky, na obed vysmazene file a na veceru udenaca...a chlapec jak vysity, uvidis 😀

hajdylca
23. aug 2009

jani o tom pochybujem, ale drahy mi tu prave hovori, ze ci on s Tebou 😀 ak mi to podari pridat, tak ho pridam do albumu, alebo mi hod emial do IP Ti ho poslem... podla mna presne taky isty...

zucana
23. aug 2009

cafte baby my sme pozerali film a ja som odbiehala furt do kupelky si pozerat hrdielko...a mam tam taku bielu bodku tak snad to bude oki....mne uz hrabe ale tak sa bojim aby to nemohlo nejak babo ovplynit...
inak som zvedava kde budem dnes spat...zacinam hore 😉
inak tu este tyzden nechutne horucavy..........

zucana
23. aug 2009

ozaj jani ja idem na morfologicky 15.9. 🙂

zucana
23. aug 2009

inak akurat som si nasla na nete vysledky mocu aj tie miktologicke a je to negativne takze je tam vsetko ok tak preco dokelu zasa to sproste hrdlo teraz ..... 😠

janielah
23. aug 2009

hajdy!!! tak o tom nic neviem, fakt 😀 esteze tu neni ten moj, by sa smial ako blazon 😀
poslala som ti adresu, tak ho pokukam.
zuzi, neblazni, cim viac sa na to budes sustredit, tak si to nakoniec privolas....pekne sa vyspi a rano to bude lepsie, uvidis...nestresuj sa tolko.
Jedine ze by si to mala z tej klimy, a to je potom hnisava angina, ktora robi biele flaky v hrdle...
uvidis rano, drzim ti paste...

zucana
23. aug 2009

no ved to ta sprosta klima...
ale ja asi mandle ani nemam je to len taky kusok ...uvidim kazdopadne pojdem k obvodakovi nech sa pozrie.. a mozno rano uz nebude fliacik 😉
dobru nocku

hajdylca
23. aug 2009

jani vsak som musela mojmu poukazovat foto co mas v albume... povedal, ze mozno si spomenie 😝 (jeho posledne 3 ex sa volali janky 🙄 )

hajdylca
23. aug 2009

zuci spinkaj a nemysli na biele fliaciky, ni komarov, ja som dostipana ako keby som mala kiahne 😖 ale snazim neskrabat... lebo ja take trdlo, ked raz zacnem tak skoncim az ked krv objavi... idem ja caute zajtra

janielah
23. aug 2009

hajdy, neboj, ja som ziadneho frajera z dun.stredy v zivote nemala, 😉

olifcek
23. aug 2009

zuci jj, skus menej mysliet na zle....nasa psychika dokaze vela dobreho, ale aj zleho

hajdy naco do toho rypat? co bolo, bolo x;o)

olifcek
23. aug 2009

janie, jo, jedna vec. zucana bude mat podl aTvojich schopnosti lebo jej nebyva zle a je PEKNA? cize ja, niesom pekna? no tak dikes 😀 😀

janielah
23. aug 2009

olif, to neeeeeeeee, ty akoze si strasne pekna, ale teraz ti dievcatko berie krasu a nechutia ti ryby 😀 😀 😀

olifcek
23. aug 2009

tak ja idem spinkat..zajtra dlhy den...rano lekarka, paq praca, paq do hotela dohodnut nejake veci kvoli svadbe x;) pridem domov ako mrtvolka

olifcek
23. aug 2009

janie x;o) hehe, sa vzdy vynajdes, ze?

idem ja uz spinkat..tak pa, zajtra x;O) chodte uz aj vy, ktore tu este ,,strasite,, o takomto case 😉

janielah
23. aug 2009

oki mami oli, idemeee, dobru nockuuu 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre