Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lienka2
27. sep 2010

@olifcek nam chutia kukuricne, ale si zlata ze si na nas vsetky myslela 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
27. sep 2010

ahojte dievčence 🙂

preberá sa tu stále RD...no hrozné uvidíme, ako sa to vyvinie ☹ a čo nás teda čaká 😕

Naty zatiaľ papala len pohánkové chrumky, tak musím vyskúšať kukuričné keď vaším detičkám tak chutia 🙂

@alex ja som na tom vinobraní ani nebola bolo otras počasie...neviem ako ty? 😕

a čo porábate, čo robia vaše detičky? Moja Naty práve zaspala tak oddychujem...urobila som tiramisu od @jaja32 🙂 , zajtra očakávam návštevu 🙂

zucana
27. sep 2010

cafte my tiez spime aj tu prsi...nastastie vikend bol pekny....
inak my mame akotaky uz program len neviem ci je oki a ci nedavam viki moc jest 😅
vstavame o 9.00-9.30
10.00 ovocie potom sa hrame
11.30 mlieko a spanok
13.00 vstavame
13.30 obed potom hrame alebo iny program
17.00 mlieko potom von
19.30 vecera potom relaxujeme cize sa hrame
20.15 kupanie
21.00-22.00 spanok plus mlieko
23.00 docuckame
4.00 mlieko
7.00 mlieko

a objavila som jeden domcek ale nebudem nic zakrikavat....zajtra ideme pozriet...

svetlankat
27. sep 2010

@olifcek dikes za chrumky ale ja som tu uz pisala, ja som kupila pohankove a aj ryzove od ravity

olifcek
27. sep 2010

@zucana myslim, ze ok 😉

olifcek
27. sep 2010

@svetlankat a kdeeee maju ravitu pohankovu?

svetlankat
27. sep 2010

@olifcek ja som ju kupila tu na jazere v obchode, v balla potravinach, maju ryzove kukuricne i pohankove, ryzove a pohankove za 55 centov a kukuricne myslim 39 centov

zucana
27. sep 2010

@olifcek dikes len teraz napriklad este furt spime 😅

zucana
27. sep 2010

ale nestazujem si 😝

svetlankat
27. sep 2010

Jej baby my dostaneme na meninky hovoriaci hrniec od fisher price od babky tak sa tesim

maculik
27. sep 2010

ahojte,
tak aj mne uz drobci zaspali, aj ked Petik urcite o chvilu bude hore na dopapanie. Adelka v skolke super, vitala ma zase vysmiata a uz vystrkuje rozky, vraj ked papali, tak take asi 4r dievcatko, co si Adelku od zaciatku oblubilo, sedelo vedla nej a ked sa postavila a isla pre nieco, tak Adelka si tam vylozila nohy a nechcela ju pustit naspat 😅 Ale ucitelka v pohode, vraj aspon vidno, ze si uz zvyka, aj ked je tam najmladsia a najnovsia 😉

@zucana to mate dobry program, neboj, nedavas jej vela papat. Praveze to mate dobre rozlozene. A neplanujes jej uz aj olovrant zacat davat? Ci Tvoja dr ma iny postup? Ja by som chcela zacat teraz od 1.davat jogurt na desiatu (kedze ovocie mame ako olovrant). Dava uz niekto tak?

maculik
27. sep 2010

kocky z BA, ked ideme mat to stretko v Auparku, neviete, ci tam nie je nejaka predajna s oblieckami a plachtami? Chcem objednat 2 obliecky, ale napadlo mi, ze mozno keby v Auparku bola predajna, tak by som osobne pozrela aj ohmatala, aky material. Ak nie, tak objednavam.

svetlankat
27. sep 2010

@zucana iba raz cez den spinkate? fuha, tak to mas o program postarane a mate to pekne rozlozene ako vravi
@maculik
ja sa priznam, ze mi rezim nemame, aj ked sa on snazim, tak raz zaspime o jedenastej inokedy o desiatej, dnes o pol jednej. pisem denni rezim, nocny mame ok. sice teraz z dvomi kojeniami ale je ok, spinka celu noc.

maculik
27. sep 2010

@svetlankat ja by som si to s tebou kludne vymenila, radsej mat ten nocny rezim... ale ten denny sa vam postupne nastavi, ked zacne 2x a neskor uz len raz buvat, tak to bude vacsinou v tu istu hodinu.

svetlankat
27. sep 2010

@maculik jasne, ja som myslela, ze po prvych prikrmoch sa to zacne upravovat, ale ee. Ja som rada, ze v noci spinkame. Ale brala by som aj nejaky denny rezim, tam nechcem povedat, ze nespinkame. Len nikdy neviem kedy a ako dlho.

blumka
27. sep 2010

ahojteee 😉
@maculik suhlas 😉 radsej budem cez den s deckom behat aj po styroch aby sa zabavilo ale v noci spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 😀 aj ked najlepsie je mat aj denny aj nocny spanok taky akurat, ne? 😀
mne teraz obed dorotky spinkaju, terezka kasle ale ja neviem co to je, lebo cely den nic, len ked zaspi tak asi za polhodku ju zobudi kasel a rano, ked vstala tak kaslala..ale inak vobec...som ju preto dnes ani do skolky nedala ze asi jej zacina nejaka chripka alebo co, a ona sa tu bavi, ako ona povie "ma lobotu" a ja si v duchu hovorim ze mohla byt v skolke, no a teraz som ju dala spat, 15 minut spinka a znova ten kasel...ked vstanu idem s juli na poradnu tak beriem aj ju, nech jej pozrie co to 😉
@svetlankat potom das referencie na hrniec 😉 ako som predpokladala mamina sa uz pytala ze co treba detom na vianoce 😀

svetlankat
27. sep 2010

@blumka jasne dam, drzim palce naporadni

svetlankat
27. sep 2010

@blumka kati a ked ta tu mam, nepredavas nahodou zimnu bundu, resp. vetrovku velkost 74?

blumka
27. sep 2010

inak zeny (ked uz som tu asi sama tak si pokecam 😀 ) ste chceli referencie na knihy...vo vlaku som zacala citat knihu Respektovat a byt respektovan, a tak ma dostala ze pri kazdej vete co idem terezke povedat rozmyslam...take jednoduche veci, ktore si myslime ze ovladame v komunikacii ale figu borovu ich ovladame...ta kniha sa zameriava sice na starsie deti ale daju sa z nej vybrat vhodne veci aj pre to moje sidlo a co je hlavne, na vzajomnu komunikaciu aj medzi dospelymi...ja ked som citala niektore pasaze tak akoby som mna s mm videla ako sa hadame a pritom obaja horovime to iste a nerozumieme si...a tak jednoducho sa to da 😉 tak ked v buducnosit nebudete mat co robit, tak ju odporucam 😉
mna nadchla mozno aj preto ze je tam vela strategii co sme sa na vyske ucili ako komunikovat s detmi ako ich motivovat v skole atd...takze pre ucitelky dobra kniha urcite 😀 😀 😀

zucana
27. sep 2010

babce spinka este raz okolo 17 po mlieku ale taku pol hodku 😉
@maculik my jogurt nemozme tak to mliecko ako olovrant sa mi paci pokial mam 😅
caf blumik ako bolo?

blumka
27. sep 2010

@svetlankat sveti, ja asi nemam taku vetrovku 😕 my sme terezke len overal davali...a to tiez bol 80...ale teraz si nie som 100% ista, tak popozeram veci a ak najdem tak je tvoja 😉

blumka
27. sep 2010

@zucana to vies, ako doma 😉 mamina je v hroznom stave, dobre ze som sla...len som vosla tak ma tak vystiskala ako asi v zivote nie..bolo vidno ze je rada ze som prisla. Aj ocino bol rad...trosku som na nich videla ze mali taky pocit, ze si dobre vychovali obe deti, ked prisli na pomoc, ked to naozaj potrebuju,l ebo sa aj brasko dotrepal 😀 jedno okno som umyvala 3 hodiny..nieze by bolo take spinave ale kecali sme s maminou 😀 ocino vyprataval pivnicu a vzdy ked prisiel do bytu tak sme akurat kecali tak z nas mal sou 😀

svetlankat
27. sep 2010

@blumka ok dikes, musim nieco kupit, mame overalik, sice modry chlapcensky, ale zatial v kociku mi to nejak neprekaza. ale mame aj zateplene gate, len vetrovku ziadnu

maculik
27. sep 2010

@zucana asi si to spominala, ked som tu tak dlho nebola - preco nemozete jogurt? 😕

@blumka tak super, ze mas dobry pocit z tej navstevy, aj vasi. Je ine, ked dojdete na normalnu navstevu vsetci, ale takto, ked si dosla pomoct, to si ich urcite velmi potesila. 😵

maculik
27. sep 2010

ozaj sveti, dobre ze spominas to obliekanie - co davate malym, ked je takto zima? Tu bolo rano, ked sme isli do skolky 10st, teraz je 13,5 (a prave zacalo liat 😝
Ja som rano dala rolakove body, tricko s kratkym a svetrik, pancusky a teplaky a papucky. A prikryty spanielskou dekou, ale tak hala-bala, lebo v kuse ju vykopava.
Tak neviem, ci to staci. Overal nemame, len na zimu.

garonka
27. sep 2010

@olifcek my sme dnes nemali ist vonku na logy fogy?
lebo objednavam gumaky a ma napadlo, že sme mali isť von 😅

garonka
27. sep 2010

@maculik aj ja tak obliekam Tobiho body, pulovrik bundička s kapucňou, pančušky a flisove teplačky ale teraz by som aj fusak vytiahla lebo deku mi rozkopava a božechraň keby aj pršalo a dala by som na kočík pršíplašť aj to mi strhne 😅

zucana
27. sep 2010

@maculik mame alergiu na mlieko a vajca 🙄

olifcek
27. sep 2010

veru mali, ale nebolo Ta x;o(

vy deticky aspon do kociara obliekate, no ja do manduci, hech...asi uz zacneme neprefukave a nepremokave vecicky x;o)

@blumka ahojky

no a opat sa lucim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre