Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lucia411
20. okt 2010

a vsetci cumeli po mne v obchode jak na trafenu...zaplatila som a utekali sme prec

blumka
20. okt 2010

@lucia411 tak ako maminka pise uz sa netrap...take veci sa stavaju, ved si to neurobila narocky...

lucia411
20. okt 2010

@maminnka no ja viem, tazko deti ustrazit ale taktoto som si nepredstavila ani v zivom sne toto co bolo dnes..mne sa tak ruky triasli, nemohla som jej pomoct videla som ten kusok vkrku ale nemohla som vytiahnut, mala ricala, napinalo ju...no hroza

svetlankat
20. okt 2010

@maculik dakujem jasne ze staci, este mame, ale uz sa nam pomaly mina tak som len chcela do zasoby.

lucia411
20. okt 2010

@blumka a ked bude v jasliach a sa jej nieco stane?booze, ja skolabujem asi...dnes som mala namale

olifcek
20. okt 2010

@katka888 ked neberies kociar podme 9:38 x;o))) ja dojdem trolejom ku galerke a pojdem na zastavku elektricky x;o)

@blumka mnam...x;o)

@lucia411 oliv zboznuje servitky, no ona si vie otvorit balicky, tak jej lepak davam prec a aj servitky vyberam..mne oliv v minule tiez takmer padla z postele...raz som ju zachytila so stiahnutymi gatami na konci postele, bola som cikat a Oliv sa rozhodla, ze ide za mnou....tak ja som ani nedychala, cikala som po ceste k posteli a chytila ju, par dni na to, som sa otocila ku komode, a ked som sa otacala spat, oliv mi uz letela z postele, chytila som ju nad zemou...a mne srdce padlo namiesto nej na dlazku...to su zlomky sekund, malicke su rychle a nevyspitatelne, nic si nevycitaj, si super mamina ako i ja, ako my vsetky, skalne 😵

lucia411
20. okt 2010

@olifcek dakujem...mne je zase do revu....ja ju uz z oci nepustim....mm mi povedal, nech si na piatok urobim program nech niekam idem, ze pridem na ine myslienky a trosku sa odreagujem..ale mne sa nikde nece

svetlankat
20. okt 2010

babenky nestiham nejak citat, zajtra sa na vas velmi tesim, rano na konovi asi nebudem, tak keby nieco som na mobile ok? @olifcek @katka888 @blumka @garonka

samozrejme ktokolvek bude zajtra v ke je vitany.

olifcek
20. okt 2010

@lucia411 ked sa Ti nechce, nechood, uvidis o tri dni bude dobre uz x;o)

aaaaa, babyyy, asi uz vidim zuuubok, prava jednotka doleeee, este chcem, aby mi mm potvrdil, ze to tam je, aleeee, Oliv nedovolila, no x;o)))

Oliv viete co zboznuje? zuzlat vlhcene utierky, a jej ich davam, tie nevie potrhat, tak snad je to ok, no, ale uz mesiace t o robi...

dnes sme kupili nove tesco plienky, gaga...no...pampers su lepsie, ostanem im verna veru

olifcek
20. okt 2010

@svetlankat aj @lienka2 je kosicankaaaaaaa, pooood i Tyyyy

svetlankat
20. okt 2010

@lucia411 ono sa to stava, staci sekunda a vsetko je inac, problem je ze neda sa byt vsade a vsetko ustriehnut, preto sa tovola zivot, a si super mama ako kazda z nas.

svetlankat
20. okt 2010

@olifcek samozrejme je vitana, ved som pisala uz predtym ze kosicanky a ktokolvek kto bude v ke
@lienka2 prides???

lucia411
20. okt 2010

@olifcek uz asi vsetky dietky tu maju zubky ze??my furt nic 😝 no Celi uz nic nedostane do ruk okrem jej hraciek....radsej odstavim auto alebo prestanem nakupovat zoberiem ju na ruky pomojkat ale nic uz je do ruk nedam nikdy

katka888
20. okt 2010

@olifcek
oki 9:38

blumka
20. okt 2010

@lucia411 no na to nesmies mysliet ze sa jej daco stane v jasliach...lebo ona pojde aj do skolky, do skoly, bude chodit von, po diskotekach...proste toto je rodicovstvo..ten strach...
ked mala terezka rok aj par mesiacov spadol na nu nozik...snad ten najostrejsi..ja uz ani neviem ako, co som robila, preco tam bola, neviem, taketo veci moja pamat vytesni..ale proste zapichol sa jej do palca na nohe, normalne jej ho prepichol...ked som sij a predstavila ze kde by sa zapichol keby stala o par cm vedla ☹ ...
a vcera sa obliala vriacou polievkou, nastastie nie vela, a hned som to schladila nema nasledky ale no..hrozne to bolo...ona revala ja som revala a tiez som sa citila ako total neschopacka

lucia411
20. okt 2010

@blumka boze moj....ale aj mama mi povedala, este vela veci pride, aj ked by nemali ale pridu ako pises, pojde do skolky, tam spadne, po vonku zacne behat a uz ju tak neustrazim..ale tak presne je to ten strasny strach....

loginka
20. okt 2010

cafte, uf konecne vecer !
idem si vas preletiet
inak na veceru som skusila dat Laurinke polievocku co sa nezjedla z obeda a zahustila som to kukur.krupicou a este pridala mm a chudatku Laurinke z toho bolo zle, nejako ju napinalo chudatko, takze vecera nam nevysla
neviem co to, ale nejako sa nam kazi spanie cez den Dominik tak pekne spaval cez obed aj 3 hodky a dnes len tristvrte hod, spal do stvrt na 2 a potom az teraz vecer o 7 k.o.

laxity
20. okt 2010

@lucia411 už sa tým netráp...aj keď si viem predstaviť, čo si prežívala a muselo to byť hrozné...určite si najlepšia mamina pre Celi a už na to nemysli 🙂 ...ale dobre že si upozornila 😉

olifcek
20. okt 2010

@katka888 jo, ideme tou brikou, tesiiiiiiiiiiiim

svetlankat
20. okt 2010

@laxity presne tak dobre ze upozornila, mna by to ani vzlom sne nenapadlo, ja Miske tiez davam tie vreckovky. No ale uz nebudem

maminnka
20. okt 2010

@lucia411 presne ako pise @blumka , ktora to vystihla dokonale, tento strach, co budeme mat o deticky, toho sa uz nezbavime nikdy.

blumka
20. okt 2010

nechodte nikde, ja idem trepat tortu, za 15 min som spaaaaaaaaaaaaaaaaat 😀

laxity
20. okt 2010

@svetlankat inak Naty vôbec také veci nemá ani v ruke ani na blízku, žiadne vreckovky, sáčky mikroténové, vlhčené servítky...ja som jej dala ako písala @lolka fľašku s fazuľou a celkom sa jej to páči...ale má milión iných hračiek 🙂

svetlankat
20. okt 2010

@laxity aku flasku s fazulkou, nie som v obraze? Ja som davala servitky ked som Misku prebalovala, aby sa mi nekurtila. Ale uz nebudem

lucia411
20. okt 2010

dakujem Vám baby....idem asi nieco zjest nic som nejedla od toho stresu....uff

njonja
20. okt 2010

@lucia411 moja, MNE SA STALO PRESNE TO ISTE!!!!! zjedol mi ten cerveny plasticky lepak z vreckoviek! Skoro som zomrela! Tiez sa mi to nepodarilo vytiahnut! Nastastie to potom, ako sa najskor dusil a napinalo ho, zhltol a na druhy den som to nasla v plienke🙂 Nic si z toho nerob, stava sa to.Ale presne viem, ako sa citis! Som mala take vycitky a triasli sa mi kolena, ako dovtedy nikdy! Hovorim dovtedy, lebo o tyzden na to mi spadol z prebalovacieho pultu na zem - parkety. Tak to som sa skoro zblaznila od strachu! Den predtym som takto videla v telke, ako jedno dieta tak na nasledky toho zomrelo! Takze som revala cely den a na pohotovosti sa mi len smiali a hovorili, ze sa to bezne stava, ze sa mam ukludnit a ze by mali ratovat mna, lebo som tesne pred zrutenim 😀
Teraz sa mi smeje, ale vtedy to bolo peklo!

njonja
20. okt 2010

@maminnka fikus je jedovatx????? Boze, my mame doma obrovsky fikusovy strom! dva dokonca!

loginka
20. okt 2010

@lucia411 mne Domi skoro spadol zo stola, tiez som prezila nenormalny sok atiez im chutia servitky a pod. veci, nic si nevycitaj, take nastrahy striehnu na kazdom kroku, mna to vtedy tak nakoplo ze musim davat na nich velikansky pozor, ale niekedy sa to fakt neda, vsetko dobre dopadlo a to je hlavne

loginka
20. okt 2010

fuu njonja tiez sila
inak nasi sa uz konecne rozhovorili Domi hovori ta-ta a Laurinka ma-ma, pekne si to rozdelili 🙂

svetlankat
20. okt 2010

@lucia411 chod sa napapat a hlavne klud, vsetko je uz ok

svetlankat
20. okt 2010

@loginka jej krasne si to zozdelili

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre