Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
23. okt 2010

@laxity pila z neho len 4x, lebo my pijeme vyhradne mm, len som chcela skusit, jak jej to pojde a islo to od pociatku hned super x;o)

olifcek
23. okt 2010

@laxity neee, je to super...mne oliv teraz az 6 noci spala velmi zle, nespala som suvisle hodku, co som dve noci sledovala, tie predtym mi nenapadlo, ale urcite to bol spln a nas prvy zuuuubok

laxity
23. okt 2010

@olifcek gratuľujem k zúbku som to asi prehliadla 😉

moja Naty je už riadne zubatá a tá medzierka medzi prednými jednotkami....krásna je 😵

zusika
autor
23. okt 2010

@zucana - aj ja sa pripajam a blahozelam k narodeninam!! Nech je kazdy tvoj den dovodom na radost!!! 🙂

blumka
23. okt 2010

@laxity no,podla mna sa ti naty vobec nebudi z hladu...podla mna uz ani jedno dietatko od nas sa nebudi kvoli hladu 🤐 zo zvyku, kvoli tomu ze chcu mat mamky pri sebe alebo im je zima, teplo, zle sny a neviem co este a to mlieko, resp. prsnik je pre nich istota ktora ich upokoji a pomaha zaspat...ja som to uz velakrat pisala ale nepoznam ziadne dieta ktore prespi celu noc stale...vzdy sa nieco najde co im ten ich nocny rezim narusi...u vas je to podla mna prechodna zalezitost, par dni a naty bude znovu spinkat ako drevo 😉 co by sme my ostatne za take spanie dali 😀

blumka
23. okt 2010

@maculik mne to bolo tiez divne ze mlieko z takeho poharika, ale to preto ze to tak akosi patri k sebe ze flasa a mlieko..ale napr. uz teraz ked pije z klasickeho poharika mi to divne nie je 😀
terezka tiez strajkovala ked som jej flasu vzala ale rychlo zabudla..teraz obcas si strci do ust julinkinu, aj cumle cmula ale to len tak zo srandy 😀

svetlankat
23. okt 2010

@zucana vsetko naj naj naj,

baby ja nestiham, musim Misku nahanat po byte, o vsetko sa stavia, ale som vas aspon docitala a to si skoro stiahla autosedacku na hlavu, teraz rozobera puzzle.

@olifcek doslo ti to foto vcera?

svetlankat
23. okt 2010

baby ja len jedna otazocka, ako sa meria velkost nozicky dietatka, podla toho klko cm ma chodidielko tak take cislo ci?

olifcek
23. okt 2010

@laxity zatial prvyyyy, prava jednotka dole x;O)

@zucana kedy opustas BA?

blumka
23. okt 2010

@svetlankat zalezi ake cislovanie si da vyrobca, lebo nasi maju dvojake cislovanie, tzv. metricke to je vlastne dlzka chodidla a potom je tzv francuzske, to neviem podla coho ..ale tu je dobra tabulka http://www.rak-obuv.sk/sizes.php to anglicke neviem, s tym som sa na Sk nestresla ale v usa napr. ano.
prve topanocky odporucam skusat v ochbode, lebo aj ked zmeriate chodidlo moze byt uzka, alebo zistite ze babo ma vysoky nart atd...az ked budete vediet ze napr. z tohto raku vam papucky dajme tomu sedia tak potom mozte kupit aj cez net 😉

laxity
23. okt 2010

@blumka ďakujem 🙂

svetlankat
23. okt 2010

@blumka dakujem

svetlankat
23. okt 2010

@blumka Kati a tie prve krocky co zacne robit, doporucujes nove vsak? nie zdedene? Ci vzdy kupovat nove a zdedene vyhodit?

jaja32
23. okt 2010

ahojte 🙂 nas dnes uvitali do zivota 😨 🙂 - 5 minut slavy, mohli si to aj trosku viac pripravit. Podpisali sme sa do obecnej kroniky, dostali kvetinku a karticku s cislom uctu.... Natalka to zvladla v pohode. Malo spinkala, tak sme uz o 18-tej h. kupkali a hned zaspala. Este stale nemam kupenu zimnu vetrovku pre malu ☹ , dufam, ze sa nam podari ist do obchodov, kedze ma mm dovolenku. Rozhodla som sa, ze overal nebudem kupovat. Este nechodi a v kociku vo fusaku jej bude stacit aj vetrovocka....uz len nejaku zohnat. Mali jednu za 45 evri, co ja odmietam taku drahu kupit na jednu zimu.

blumka
23. okt 2010

@svetlankat malym detom by sa nemali vobec davat zdedene...prvy rok by som urcite neriskovala so zdedenymi topankami. Ja som terezke prvykrat zdedene dala toto leto, a to tiez len na par dni, ked jej sandalky boli u obuvnika a nemala som dalsie 😉 alebo ked ideme k niekomu na navstevu a zabudneme nase sandalky alebo papucky, tak si poziciame...cize len v stave nudze 😉

laxity
23. okt 2010

@jaja32 45 evri to by som ani ja nedala 😅 , to je choré...ani ja pomaly nemám za taký peniaz...Natálka čo má zimné bundy 3 tak som vydražila na MMB 🙂

laxity
23. okt 2010

@jaja32 myslím, že zoženieš aj lacnejšie 🙂

Natálka má aj overal svokra kúpila v Tescu za 13 evri 🙂 , tak možno vynosí, ale viac bude asi v bunde a vo fusaku 🙂

svetlankat
23. okt 2010

@blumka jasne, myslela som si, a kde v ke kupim topanocky? v babatkove a ani u batu nemali.

svetlankat
23. okt 2010

@jaja32 teraz maju v lidl vo stvrtok nejake vetrovky a aj overaly, neviem ci si videla letak. skus kuk, ja som tiez kupila cez mmb

jaja32
23. okt 2010

@laxity to urcite nekupim taku drahu
@svetlankat ja uz som tiez rozmyslala, ze kuk tu stranku a mozno nieco objavim

jaja32
23. okt 2010

@svetlankat veru asi aj mame doma letak, len ja som ho este nepozrela

laxity
23. okt 2010

baby ja len hlásim, že určite na stretko neprídem...je mi to ľúto, ale nepýtajte sa prečo...necítim sa na to po dnešnej ceste domov 😔 @.zucana ja na rok ak bude Naty už väčšia, tak vás prídem pozrieť do IT...sľubujem 🙂

a s ostatnými sa snáď uvidím niekedy...ak mi to Naty dovolí 😒

a inak Natálka už krásne štvornožkuje, celé poobedie 😵

laxity
23. okt 2010

@jaja32 tam popozeraj...vždy je tam čo to na výber 🙂

svetlankat
23. okt 2010

@laxity tak to uz mas tiez doma o zabavu postarane, my sme dnes stahovali z nabytku co sa dalo, tak to budem musiet vsetko podvyhat.

blumka
23. okt 2010

@jaja32 45 eur 😨 to je zlatom vysivana ci co? sak to ani ja pre seba za tolko nemam 😕
@svetlankat skus deichman alebo neviem kde si bola u batu ale my chodime do Optimy a tam som zatial vzdy kupila. a uz kupujes miske? ved este sama nechodi, ci?

laxity
23. okt 2010

toto tiež ale tmavé možno skôr pre chlapca 😕

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2635728

laxity
23. okt 2010

@svetlankat ono je to zatiaľ milené keď sa tak krásne presúva...ale verím ako píšeš, že čoskoro začne sťahovanie 😀

jaja32
23. okt 2010

@laxity je krasna, dakujem, len keby som videla ci to je sustak, ja by som taku chcela

svetlankat
23. okt 2010

@blumka nie nie este nekupujem, len chcem mat info aby som potom vedela kde mam ist, musim ist pokukat aj ceny aby som sa na tie polozky pripravila, 🙂 , chcela by som od raku, tak preto sa pytam ze kde ich hladat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre