Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
25. okt 2010

ahojte 🙂
Konečne noc bez plaču a mravčania, budila sa, ale cecla si a zaspala,
@olifcek to bude asi tým, že najprv som ju okúpala v homeo.Chamomilla, potom som ju celú natrela tým gélom Dentinox 😀 😀 😀 .... to je srandička 😉 ,samozrejme 😅
@jaja32 pekná 🙂

olifcek
25. okt 2010

@jaja32 kukam tu len z mt zatial, ale bundicka je pekna @zucana prekrasna kytica a skvele si vyzerala na oslave

dorotka2
25. okt 2010

@jaja32 a aku ste objednali? Ja som asi uz presvedcena na tu kiddy, opytam sa dnes zucana, ci je spokojna, ona ju tusim ma, chcem vybrat dobre, ved to je na dlho

laxity
25. okt 2010

@dorotka2 veď jej trčia 10 cm nohy 😀 , a o sedanku sa potom zapiera a nevie si vystrieť nohy...možno aj tým to je...zajtra idem do toho Jura tak som zvedavá...čo ma čaká...ja nie som zvyknutá byť doma, furt niekde labzujeme tak uvidíme 😕

@jaja32 bundička je krásnučká 🙂

laxity
25. okt 2010

@dorotka2 pošli link ktorú máš vybratú autosedačku 🙂

blumka
25. okt 2010

@jaja32 bunda je krasna 😉
@laxity nohy nevadia, hlava kym netrci je vajicko v pohode..a pravda je ze naozaj vajicko je bezpecnejsie ako sedacka, tak si to poriadne premyslite 😉

jaja32
25. okt 2010

@dorotka2 my sme objednali takuto....je tam taka vlozka od 9-do 18 kg a mm ju predtym odskusal v BA, odmeral malu, ci bude mat hlavku tam kde treba, je polohovatelna.
http://www.dacha.cz/storchenm-hle-stm-autosedac...

jaja32
25. okt 2010

@dorotka2 objednali sme tu pink flower 🙂

jaja32
25. okt 2010

dakujem za nazor na bundicku, stoji len 11 eur a je velmi teplucka.... kupim este jednu, aby sme mali na vymenu 🙂

dorotka2
25. okt 2010

@jaja32 ta je pekna, len neviem, ja sa riadim testami a tato v testoch nebola. Ale je peknucka, a ja chcem len do 18 kg, ved potom staci podsedak, nie? A dalsia vec, ja nejak neverim tym strasne velkym rozmerom. ze od 9 do 36 kg

lolka
25. okt 2010

cafte baby,
tak to stretko plati o tretej v Auparku, ze ? dosla som len na skok, lebo musim robit poriadok a chcem upiect babovku, vecer dojde bratranec s frajerkou a idu nas pozvat na svadbu 🙂 tak musim trochu popratat bordel a nieco nachystat nech ich mam cim pohostit. Viki mi zobrala mama kocikovat, lebo s nou by sa to nedalo 😅

nasa sa uz vo vajicku jeduje, len zatial sme nekukali po sedackach......ale budeme uz musiet, lebo v novembri bude ta svadba na vychode a taku daleku cestu s vrieskajucou Viki nechcem absolvovat, tak nech uz potom kuka na cestu.

no, idem makat...

avaka
25. okt 2010

ahojte,my sa pripajame -tiez desna noc.. 🙄 ,ja som skoro nespala...kym som isla spat,bola hore 6x a samozrejme zakazdym cucala a nie chvilku...potom stale mrncala,nespala,lozila,nemohla sa ulozit..ani cucanie nepomohlo..ja som nespala,bala som sa aby nespadla..takze som spala od 1 -1 :30,potom do 03:00som bola hore,co som nemohla zaspat ani ked mala zaspala a potom cucanie o 4-tej,4:30,5:00,6:00,7:00 🙄 ale ku podivu sa necitim velmi nevyspato.. 😅 myslela som,ze zaspim teraz s nou,ale nie,tak si kuknem ordinaci aspon..

@blumka a hlavicka vobec nemoze trcat,ani kusik?musim to odsledovat,lebo nohy nam uz trcia riadne a triej ju nebavi kukat do sedadla...no ale moze ist do sedacky?sice sedi,ale ma len 7 kg 😕

@jaja32,vidis,nakoniec budu 2 bundicka a za este lepsiu cenu 😉 ,podla mna to je lepsie,aj my mame 2,ved ked bude treba oprat a hned sa neuschne..a bude aj zmena 🙂

Inak s tymi gyndosmi... 🙄 ,ja mam celkom dobreho asi,dokonca som citala,ze jednej babe pomahal,aby mohla dojcit tandemovo

Nasa mala si teraz stale sada,taka je zlata,chrobacik 🙂 ,je to nezvyk,ked kuknem a ona v postielke sedi,ako taky dubak a od stastia rozhadzjuje ruckami... 😵

avaka
25. okt 2010

my sa chystame v novembri do Rohacov,sice to nie je taka dialka,ale ak sa bude jedovat.. 😒 a mozno nie,ale sedacku nemame nejaku extra,sme ju vyhrali a dalsiu kupovat nebudeme.necestujeme casto..
takuto mame
inak vy baby take dialky chodite,@lolka,aj @rivatha minule pisala,ze boli na vychode...my sme este tak daleko neboli,som zvedava,ako by sme to zvladli.. 😅

zoska
25. okt 2010

Ahojte
@maminnka skoré uzdravenie, je to strasne...hlavne sa prosim velmi netrap, aj ked viem ze si sa natrapila s tym kojenim a teraz kvoli tomuto musis odstavit 😢 juuj to je nespravodlive..ALE ak budes v psychickej pohode tak sa rychlejsie vyliecis a budes skor doma pri detickach, drzim ti palce

@zucana naadherna kytica 😵 foto na FB som pozrela , vyzera ze si sa super zabavila, aj to kino so segrou...no vidiet ze si uzivas 😉

@avaka vitaj v klube lentiliek 😉 😀

@matesl neboj natrepete to tam 😉 my sme v sobotu brali kamosku a dali sme do auta v pohode dva koce...mm ma oktavku novu- sedan, je tam sice vacsi kufor ako napr. na X5 (to ma kamos a tam by sme dva koce nedali ani nahodou 😅 ) myslim ze mercedes ma velky kufor...akurat, jeden koc sne dali nabok a odobrali kolieska a druhy vsiel v pohode

Blavacky uzite si stretko, normalne mi je luto ze nemozem prist 😒 budem na vas mysliet az sa vam bude čkať 😀 a nezabudnite fotodokumentovat 😉

zoska
25. okt 2010

@jaja32 velmi pekna bundicka 😉 ja som tiez kukala bundicky, ale nakoniec sme sa rozhodli ze kupime rovno kombinezu, aj ked mame fusak, vraj nas caka najtuhsia zima za poslednych tisic rokov 😕

@svetlankat podla mna ten NUK poharik je dobry 😉 Nelka pouziva od narodenia cumle NUK 😉 nemame ho sice, lebo uz som kupila magic cup, ale aj tak mi z neho nechce pit, asi jej musim dat cas...
a topanocky...stacia vraj pri prvych samostatnych krokoch 😉 ja uz sice mam, davam obcas ked mam vsetky protismykove ponozky v prani aby sa malej na dlazke nesmykalo 😅 😉

olifcek
25. okt 2010

x;o)

olifcek
25. okt 2010

@lolka kde na vychode? kosice? dame stretko? x;o)

BABY< PLS< my ideme uz v piatok na oravu, budeme tam do pondelka, kedze je v tn den volno...ale mne Oliv uz i v novom meste nad vahom vo vajicku plackala, musela som jej dat prso...ako ukludnujete babo by aby bolo kludne? x;o(
ideme autom, vo vlaku ju uz vieme krasne zabavit a ona nas i okolie, ale v aute...

zoska
25. okt 2010

@avaka ja som sa bála ako cert cesty do Talianska a nakoniec pohoda jahoda, uvidis mala ta mozno velmi milo prekvapi 😉

olifcek
25. okt 2010

@andrea2603 😀 😀 😀
@zoska my mame tiez overalik, i tri bundy, z toho dve vetrovky, nepremokave na zimu...

snad sa ale nepotvrdi najtuhsia zima, no 😕

lenica81
25. okt 2010

@avaka my sme vyskusali ist na noc a to zabralo, lebo vydrzal spinkat 5 hodin... inak sme sa trepali aj 8 a aj to s revom... musim len odporucat... aj ked zacal mrnkat, ta sss stacilo a zalomil dalej... inak sme vzdy v ziline bnoli hore a potom trapenie... 😔

avaka
25. okt 2010

@olifcek ,ja neukludnujem a aute prsom,lebo casto ideme v aute s niekym a neviem si to predstavit tam tu akrobaciu.. 😀

@zoska ,no dufam,ze ma prekvapi,uz je to ine,ako ked bola mala,niekedy staci ked dam nieco "zaujimave" do ruky,ale musim striehnut,lebo ona sup do pusy...no nacase skusit aj dlhsiu trasu 🙂

zoska
25. okt 2010

@olifcek ja kojim za jazdy 😅 mala je samozrejme vo vajku riadne priputana, len ja sa odopnem a nehnem nad nu 😉 my vacsinou vyrazame na cestu ked ma spinkat, takze ak mrnka dam prso a zaspi 😉 no a okrem toho robim divdielko s hrackami, spievam, robim kukuk .... 😀

avaka
25. okt 2010

@lenica81 ,ja myslim,ze by sedacka pomohla,ked budu vacsi,nebudu len spat,budu kukat....ja by som to hned menila s nimi 😅 ,by som sa zlozila do zadu a spala a spala...sme tak isli raz do Chorvatska,s kamoskou sme boli dve naskladane vzadu a prespali sme celu cestu.. 😀

lenica81
25. okt 2010

@zoska ja som kupila taku sadu z ikea-zabakovsku... a z toho poharika pije o dusu... ono to ma dierky malicke a tecie, tak si to sam musi regulovat, ale za tyzden mu to ide perfektne...

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/4008...

zoska
25. okt 2010

@olifcek my mame este taku fialovu bundicku z tesca, ale ako rozmyslam, asi budem musiet dokupit...ved ked bude jedno oprate tak musi mat cosi na striedacku

lenica81
25. okt 2010

@zoska to s kojenim za jazdy som skusala, ale nejako som sa nevedela poskladat... 😀

avaka
25. okt 2010

@zoska ,tak ty uz to mas v malicku za jazdy, a divadielko robim aj ja,mm len niekedy gula ocami.. 😀

avaka
25. okt 2010

@zoska tak ,tak, nasej som dala teraz bundicku a uz ma rukavy ako cunik,lebo raz mala chrumky,ale uz nebudem davat,aj tak ked bude ako snehuliak zabalena,to nemoze ani chytit...my mame aj overal ale sa mi nepaci..

olifcek
25. okt 2010

@avaka no ved i my ideme autom s niekym...nas vezu vlastne, my auto nemame...ideme v aute 4dospelaci....mm asi bude vedla mna, ked nie on, tak priatelka vodica/kamosa...

@zoska hech, vidim, ze toto budu riadne tri hodky aktivity pre celu posadku auta a snad to pomoze, no x;o)) dakujem krasne x;o)

@avaka 😀 😀 nech negula ocami ale zapoji sa x;oD

avaka
25. okt 2010

@olifcek ,nemoze soferuje.. 😀 ,ale my ho otravujeme aj tak... 😀 😝

avaka
25. okt 2010

@olifcek ,my chodime s mm,ma velke fir.auto,ale ked ideme niekedy s niekym,tak casto so svagrom a tak nekojim v aute,ale mala casto nerevala preto,ze chcela spat,ale len tak sa jedovala...ale teraz,co chodime kratke trasy,uz byva v pohode 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre