Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
15. nov 2010

@svetlankat ,
@olifcek ,dakujem 🙂 ,aj v mama a ja je teraz o teplote a ako Olifcek pise,ja som sa skor bala,ze ked zaspim a stupne jej velmi....
ani nemozem dopisat,stale sa budi..,uz bola 6x hore

svetlankat
15. nov 2010

@olifcek dajak sa mi nechce

olifcek
15. nov 2010

kym sla oliv hajat... takto sa inak s nami mojka...

avaka
15. nov 2010

@olifcek ,zlata 🙂

svetlankat
15. nov 2010

@olifcek krasne fotos

lolka
15. nov 2010

@svetlankat jeeej, jasne,sa mi babule pomylili 😅 @zucana @zoska sorry 😅

lolka
15. nov 2010

@olifcek kraaasne 😉

olifcek
15. nov 2010

oliv dudlikovala... zasvrbel ju nostek, zacala ho ruckami skrabkat, a pri tom zabudla na prso, tak ma hryzla do bradavky, auuuu, akoby mi dva spendliky zaborili don, paaali to teraz... ideme sa presunut, nech nepyta, este jej ten isty dat nemozem, a opacny mi bude pohodlnejsie ... kym som to dopisala, uz opat taha....glg...

presuvam sa uz ale 😉

olifcek
15. nov 2010

@lolka
@svetlankat

dakujem krasne

olifcek
15. nov 2010

@avaka daki 😵 😵

lolka
15. nov 2010

ozaj baby, neviete o niekom - mamicke na materskej - ktora by mala zaujem pracovat na polovicny uvazok ako uctovnicka ? viem o jednom volnom mieste, kde by mali zaujem. blizsie info do IP.

idem aj ja spat,dobru

zucana
15. nov 2010

@olifcek Ked pojdem najblizsie tak pozriem . 18tky teda;)
@ lolka dikes ;)

olifcek
15. nov 2010

@zucana supeeer, ked, tak kludne aj 19, nozka dorastie. Na teraz fakt zbytocne este, mame vhodne capacky, ale o mesiac... Mame 11cm, takze asi vhodne je kupit od 12cm vyssie? Nevyznam sa, Ty ale jo, takze urcite super vsetko vyberies 😵

olifcek
15. nov 2010

uz vypinam aj mt, bruuu

lenica81
16. nov 2010

ranko baby... my uz hore od 1/4 na 7... chvilu si mumlal v postielke a potom u nas na posteli... ale pred hodkou uz sme dosli vedla...

@avaka, @alex... nech to drobcom skoro prejde a @alex nech ta to len jemne lizne... 😔
@jja ani my nestojime, nesedime a ani na 4 nejdeme... takze no stress... 😎
@olifcek mala krasna a sikovna... 😵

alex
16. nov 2010

Dobré ránko, my sme hore od siedmej, čakám, že zachvíľku zaspí, aj by chcel, ale stále ho niečo zaujme, čo ho vyruší z fázy zaspávania. Inak už máme vonku obe vrchné jednotky. Na štyri sa Jakub dáva najmä na posteli, kde sa mu to nešmýka a hojdá sa, no vpred zatiaľ takto nejde.
Ja som sa zobudila a trochu ma škriabe medzi nosom a ústami, tak si na to kúpim nejaké obstreky.

alex
16. nov 2010

Už spinká expert 🙂

alex
16. nov 2010

Bavili ste sa o darčekoch, tak od našich dostane sánky a trojkolku Leonardo, od svokrovcov sme si zaželali pre drobca stoličku na papanie a os segry a švagrovcov nevieme čo dostane. My kúpime asi len nejakú hračku od FP.

olifcek
16. nov 2010

@alex wow, to je super, ze vam ma kto take vecicky nakupit 😵 😵

olifcek
16. nov 2010

ideme plaaaavaaaaat a paq cosi poriesit 😅

laxity
16. nov 2010

ahojte

detičkám chorým prajem skoré uzdravenie 😔

@alex aké sánky? aj my zvažujeme? 🙂

lenica81
16. nov 2010

@laxity @alex my mame sanky na povale, tak len trochu do poriadku dat a kupit opierku a hotovo... 😅

@olifcek takze dnes... 😉

lenica81
16. nov 2010

ja idem cestovat, za galanteriou... to je tragedia, v celej petrzke su asi 2, tak idem skusit stastie na tie stuhy... 😔

alex
16. nov 2010

@laxity V kike mali akciu na také klasické drevené sánky, stáli 39,99 a k tomu to operadlo za 9,99 a popruh na ťahanie cca 2 eurá. Čo sme pozerali sánky v Tescu, Carrfoure, tak nehorázne ceny, čo za to pýtajú. My sme to chceli najmä na lyžovačku, čo sa chystáme vo februári. A o rok na zimu už kúpime boby, to sa mi zdá bezpečnejšie na šmýkanie, keď sa z toho vykydne.
@olifcek No hej, je to fajn. Svokrovci sa pýtali, že čo chceme, tak sme si vybrali a našim som povedala tie sánky a tú trojkolku sami vybrali. Tá mohla počkať aj do narodenín, ale už ju majú doma, tak ju dostane na Vianoce.

maculik
16. nov 2010

dobre ranko,
tak my noc uuuuuplne otras, Petrik bol hore stale (aspon mne to tak pripadalo, ale asi vzdy na pol hodku-hodku zaspal), potom buntosil od 6 a okolo 7,15 na pol hodku zaspal. A zobudil sa vyspinkany do ruzova, zato ja som ako mura 😔 😒

@blumka som ti vcera odpisovala, ale pozeram, ze to neodoslalo. dosiel prave vtedy mm, tak mozno som to zabudla. a potom som utekala na nakup a vecer som uz pc nezapinala.
Petrika prekladam po kazdom papani, ked sa zobudi, vezmem ho, po sediacky nakrmim a dam naspat do postielky. Postielku mam cca 30-40cm od postele, mala som ju aj prisunutu, ale to sa mi zle s nim manipulovalo, ked som musela klacat na posteli.
Skusala som ho aj nechat pri sebe, ale ja vtedy vobec neviem zaspat, bojim sa, ze by sme ho prilahli. Akurat rano, okolo tej 6, si ho uz nechavam pri sebe.

a Juli ako teraz spinkava, ty si s nou v izbe, ked spi? ci spavav kociku?

blumka
16. nov 2010

bre ranko 😉
uff, baby, uz nemusi byt pod stromcekom ruzovy pocitac, moze byt aj oranzovy 😀 😅 terezka sa ma rano pytala ked som nakukovala do pc, ze ci pisem jeziskovi a vravim, ze ano a ona ze mam mu napisat ze ona chce ruzovy pocitac, tak akoze som napisala a vravim, ze jezisko mi odpisal ze ruzovy uz nema, ze ma len zlty alebo oranzovy, tak sa jej pytam, moze byt zlty? a ona ze ne, oranzovy 😀 ten nas je taky zlto oranzovo cerveny takze moze byt ....trvalo mi to asi mesiac zlomit ju na inu farbu 😀 😀 😀

a inak vcera ste sa bavili o tom aky je to uzasny pocit ked vam babatka povedia mama...juli zatial jaci len baba ale vsimla som si ze na terezku jaci nieco co sa velmi podoba na Tete 😅 musim si viac vsimat ci to len nahoda alebo naozaj 😅
a uzasne u nas je ked poviem terezke, ze ju lubim a ona hej? aj ja teba,.. a pride ku mne a potlapkava ma po chrbte jak stary kamos 😀 😀
a

alex
16. nov 2010

@lenica81 to je super, že nemusíte kupovať, a tie staré sánky sú určite kvalitnejšie, ako tieto nové. Na Fedinke si tie stuhy pozerala?

blumka
16. nov 2010

@maculik, cez den spi juli v kociku, to ju uhojdam, ona pred spanim vypije mliecko a uz je taka ocapena a hned ju supnem do kocika a pohojdam , niekedy zaspi do minuty, niekedy ju hojdam aj 15 minut. Zatial to cez den neviem inak rieist, lebo ked mam doma terezku tak ona chodi hore dole po izbe, nevie niekedy vydrzat ani tych 15 min v inej izbe, a teda neviem si predstavit akoby mi juli zaspavala v postielke keby sa tam Terezka promenadovala 😀
Ale vecer zaspava v postielke, ja si lahnem do postele ale urobim medzi nami vysoku barikadu ze juli ma vlastne ani nevidi. Najprv poleziacky vypije mliecko, potom jej dam cumlik a teda spravim tu barikadu a lezim ticho...vcera zaspala za 30 min. prehaddzuje sa, hlada si miesto, obcas nieco povie akoze baba, alebo zacne kricat alebo sa rehoce, ale zatial mi plakala len asi 2x, to stacilo jej dat cumlik alebo ju pohladkat. No a zrazu je ticho a spi. Tak by som to skusila ju nechat v izbe samu, ked vlastne ona ma ani nevidi ze som tam a z izby odchadzam ked uz tuho spinka, mozno by jej to ani nevadilo ze tam nie som. No a vnoci asi budem natahovat ruku, lebo ona ma uz cez 10kg a vyberat ju nechcem, lebo ju potom neuspim znova a tiez ja nemam kde dat postielku, musi byt nalepena na posteli a z druhej strany je uz stena...takze asi vies ako to je vyberat dieta z postielky ked nemozes dat nohy na zem

svetlankat
16. nov 2010

Dobre ranko, my sme vstali 6.45, od 9.00 opat spinkame, tak uvidime ako dlho. Vcera to boli 2,5 hodinky, tak uvidime ako dnes. Poobede chcem skocit do mega nabytku pozriet konferencne stoliky a kupit nieco hafanovi na jeho dvojrocne narodeniny. No a musim skocit aj do lekarne po olivovy olej.

svetlankat
16. nov 2010

@garonka @zoska Tobimu a Nelke vsetko naj naj naj.

Neviem ci som na niekoho este zabudla

svetlankat
16. nov 2010

@maminnka vsetko naj naj naj Natalke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre