Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
22. nov 2010

@zoska takto sa zobudi aj Vilko cca do hodky... 🙄

avaka
22. nov 2010

@zoska dik 😉
ja davam ovocie skoro rano,lebo mlieko len cucne,tak ked vstaneme o 7:00,tak o 8:30 ma ovocie a krasne zje vsetko.,len obed,ked zje napr.30ml,jej nemoze stacit hadam.. 😕
Tak Neli uz spi len raz?to som sa chcela pytat,ci vsetky deticky spia 2x.My sme tak dnes spali prvy krat,ale bola v pohode a rychlo zaspala vecer.No mala to posunute,keby vstala doobeda o 11-tej,ako casto zvykne,to by este do vecera nevydrzala,no uvidime,mozno sa to uz meni...ale mne spava doobeda od 1 do 2,5 hod.narozdiel od Nelky 😔

avaka
22. nov 2010

@zoska Ela sa tiez niekedy budi s revom,vacsinou,ked ma nepokojny spanok a budi sa kazdu hodinu,ktovie preco?inokedy len "zakrici",aby som vedela,ze treba naklusat.. 😅

laxity
22. nov 2010

@zucana kuk 🙂

zoska
22. nov 2010

juuj baby aspon ze v tom niesom sama, v tom nocnom nespani...
@avaka no ten denny spanok sa sam od seba upravil na jedenkrat asi tak zeNelka vzdy 2-3 hodiny od zobudenia bola umrnkana a chcela spat a jedneho dna sa len hrala a hrala a unava sa dostavila po vyse 4 hodinach od ranneho zobudenia...a ja som ju aj predtym isla uspat ako vzdy a ona na mna kukala ako puk...
no a od toho dna je to tak stale a rekord v dennom spanku mame 1hodina 45 minut, ked som ju po plavani kocikovala tichymi ulickami 😀 😅

selyma
22. nov 2010

dakujeeeeeem babky, za kliky

avaka
22. nov 2010

@zoska ,takze bez tichych uliciek by to bolo len 45min 😅 😀
my mame po2-*3h doobedny spanok,poobedny je horsie,doma nemam sancu,vonku zaspi presne na 30 minut ,ale to mam pocit,ze len lezi so zatvorenymi ocmi,lebo,co kde suchne uz kuka...a tiez rada chodim mimo,kde ju nema co zobudit 🙂 asi sa to aj nam uz zmeni na jeden...
a prave bola hore uz 2.x 🙄 a prdi a reve,asi ju boli brucho,mala dnes karfiol a ja fazulu,dobra kombinacia.. 😅 a nejaka je cula,ked tam pridem... 😕
@laxity ,krasne,a ako ich Natalka kontroluje 🙂

zoska
22. nov 2010

@avaka nam vcera prdela v noci...mm mi isiel dat pusu potichu a mala prdla jak drevorubac a on mi hovori , ze co robis ved ju zobudis a ja rehooot, ze to nem ja 😀 😀 😀 😀 😀 a mala sa pomrvila este raz prdla a spala dalej, asi tak 30minut a potom uz zase zacal folklor nočný 😅

avaka
22. nov 2010

@zoska 😀 😀 😀

zoska
22. nov 2010

no pobavili sme sa 😉 🙂
idem ja urobit ocistu tela a spat...
zajtra mam poradnu tak sa psychicky pripravujem na nasu skvelu dr. 🙄

prijemny vecer, resp. dobru noc, pa

laxity
22. nov 2010

@avaka teda musí...veď prvé parádne topánky 🙂

olifcek
22. nov 2010

@avaka my hajame niekedy raz, inokedy 2x x;o)

@avaka i my mame take noci niekedy, ze mi oliv mrnci i kazdu hodku, niekedy i castejsie... pohladim, a je dobre, alebo dam prso, teda to ponukam vzdy, ale niekedy ho nechce x;o)

baby, nie je nehygienicke ist do vody s babatkami, i ked budem mat tampon?

loginka
22. nov 2010

pekne kalendare co ste dali link, ja mam z happy photo - jednoduche a lacne, ale s fotkami deticiek su vsetky kalendare krasne, ani ozdoby netreba
nasi spia 2x, dnes to bolo takto: od 9.30 skoro do 11 spali, isli spat bez desiatej, desiata, obed o 12.45 uz boli zase hladni, spali od 13.30 skoro do 16.00, cize dvakrat 1 a pol hod., vecer zaspali o 20.00

zucana
22. nov 2010

@laxity Krasnunke kolko vysli?Aj my uz hajkame

loginka
22. nov 2010

@olifcek hm, neviem, trochu mi to pride take blbe, ale asi tam chodia baby aj s tamponmi a nerusia hodiny, ci?

loginka
22. nov 2010

Laurinka ma pod pazuskou take cervene, akokeby vydrate, co jej mam na to dat ? a Domi ma zase pod pusou take cervene, poznate nejake dobre masticky?

zucana
22. nov 2010

@olifcek Ja som bola.... Ved sa umyjes a osprsis...
A baby aj cez zimu sa chodi na plavanie? Tu hej lenneviem ci mam

olifcek
22. nov 2010

@loginka mas recht, baby tam maju starsie deticky, co sa bavili, tak menze smaju davno a vlastne ani raz nechybali....to je fakt...

olifcek
22. nov 2010

@zucana chodi sa i cez zimu, ale mne lekarka neodporuca, lebo my chodime do slanej vady a rata s tym, ze tam maminy pridu i so soplavym babom, aby dutiny preplachlo, takze novembrom koncime...

jj, osprsim, jasne x;o) testujem tampon, ci vydrzi dve hodky, lebo mam fakt moc silne...akoby niekto vodu zo mna vylieval... 😒

alex
22. nov 2010

ahojte, tak som dočítala. Prajem všetkým oslávencom mesačným všetko najlepšie! 🙂

baby a už všetky máte mrchu?

avaka
22. nov 2010

@alex ,ja nemam,dufam,ze zajtra nedostanem,ked som to vyslovila... 😅
@olifcek ,aj u nas asi chodia,lebo,ked nejdeme plavat,treba mat potvrdenie od pediatra..
@loginka ,aj mne tak spavala cca 9-11:30 15:00-15:30 len dnes inak...

alex
22. nov 2010

@avaka ani ja ešte nemám, klop-klop, dúfam, že tak skoro ani nebudem mať. Vôbec mi nechýba.

Akurát som bola pri malom. Tri dni mi krásne hajal, zaspal a zobudil sa až po 3,5 hodine. Tak som sa tešila, že budem môcť ísť v sobotu von. No a v sobotu sa to pokazilo a od vtedy sme v starých koľajoch. Inak von som išla v sobotu o pol deviatej a pred jedenástou som už mala telefonát, malý sa zobudil a nechcel mlieko a ani spinkať. Ale však ja mu to raz vrátim, keď on pôjde von s kamarátmi 😀

katka888
22. nov 2010

@dorotka2
ocot som uz skusala, no nebolo citit ziadnu zmneu. ak po avivazi nebude reakcia, tak ho budem obcas davat. nie zakazdym, len z casu na cas, nech trosku zjemni pradlo.

avaka
22. nov 2010

@alex to si pis 😀 ,bude sa Ti hlasit kazdu hodinu..

a mne tiez mrcha nechyba.. 😉
dala som loziace video do temy..🙂

garonka
22. nov 2010

ešte stíhame všetkym oslavencom k dnešnemu sviatku všetko naj naj 😵 😵 😵

alex
22. nov 2010

@avaka už som pozrela videá. Ela je veľmi šikovná, strašne veľa vecí už rozumie a ukáže. No šikulku máte doma.
Naše šidlo si vie zapnúť lampu, máme taký mesiačik zavesený na čele postele a tam je také tlačítko a som mu to ukázala a teraz s za tým stále naťahuje a zapína to.

laxity
22. nov 2010

@zucana 19,90 Evri bola zľava 50% 🙂

ďakujem tým čo nám gratulovali 😉

brú noc prajem 🙂

@alex zlatýýýý 🙂

zucana
22. nov 2010

@laxity Super ;)

svetlankat
22. nov 2010

aj my oslavencom naj naj naj zo srdiecka

olifcek
22. nov 2010

@alex ja som dostala minuly mesiac prvy krat uz, fnuk, cakala som, ze to ma ozaj co docinenia s babatkom a sanim mm, ale nema, no x;o)

@katka888 zehlenie zjemnuje pradlo

@alex lumparnicky aj Oliv hned na prvy krat pochopi, hehe x;o) len ja to nenatacam, beriem to ako prirodzenu sucast x;o) ale kukam sem tam E od @avaka, kedze oni natacaju x;o)

jeeejda, to uz maju dalsi presne 9 mesiacov? tak krasne vymesacniny su snad za vami x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre