Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
23. nov 2010

@lolka ,tak to robim stale aj ja,ale ked sa bude stavat,uz teraz na seba taha dvd... 😒 ,no asi so sebou a vsetko z Wc spratat prec.. 😅
@olifcek 😀
a letaky,ved to je pre nu dezertik.. 😀 ,ale myslim,ze ked bude chodit,uz ju nebudu taketo veci zaujimat...a tiez s robim,co mam a có dam... 😀

@zuzulik ,nasa na rukach cca do 7.mesiacov(alebo na prse),potom na prse,alebo hojdanim na vankusi a teraz na prse,alebo ked pri tom nezaspi,tak sa otoci chrbtom,alebo sa hadze do perin... 🙂

zuzulik
23. nov 2010

@zucana
joj chudatko Vikinka....
mne resp. malej ked sa nieco stane, tak sa vzdy ukludnujem s tym, ze sa este vela krat udrie, hlavne ked zacne poriadne chodit... 😉

svetlankat
23. nov 2010

@avaka
😀 😝

svetlankat
23. nov 2010

@zuzulik 😉

avaka
23. nov 2010

@zucana 😔 ,chudatko,ale hlavne,ze sa jej nic nestalo..

@alex ,pekna lampicka a svieti vela?ja by som chcela cosi take,co len malinko svieti.. 🙂

zuzulik
23. nov 2010

@avaka
no ano, aj nasa niekedy na prsicku 😉 ak inak nejde...

svetlankat
23. nov 2010

@avaka Misa ich roztrha na marne kusky a potom ich vytahujem z jej ustociek

svetlankat
23. nov 2010

@zucana juj neva, hlavne ze je v pohode.

supi
23. nov 2010

Baby ja neviem co mam robit, ta nasa emusa skorej ako pred polnocou nezaspi...aj to ju musime nasilu ulozit... cez den spi max 2 hod. a napriek tomu nezaspi az s nami v posteli a na prse... mate tu niektora take nocne nespave vtaca?

alex
23. nov 2010

@avaka svieti málinko, a má aj takú funkciu, že bliká, ale nie bliká, ale tak pomaličky sa zapína a vypína.

avaka
23. nov 2010

@supi ,mala Olivka od @olifcek tak chodi 🙂

@alex 🙂 ,musim take nieco kuk,lebo uz som kupila a to je priamo do zasuvky a pri posteli nemam,tak mam lampu za postelou,ale to je nanic

svetlankat
23. nov 2010
svetlankat
23. nov 2010

bru baby

olifcek
23. nov 2010

@zuzulik my stale len na prse a pri mne, cina mne...
@supi my tiez az kolo polnoci, ci po... i teraz oci ma jak sova, sali sa, o spanku nechyrovat a to dnes spala dokopy len hodku... mm mi vravi, ze este o druhej nespala, ze tlieskala, cuckala, ja som zaspala o pol jednej, ked som myslela, ze uz i oliv ide... mozno sa prebrala okolo druhej, tak ju mm strazil na spolocnej posteli 😀 no a vstavali sme okolo pol osmej . no ale v pondelok sla okolo pol jednej, no i hajala do dvanastej, ale s milion cucnutiami 😅

avaka
23. nov 2010

dobruuu 🙂

olifcek
23. nov 2010

ale teraz mi uz vystraja... ani na prse, ani mimo neho... mimo mna place a ide zamnou, chyti ma za nohy a mojka sa, place pri tom, no a ked ju dam na prso, zacne vystrjat, ked ideme do spalne, chce sa hned hrat... ale ratam, ze do pol hodky haja, idem ju ukolisat

olifcek
23. nov 2010

ak nie, napila sa mm a uz zase vystraja

olifcek
23. nov 2010

vystraja-sali sa... dala som lad do cucatka, trapia ju tie horne zubky,minimalne jeden z nich uz ale vidieeeeeet 😵 😵

supi
23. nov 2010

olif to jak nasa :D :/ no a s tym sa asi nic neda robit ze?? 😀 ci? 😅

olifcek
23. nov 2010

@supi vraj nieee... u nas sme mm i ja nocne vtacatka, diskoteky ci pod. to sme nechodili, nebavi nas to, ale net, filmy a pod., no ale mm je v tomto daleko lepsi, he he, no a mala to ma vraj po nom, no 😀 nechudne, krasne rastie, je spokojna, takze s tym nic ani rrobit nemaaame 😅 bo sa nedaaaa... stale nespime, ja bych uz, no mm a oliv ee

blumka
24. nov 2010

bre ranko..
juli ma sople, takze si viete predstavit tu noc..vstala o siestej a je taka mrzuta ze az...
@avaka a keby si dala elu do stolicky na jedenie ked ides na wc?

lenica81
24. nov 2010

caute baby... tak ja dvere do WCka mam furt zavrete a ked som tam, tak su privrete a az ked pocujem rev, tak sa odtial ozyvam... 😅 ale zatial ho to dnu netaha... potom bude problem... novu policku budem musiet dat mm namontovat... 😉
ale v kazdom pripade ho bavi s dverami buchat o stenu - s dverami od kupelne to ide... uz teraz mam paniku, kam dam vsetky tie cistiace a ine prostriedky... to bude upratovania... 😔
@svetlanka... so servitkami ho nemozem nechat... minule som mu utierala pusu a nechala servitku na zemi, pokym som odlozila misku a spol a on samo, ze rovno po nej a sup do pusy...
@supi... nezavidim...
@zucana... no moj mm ho chyta za nohy a drzi ho dole hlavou... ked to vidim, tak mi stavaju chlpy... ale saskuje... 🙄 😠

teraz, ze co je tak ticho... nasiel ovladac, hodil s nim az vyleteli baterky a sup s nimi do pusy... 🙄 somariny... kontrola je nanajvys dolezita...

@blumka... nech to Juli co najskor prejde... i ked ste pisali, ze to u deti trva 2 tyzdne... 😔 boli ma prst zo spendlikov... a to mam len polku gule...

maminnka
24. nov 2010

@zucana nasa mala uz hadam tri riadne modriny na cele... a mas pravdu, chlapi nevedia robit viac veci naraz, ale to je nam zenam niekedy tazko pochopit... Moj manzel stale kruti hlavou nad tym, ako dokazem pozerat telku, rozpravat sa s nim a hrat s detmi naraz 😀 😀

blumka
24. nov 2010

@lenica81 to chce cvik..ja som vcera urobila gulu aj zvoncek a predvcerom vencek 😉 este mi treba nejakych 5 gul 😀
@zucana @maminnka no ti chlapi...moj samozrejme tiez nevie robit viac veci naraz..jedine tak soferovat a telefonovat ale co sa tyka deti absolutne...ked sa zakuka do telky tak mozu aj tanky strielat nevsimne si ze sa juli stvera niekde po krbe alebo ze terezka chodi po stole 😀 😅

lenica81
24. nov 2010

@maminnka @blumka oni su fakt z rovnakej planety... 😀 😉 😎

jja
24. nov 2010

@avaka mne mm kupil podobnu lampicku u nas v kauflande na parkovisku, v tych 50 % zlavach...je dost silna, ale kym idem spat je dobra aspon viem spokojne skontrolovat maliu a ked idem spat tak ju vypinam....potom si zapinam an posteli od baby vysielacky a ten mam zapnuty v noci...

jja
24. nov 2010

baby , mne sa mala vcera postavila na nozicky....mala som ju na zemi na kolenach chvilu posadenu a zrazu chytila sa stolika a sup hore....sediet to nevie a chodit by chcela 🙂 😀 😅

lenica81
24. nov 2010

@jja sikovnica mala... 😵

zucana
24. nov 2010

@jja Aka siiula a ake krasne fotkos mate;)
my pomaly vstavame mm je do zajtra v rime tak ideme gazdovat same Ale isto shokra pride bavtierat pozriet :d 🙄

lenica81
24. nov 2010

@jja pekna nova profilovka... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre