Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
26. nov 2010

@lenica81 ja mám 19-tku, ale treba zmerať nôžku a zobrať o číslo väčšie...ale zo stránky www.avapro.sk to majú od 6-12 cm 😕

laxity
26. nov 2010

@lenica81 majú aj tieto len ich nedala ešte na stránku, len neviem kedy je dodacia doba 🙂

laxity
26. nov 2010

ahojte 🙂

zucana
26. nov 2010

@lenica81 tak ste mali celu noc pokoj a mohli sa venovat sebe t sebe 😀
inak bre ranko
spali sme do 9.20 len neviem kde spala viac ci v postielke alebo so mnou 😅
tu leje 😖
a ked je 5 stupnov davate aj do fusaku malym pancusky? a tie cizmy treba ked ma jesenne topanky a bude vo fusaku?

lenica81
26. nov 2010

@laxity ahoj... 🙂 ved to, to cislovanie na papucky je tam take divoke... tak preto som chcela vediet, aku mate vy nozku a ake cislo ste vzali... 😉

@zucana iba pancusky... a cizmy by som nedavala... mozno skor radsej este podkolienky, bez topanociek... ale su tu mamy, co maju viac skusenosti, tak cujme... 😀

zucana
26. nov 2010

@lenica81 cize fusak nedavas a davas pancusky? alebo aj fusak aj pancusky.....nemtudom 😅

zucana
26. nov 2010

aha 😉

maculik
26. nov 2010

dobre ranko 🙂

@zucana dakujem za poslanie, budem informovat, ked pride. Sme tu do 6., mm vcera zmenil letenky. Uz je v Mexiku city, ale o chvilu odlietaju do Cancunu. Je tam vyse 30st, celkom zavidim, hned by som sa isla kupat 🙂

idem poobede do mesta, tak chcem kupit aj ten sirupcek, aj ked tato noc bola nejaka lepsia, zobudil sa az o pol11, potom sice okolo polnoci buntosil, ale potom papal az o pol3 a o 6. Prebalili sme sa, pohrali trosku a zaspal este do 7,10.

@zucana ja davam do fusaku len pancusky a tie teple capacky. Navrch ma body, tricko s dlhym a bundu. A este ho hreje taky akoby rolacik, co je miesto salu, to sa pretiahne cez hlavu a na hrudi a chrbate ho to hreje, stojacik na krku a rukavy to nema. velmi prakticke.

mama vari kolozvarsku kapustu, velmi sa tesim, zboznujem ju, ale v Nem nemaju dobru kyslu kapustu, ja tu kupovanu akosi neviem prist na chut. Tak teraz pekne z nasej to robi, uz to tu vonia 😵

lenica81
26. nov 2010

@zucana do fusaku hole nozky nedam... s pancuskami... nie... 😕 tak som ho mala aj v tatrach ked sme boli pred mesiacom a bola kosa...
a jaka zlata Viki... 😵

lenica81
26. nov 2010

@maculik inak ty a @svetlankat ste sa bavili o rolakovom body... kolko jedno vyslo... tu maju v jednom obchodiku, cca po 7 ecok... ze ci je to vela... by som take 2 kupila na striedacku von, aby mu bolo teplucko... 😉

lenica81
26. nov 2010

@maculik mnaaaaaaaaaaaaaaaam... ja zboznujem kyslu kapustu... na mileticke zo stupavy je naj, ale kedy sa tam ja dostanem... 😒 ja mam dnes lasagne... mi mm vcera doniesol z jednej kantiny, robia ich supis... sa tesim...

maculik
26. nov 2010

@lenica81 vidis, dobre ze pripominas, uplne som sa zabudla @svetlankat spytat, ci sa bol jej mm na to spytat.
ale vies co, je to dost 7€ sice, ale ja som jedno take von kupila, stalo 6,50 a rada ho davam, lebo ma uplne zakryty krk. Odvtedy som ale uz nenatrafila, preto zhanam dalsie, lebo su prakticke. Je mi jedno, ak budu trosku drahsie, ved usetrim na inom.

olifcek
26. nov 2010

@zucana Viki je uzasnaaaa... my tak tliekame tiez, bez drzania sa x;o) tedaaaaa Oliv, sa oprie telickom o cosi, aby nepadla, hehe x;oD

olifcek
26. nov 2010

@lenica81 drahe to je, lacnejsie kupis z mimibazaru znacka detex... x;o)

olifcek
26. nov 2010

ja asi pojdem kuk i do domaja....chcela som rolacikove bodynka v decembri uz pouzivat... takze asi nebudem cakat a pojdem uz dnes kuk

olifcek
26. nov 2010

@blumka stoliky prisli uz raaaano, oba funkcneeeee, tesiiiiiiim...

zucana
26. nov 2010

tak ja som davala bez pancusiek iba v teplakoch do fusaka ale bolo 9 stupnov...teraz uz dam pri 5 stupnoch a pancusky...
a neviem ci ist v tejto kose zajtra na plavanie....hm???viki by sa ale pacilo....

@olifcek viki ani netlieska len si tak da spolu rucky asi sa jej lepsi drzi balance (dost dlho uz vydrzi 😀 )

a strasne ju bavi tahat si hracku na snurke po zemi a vie ze nema ist k sklenenemu stoliku kde je tv a videa a pod....normalne tam ide a ked nekukam a je tam normalne caka a kukne na mna ci pridem a ja letim ju zobrat ...smejdacka jedna

zucana
26. nov 2010

@olifcek kolko vysiel ten stolik v eur....?

olifcek
26. nov 2010

@zucana podarilo sa nam za 59eur vratane postovneho kus... x;o) je to cesko anglicky, co je super, ini ho maju od 66 eur vyssie

my ideme na plavanie v utorok a to ma byt pod nulou... po plavani proste kusok pobudneme vo vnutri a az tak pojdeme dom ostial x;o)

Oliv tlieska o dusu, pocuju to podla mna i susedia, hehe... veru, deticky su riadne vybite x;o)) zboznuju chodit a robit co nesmu a kam nemaju 🙂

zucana
26. nov 2010

tak asi pojdeme....a mame na nahradu 2 hodiny co sme vynechali v oktobri...
a viki robi konika ustami stale...a tlieska uz ked sa rano zobudi 😀 to viem ze uz sa spat nebude....
ten stolik super....ja som uz nechcela dat tolko staci aj ten co mame za 34 😅

olifcek
26. nov 2010

takze Oliv dostane na vianoce auticko 4v1 a stolcek, este cosi na narodky chcem, kedze zirafu sme jej nechali a uz ju ovlada... mm vravi, ze uz prvy den vedela, ale teraz uz nema absolutne problem, hehe

avaka
26. nov 2010

caute 🙂
jaj baby,boli sme u dr.,mm,ze nech ideme,ked kasle,vcera som jej kupila sirup,mohla som radsej este pockat.ci zaberie..ale nemohla spinkat,ten kasel ju stale budil,ale u dr.kopec chorych ludi,dufam,ze nedostaneme este nieco horsie...a zase jej brali crp a bolo dobre...
a vcera mna tak bolela hlava,az som vracala a este aj dnes ma boli a to som isla pekne skoro spat,uz som to mala pred 2 mes.tak dufam,ze nebudem mavat take migreny,lebo fakt neprijemne...

@zucana ,zlata Viki 🙂 ,nasa sa teraz skusa stavat,ale fakt je smiesna len krive nohy,no snad zisti,ze sa musi na chodidla postavit.. 😕 a chyti sa cela postele,kraj da do ust...boze ved si vyrazi aj tie 2 zuby co ma... 😅 a ked "stoji" tak zdvihne hore ruku,akoze ci to stoji same... 😅 a kuka na mna....prvy krat sa aj rozrevala,vystrasena,ze co sa to s nou deje.. 😀

a stale v noci cestuje,ja jej len predhadzujem vankuse,nech sa tam zabori,nech nelezie az na kraj...
ja si tu pijej kavicku a pojdem robit brynzove halusky,davno sme nemali a malej som vytiahla z mrazaku,aj ked vcera som jej varila,ale vobec to nechcela,uz ma to nebavi,stale len vyhadzujem..

olifcek
26. nov 2010

@zucana presne, Oliv to uz ani neviem akodlho robi, ked sa zobudi, hehe... zacne tlieskat, potom mi pchat prstek do ust, kecat a to je jasne, ze uz ju neukecam hajat , hehe

avaka
26. nov 2010

@zucana ,aj E je taka potvorka ,ako Tvoja Viki s tym sklenenym... 😀 ,ked vie,ze nemoze,drzi trebars susiak,nakuka do kuchyne a caka... 😀

olifcek
26. nov 2010

@zucana ja som tento stolik moc moc moc chcela ako i to auticko, tak sa tesiiiiiiiiiim. ale za stolik by mi mali prist peniazky, mal by to byt darcek od niekoho ineho, nie od nas rodicov, tak uvidiiime, ci pridu 😉

olifcek
26. nov 2010

no nic, idem od pc, ideme sa hrat, paq vonku 🙂

olifcek
26. nov 2010

inak.. Oliv tancovala, este sediet nevedela, teraz to uz robi tak dokonale... tanci lepsie ako ja, he he.. mm s smial, ze aka je zlatunka, tanecnica nasa... aj si do rytmu tlieska 😉

zucana
26. nov 2010

@avaka tak nech sa ti mala rychlo uzdravi a nekaslete..zlata malinka sikovnica 😉 ona je tu taka najvacsia intelektualka 😀 ja tu mam ten fotoalbum co nahral kazdy ze napr.fotka babiny a babina vravi: ahoj moja bambulka tu je tvoja babina.....no a ani za nic nechce prstom ukazat kto je kde......svokrovcov momentalne preskakujem...iba zahlasim ze to su skaredi 😀

avaka
26. nov 2010

@zucana 😀 😀 😀 ,,tak dufam,ze na nich neukaze ako na prvych... 😀
a dik 🙂

avaka
26. nov 2010

@zucana a to je aky fotoalbum?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre