Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
27. nov 2010

@supi aj med aj mlieko..ne ;) este je priskoro

supi
27. nov 2010

no myslela som si ale tajne som dufala ze ked to bude v ceste... no nic tak letos medovniky nebudou 😀

supi
27. nov 2010

@blumka ani mlieko? teda este som nedavala ale dr mi vravela ze uz moze klasicku krupicnu kasu...hmmm

olifcek
27. nov 2010

@supi dr. sa zbytocne ponahla

olifcek
27. nov 2010

presuvame sa do spalne, bruuuu

blumka
27. nov 2010

@supi kravske mlieko do varenia az po roku a na pitie niekto povie po roku, niekto po dvoch, niekto po troch..Terezka pije od dvoch
akurat tu inak rieisme so znamou mlieko a mliecne vyrobky..asi ich na cas vysadim u terezky, lebo mam pocit ze ju to zahlienuje..ona ma taky isty problem so svojou dcerkou...tak uvidime...kravske mlieko nie je vhodne pre male babatka ;)

blumka
27. nov 2010

@supi lekari casto hovoria to co hovorili pred 10 rokmi, ale zdravotnictvo je uz inde..treba si pozriet info z viacerych zdrojov a vytvorit si vlastny nazor...a hlavnes sa nikde zbytocne neponahlat...deticky su este malicke, este sa nejedia a napiju za svoj zivot dost..naco uz teraz do nich vsetko pchat

supi
27. nov 2010

@blumka zahlienuje? a ako sa to na tete prejavuje? ja malej davam kazdy den activiu a do toho piskoty...

zucana
27. nov 2010

Babce vy mate nocnu? Ja herpes :d @avaka presne tak imunita a stres :(
idem spat .... Dobre vyvarate detickam musim uz nieco nove aj ja zaviest... Sosovicu mozem dat aj zavaranu teda bio v plechovke?
@lucia neviem co sa hanbis nikto ta nema pravo sudit a to' ze prestanes kojit ( podla mna kvoli prsiam ;) tak neznamena ze si horsia mama alebo menej lubis svoju celine ;)

olifcek
27. nov 2010

@zucana prsia i mne ako prve napadli, hehe, ale tam je jedno ako dlho, rovnake vraj budu, ci pol roka, rok, dva... Kto ho vie. @lucia411 to ale dobre napisala-odovodnila, chi

olifcek
27. nov 2010

@supi ja piskotku sem tam dam, ale nemali by sa, uz vobec nie denne. Je tam cele vajko a cukor. Na niektorych pisu, ze su vhodne od roka, na inych dokonca od troch...

olifcek
27. nov 2010

my v posteli. Ked sme sa s Oliv presunuli, pocuckala, pustila ma, pockala som chvilku a zdrhla som na wc a zuby umyt, sprcha bola skor. Oliv sa prebudila, zamrncala, mm k nej pribehol, tak hajala dalej, ale len chvilu, uz mna chcela, tak som prisla a cucka i dudlikuje, drzi si ma ruckami dokonca, hehe, nezdrhnem uz asi.

olifcek
27. nov 2010

bru nocku

svetlankat
28. nov 2010

dobre ranko baby,
@olifcek tak ja sa k svojim prsiam ani nevyjadrujem, vytahane az no, ale ja som mala dost ovysaky uz pred tehu, takze ja uz prsia ani neriesim, ale plastika by sa zisla 😀 😀 😀

@blumka presne viem o com hovori, aj mna mlieko zahlienuje, potom sa mi zle polika a mam pocit, akoby mi nieco stalo v krku

svetlankat
28. nov 2010

@lucia411 je to cisto len a len tvoja vec, moja segra prestala kojit ked mal mal 4 mesiace a to preto, ze sa citila spinava. Ona to takto definovala. Ze jej stale vytekalo mliecko, stale bola mokra, musela sa prezliekat a z toho bola na prasky. Je to kazdej sukromna vec.

svetlankat
28. nov 2010

@olifcek Oli nevadi ten stvrtok, mozme dat stretko v meste okolo tretej ja idem o piatej na AJ, mm ju berie hned po praci domov. No a zajtra nas mozte prist pozriet k nam domov. a aj v piatok s @lienka2. No a neviem kedy to vyhovuje katka888 a @garonka tiez neviem.

svetlankat
28. nov 2010

No my uz ideme pomaly domov, tak sa ozvem az z domu.

blumka
28. nov 2010

@supi, niekto tvrdi ze zahlienuje, niekto nie, ja to na sebe nepocitujem, lebo mlieko nepijem, a jogurty mi nerobia nic..ale na Terezke pozorujem,ze ked ho vysadim lahsie sa zbavi kasla, soplov, ked ho zacne znova pit (ale ona niekedy aj politra za den vypije) tak je hned zahlienena, pokasliava, lekari jej nic nezistili, ziadne zapaly, ziadne choroby, alergie...Nasa pediatricka mi vzdy povie ked ma terezka sople alebo kasle ze mam vysadit vsetko mliecne..

raa2
28. nov 2010

ahojte, my sme mali dobru noc, matko isiel spat sice neskor, lebo poobedny spanok mal do pol 7, tak som ho dala pred 9 spat, ale pekne az do 7 pospal. teraz spi znova, ked sa zobudi tak ideme vsetci na vianocne trhy do Bratislavy, dame si cigansku na obed, uz sa tesim. tak som dnes nic nevarila.
Co sa tyka kojenia, je to kazdeho osobna vec, my sme sa prestali kojit ked mal matko 3 a pol mesiaca, keby sa nebol sam odstavil tak by som ho od ukonceneho 6 mesiaca bola odstavila postupne.... a prsia mam furt ako spongie, mam pocit ze sa to uz neda nikdy do poriadku ☹

raa2
28. nov 2010

@zucana ja davam sosovicu z dmky, taku cervenu osupenu, je od alnature, je dobra a rychlo sa uvari. s plechovice som nedavala, tak ti neporadim...

olifcek
28. nov 2010

jasne, ze prsia uz nikdy nebudu ako boli... nie, bez cvicenia... ja si ho v posilke opat spevnim, a le az prestanem kojit... 😉 uz prvy polrok pravidelneho cvicenia 2x za tyzden na hrudnik sa vysledok dostaviiiiii 😉 ale verim, ze to si uz pridam i plavanie vtedy a aj volejbal alebo aspon tenis 😉 na miss uz nepojdem a na mrs sa nechystam 😀

lucia411
28. nov 2010

@zucana ahoj zuzi, urcite sa nehanbim, ale ako napisala svetlanka, je to len ciste moja vec 😉 a urcite to nie je koli prsiam...no nechcem aby sa to dalej rozoberalo 🙂

olifcek
28. nov 2010

@lucia411 😀 😀 oki, Tvoje zelanie je mi rozkazom 😵 😵 😵

my ideme dnes do galerky, uz zas.. Oliv nam vyrastla z par veci, ktore potrebujeme, takzeeeeee..

my este vianocne trhy nemame, ale od mikulasa tusim buduuu/... musim kuk net x;o)

lucia411
28. nov 2010

inac zdravim baby....my uz sme napapkane, robila som hovädzie s chrenovou omackou a pre Celi hovädzie so zemiackami a sliv.kompotom...teraz ju skusam fotit na vian.pozdravy a kalendar a nema mi kto robit opicky 😢 takze Celi pozuje a ja som uz az spotena 😀

lucia411
28. nov 2010

@olifcek 😀 diiiiiiiiiiiiiik

olifcek
28. nov 2010

@lucia411 pusti jej hudbuuuuuuuuuuuuuuuu

olifcek
28. nov 2010

nasa zrovna spievala pa pa pa paaaaaaa... na ukazku lucie bilej, hehehe, tam tak spievaju, mm rehot x;))))

lucia411
28. nov 2010

@olifcek no mame hudbu pustenu od podhradskej nam tu vyhravaju 🙂 ale mam par zaberov, super, vecer pokracujeme, teraz sa ide von do mesta..zatail pekne popoludnie..vecer sa ohlasim 😉

olifcek
28. nov 2010

no my budeme obedovat o chvilku a paq vyrazameee na prechaaadzkuuuuu spojenu s nakupovanim

olifcek
28. nov 2010

http://www.kosice.sk/article.asp?id=3496

4. 12. – 23. 12. 2010 VIANOČNÉ TRHY
denne 09.00 - 21.00 predaj umeleckých darčekových predmetov, kníh, vianočných ozdôb, sviečok, oblátok, cukroviniek, pečených gaštanov, grilovaných špecialít, klobások, langošov, lokší, syrových pochutín, kapustnice, varenej horúcej medoviny, horúcej čokolády, perníkov, zahraničných špecialít a pod.
miesto: Hlavná ulica - pri Immaculate, pri Dolnej bráne
organizátor: Mesto Košice – www.kosice.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre