Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. dec 2010

@zucana alebo paralen drink by to este chcelooo... ked budes na sk, nakup si ho do zasoby, fakt ucinkuje...

olifcek
3. dec 2010

uz varuju pred poladovicou... dufam, ze nebude, lebo vtedy von ist nemozeme x;o((( nemozem ohrozit Olivku tym, ze sa smyknem a padneme ☹

zucana
3. dec 2010

no nakupim si to potom na sk nech tu mam....

zucana
3. dec 2010

no nakupim si to potom na sk nech tu mam....

lenica81
3. dec 2010

@olifcek sak ty si lahni, a mm nech tancuje s Oli... 😕 😀

lenica81
3. dec 2010

@olifcek akurat som citala niekde clanok, ze v zime na presuny je najbezpecnejsi kociar... no hold, ked Oli tam byt nechce... to budete celu zimu doma... ☹
tu od rana snezi... ale aspon viem Viliama zamestnat, ze ho posadim na parapet, stojim za nim a on kuka... 😅 😨 🙂

olifcek
3. dec 2010

@lenica81 ne neeee, nebudeme doma x;o) budem chodit po trave, kde je sneh, tam sa nesmyknem x;o)

olifcek
3. dec 2010

@lenica81 mm s Oliv tancuju hned ako pride z prace, ale take dve hodky ored jej vnutornymi hodinami, ktore avizuju, ze o dve hodky bude hajat, chce mat i mna pri zabavke... inak pisti o dusu....

olifcek
3. dec 2010

@svetlankat vcera som hovorila pediatricke, ze Oliv mi po tvrdom podlozi chodi po zadku, ale na puzzle, ci na posteli, alebo koberci, ze stvornozkuje. tak sa zasmiala a poveDAlA, ze je to v poriadku, ze ju len tlaci tvrda dlazka, preto to riesi takto x;o) chi

olifcek
3. dec 2010

no nic, uz sme papali, chodili, ideme sa dalej hrat x;o)

olifcek
3. dec 2010

na pohlad nie moc pohodlne, ze?
http://www.detskeauticka.sk/

som Oliv zamestnala, tak exujem caro, a kukam sem x;o))) no uz aj idem spat k nej, uz ma vola... x;o) mam ju z a chrbtom, chodi si popri nabytku x;D

lienka2
3. dec 2010

@lenica81 v mama a ja som to dnes citala.. ale zase ked sa smyknes a kociar ti ujde tiez ziadna sranda 😅

@olifcek a nebojis sa, ze ti spadne? ja lukyho tiez nechavam niekedy nech si ide aj sam, ved nemozem byt stale za nim, ale sa bojim vtedy dost.. a bola som kupit capacky v tescu, ale uz ich vela nemali 😒

zucana
3. dec 2010

tak som sa naparila a je mi trosku lepsie normalne...my prave papkame cukinku s karfiolom a hovadzim a cestovinou velmi chuti 😵

olifcek
3. dec 2010

@lienka2 nebojim, stoji tam stabilne, len ma desi, ze len jednou rukou sa drzi, druhou na nieco ukazuje, a velmi rada sa pusti oboma a drzi sa bruskom len, glg, ci bokom a tlieska si, ci ukazuje aka velka vyrastie... ale ma pod sebou puzzle, daleko nepadne a ani na tvrde nie 😅
@zucana super, aspon cosi x;o)) my karfiol nepapame, ale uz skusim opat... predtym nam kusok naduvalo brusko...

lenica81
3. dec 2010

@lienka2 dole briezkom, do potoka alebo jazera... 😨 z toho mam paniku...

lienka2
3. dec 2010

@olifcek Luky tiez stoji ako frajer jednou rukou sa drzi a druhu ma len tak vedla tela a este ked k tomu zacne hopsat tak uz len oci zatvaram radsej a utekam k nemu 😅

olifcek
3. dec 2010

@lienka2 Oliv hopsa, ked ma topanocky nanozickach, velmi sa jej paci, ze to klopka 😀

lienka2
3. dec 2010

@lenica81 my byvame na ulici dole kopcom sa ide ku nam, vsak @olifcek tu bola.. kebyze sa hore smyknem tak neviem kde mi kocik zastane..

avaka
3. dec 2010

@zucana ,skore uzdravenie...toto pocasie tiez nepomaha.. 😒

@andrea2603 ,ved sikulka,kolko toho uz vie 🙂 ze pavuciny.. 😀 ,to by ma nenapadlo...
u nas je teraz najcastejsie krik daj daaaaaaaaa,vsetko chce,ked jem,vzdy mam prichystane,co jej dam.teraz tu pri mne je a pytam s chces taketo? a hned daaaj
prave odisli svokrovci ,ked jedla,zabuchli dvere a mala ze:baba papa a kyvala ...
a tiez sa stale jednou rukou teraz pusta,ked stoji,ale krasne si hned sada na zadok,alebo kolienka,vobec nepadala 🙂
lienka2,to aj my robime posledne dni,vyleziem aj s nou na linku a do okna,no to je zabava 😀
chcem ist von,ale ci prejdeme kocikom.. 😕 no uvidim...
pekny dnik
@zucana ,ja trochu povarim vlocky,nemixujem,davam najcastejsie k hruske,to ma rada,asi si uz zvykla na ne,len nesmiem vela dat,skor sa mi zda,ze ten bio keks jej nechuti...
no ideme sa chystat,pekny dnik 🙂

lenica81
3. dec 2010

@lienka2 fuha... nezavidim... tak ja iba obcas mam take chodniky, kde sa prechadza cez kopcek, ale ti poviem, sa mi v pondelok noha posmykla, no nebolo mi vsetko jedno... 😔

lienka2
3. dec 2010

@lenica81 my byvame na sidlisku ktore je cele na kopci postavene, takze tu rovina hadam ani nie je.. 😅

lenica81
3. dec 2010

@lienka2 tak furca je furca... 😖

garonka
3. dec 2010

@lienka2 ale vidite na cele Košice 😀

garonka
3. dec 2010

inač kuk 🙂

lienka2
3. dec 2010

@lenica81 jaaaaj vsak ty poznas kosice 🙂 som zabudla 🙂
@garonka ano, vidime. .lenposledne roky ako naschval na silvestra pred polnocou sa pusti hmla 😠 a nevidim vooobec nic 😖

garonka
3. dec 2010

@selyma počuj ty maš taky s prepačenim hovädo kočík ako ja to camarelo, ja som ho včera vytiahla, že bude fajny do snehu ale to bolo niečo hrozne, je moc široky, tobi mi v ňom lietal a nejak vysoko sa mi zda že bol a to madlo je tak zle urobene, že keď som dala fusak chudak dieťa nemalo ako nožkami hybať
nahrešila som ako pohan že sa bojím že ma do pekla daju ale nikdy viac taky kočík 😠
a to som sa tak tešila, že ma fajne nafukovacie kolesa

garonka
3. dec 2010

@lienka2 hlasim tento rok, že silvester bude krasny, vonku bude jasna obloha 😀

lucia411
3. dec 2010

ahooooojte.....dnes nie je vela toho na citanie 😉 moja mala mi spinka tak ma cas na PC....Vám na SK tak pekne snezi, u nas je taka hmla ze nevidim na druhu stranu 😀

garonka
3. dec 2010

@lucia411 Lucka, tu v KE prší od rana 😒

lienka2
3. dec 2010

@garonka beriem ta za slovo, ze zariadis 😀

lucia411
3. dec 2010

@garonka vazne?mne nasi hlasili ze u nas v KK je pohroma 😀 snehova

lienka2
3. dec 2010

@garonka a bola si vonku s nasim kocikom? ako sa ti islo po snehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre