Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
25. dec 2010

caute kocky,

@zoska 😔 ,hrozne!!to,ze je lekarka mlada ju neospravedlnuje,ja casto viac verim mladym lekarom,ale toto....ach....aspon,ze ste na to prisli,aj ked takto ☹ dobry napad od @blumka,urobit si vlastne vianoce 😉 ,aspon trosku si vynahradite toto trapenie,drzim palce

@jaja32 😀 ,no stedra vecera... 😀

@lenica81 ,no tak to ste mali teda riadny sok 😔 ,aspon,ze sa Vilkovi nic vazne nestalo....sila mame ich rovnako oblecenych a este sa aj rovnako zrubu... 😅
@alex ,krasne fotecky,kukala som na FB 🙂 ,aj @lolka,naaaadhera 🙂 ,a vlastne aj vsetky ostatne 🙂

no my sme mali uponahlany stedry den... 😅 malu som nemohla dlho uspat,dve hodky vystrajala,nic som nemohla robit,len stale znakovala mm,ze spinkat,ale nespala a s mm,tiez by nie,kedze musi aj cuckat,nejako to mala posunute a potom som nestihala.. 😅 ,keby som vedela,tak ju rovno poslem von s mm...aj som jej urobila speci menu,aby sme sa vobec najedli pri tom kriku daaaj,trosilinku pomohlo,salat s jogurtom sice vyflusla,ale skusila som rybku a ta smakovala,potom jednohubky roztek a kustik babaniku a marhulku 🙂 a darceky sa pacili....babika mala nocnik,tak hned s nim uz hrala divadlo... 😅
dnes sme boli u babky a krstnej mamy,tak dalsia kopa darcekov pribudla 🙂 zajtra dalsia babka a tak.... 🙂
pekny zbytok vianoc 🙂

avaka
25. dec 2010

@olifcek ozaj,kukala som,krasne fotecky z oslavy 🙂

olifcek
25. dec 2010

@avaka 😵

lienka2
26. dec 2010

ahojte 🙂
@zoska, aspon uz viete co Nelke je a date sa do poriadku.. my sme aj s mm mali salmonelozu pred 3 ci 4 rokmi, mm skoncil v nemocke.. ale ziadne antibiotika sme nebrali, len lieky na zastavenie hnaciek a vela tekutin... povedali nam, ze na to sa antibiotika nedavaju, aj na nete som to citala.. ale neviem ako je tu maleho babatka.. hlavne aby ste boli cim skor ok 🙂

a vianoce.. urobila som Lukymu salatik, ale zjedol len par lyziciek a potom kym sme dojedli tak dostal chlieb a keksik, aby nekrical 😅 darcek jediny zabaleny co mal tak ten ho velmi nezaujimal, resp. nevedel ako ho rozbalit, ze to treba trhat 😀 ale tak sme mu pomohli a potom to uz islo.. az do vecera sa hral, boli tu aj svokrovci, tak sme mali o zabavu postarane 🙂

teuska
26. dec 2010

@zoska Drzim palce, nech ste uz v poriadku a urcite si vianoce vynahradte, ked budete doma. Je mi to velmi luto, a prajem vam aby vas to zle uz obchadzalo.

Prajem vsetkym este krasne vianocne sviatky, plne pohody a detskeho smiechu a radosti.Nech je novy rok krasny a vesely.

zoska
26. dec 2010

Ahojte 🙂
Ďakujem všetkým!!!
Zajtra by nas mali pustit, ak Nelka nebude mat teplotu...uz jej je lepsie
museli jej vytiahnut infuziu aj z tej druhej ruky lebo je opuchla takze lieky bude dostavat vo forme sirupu alebo kvapiek...
mm povedal ze dnes poupratuje, da vyprat periny a vsetko co sme pouzivali...uteraky atd... dostal navod na obsluhu pracky, ale aj tak mi este milionkrat zavola urcite 😀
ja zajtra vyumyvam dlazky, vydezinfikujem klucky a urobime si Vianoce 😵

blumka
26. dec 2010

@zoska, tak vam prajem STASTNE A VESELE VIANOCE 😉 😵
ja sa k nasim vianociam vyjadrim v inej teme 😀 😉

maculik
26. dec 2010

Ahojte kocky,
dufam, ze ste mali vsetky krasne prve Vianoce s drobcami 😵
My super, aj u nasich, aj vcera u svokrovcov. Adelka sa velmi tesila, Petrika zaujali najviac auticka a tie trblietave vlasy na stromceku. AJ ked sme darcekov kupili malinko (vlastne Petrikovi my s mm len jeden), nakoniec sa to tak nazbieralo od vsetkych, ze to budeme musiet nechat v BB a mm ked pojde pre auto v januari, tak to dovezie. Nastastie sme dostali aj oblecko, takze nie len hracky. Ale som rada, ze bud.rok budeme v Bonne (ak sa nic nezmeni), lebo tieto nahanacky medzi nasimi a svokrovcami za to nestoja a my sme vobec neni zatial oddychnuti.

Kocky, som chora, mam kasel a brutalne ma boli hlava. Neviete, ci mozem aspirin, acylpirin alebo paralen, nech sa mi trochu ulavi?

@zoska a co to, ste v nemocke? Ja som od 23.tu nebola, tak neviem, co sa deje. Juj, tak si spravte oneskorene pekne Vianoce, ved na dni nezalezi, zalezi na tom, ze budete pekne spolu zdravi doma
😵

jaja32
26. dec 2010

@zoska urcite podaj staznost na urad pre dohlad nad zdr. starostlivostou, ak je nemocnica v zriadovatelskej posobnosti kraja, tak lekarovi sam. kraja ak patri ministerstvu tak na MZ SR. Nenechajte to len tak.

svetlankat
26. dec 2010

@zoska tak si uzite vianoce domka.
@maculik urcite mozes tabletku

zoska
26. dec 2010

@maculik od 23ho decembra sme v nemocke, Nelka mala par dni vysoke horucky, tak nas nechali v nemocnici...a co sa vlastne stalo si precitaj na predchadzajucej strane
@jaja32 dik za info ;)

blumka
26. dec 2010

@zoska a ako to s vami vyzera? pustia vas uz domov,ci?

zoska
26. dec 2010

@blumka Nelka nemala teplotu takze zajtra tradada domov 🙂 teda klop klop klop snad bude noc v poho 😉
akurat som ju musela zobudit a dat jej lieky do pusy ale nastastie zaspinkala hned, este ma to caka o 4tej rano, dufam ze sa nezobudi uplne.... 😒
a prave som citala aj o Vianociach 😀 no pestre 😉

idem spat, snad bude tuto noc klud 😅

blumka
26. dec 2010

@zoska drzim silno palce aby uz ste zajtra sli dom 😉

zucana
26. dec 2010

@zoska Zosi a z coho to' dostala? Uzite si zajtra 😵

svetlankat
27. dec 2010

dobre ranko baby, tak my sme s Miskou uz opat same, tatko v robotke. U nas sa nieco deje, Miska prvy krat v zivote bola v noci od pol noci do jednej hore, este sa to nikdy nestalo. Neviem si to vysvetlit, zubky sa zatial nerysuju. Iba zeby spracovavala vianoce, lebo vela ludi darceky ine jedlo, a tak. Tak dufam ze to prejde.

laxity
27. dec 2010

ahojte

@zoska dúfam, že všetko v poriadku a ide sa domov...myslím na vás 😉

lienka2
27. dec 2010

ahojte 🙂 u nas mm doma, cely tyzden tak sa tesim 🙂
baby neviete mi poradit kto ste uz kupovali vacsiu autosedacku, aku ste kupili a cim sa riadit pri vybere? 🙂

lucia411
27. dec 2010

zdravim Vás baby....tak my sme mali krasne Vianoce, vsetko ako ma byt,z darcekov sme mali vsetci obrovsku radsot, vcera sme mali este znamych na obede, mm piekol hus, cervenu kapustu a zemlove knedle mnam, len Celi skolila nejaka viroza...hnackovala nam od soboty, horuckovala, nic nepapala, grckala...dnes uz teplotku nema, a vypila konecne kusok odvaru ryzoveho a jeden jogurt...vcera nic nezjedla za cely den....stale ju velmi prehana, vela a silno prdka....volala som lekarke, takze je to nejaky virus a ak sa to nezlepsi tak mame prist o 2 dni...poslala ma do lekarne co mam kupit a hotovo... 😝 viete vy mi nieco poradit?

laxity
27. dec 2010

@lienka2 my sme zvažovali Kiddy, Romer a Maxi Cosi a nakoniec sme kúpili Maxi Cosi Tobi a sme veľmi spokojný a hlavne Naty...nemá základňu a pripútava sa pásmi ale je super veľmi bezpečná 😉

laxity
27. dec 2010

môj mm doma až do 10.1.2011 😕 😕 😕

laxity
27. dec 2010

@lucia411 aj moja dosť prdká a málo kaká...môže to niečo znamenať? 😕

olifcek
27. dec 2010

my zatial kakame raz-dvakrT DENNE A ZIdna HNACKA, SNAD SA TO NEZMENIIII

jaj sry, caps lock mi Oliv zapla...

moj mm nema dovcu, takze budeme doma zase az cez vikend... dost vycerpal, ked sme boli v nemocke januari este x;o) paq dovca v septembri, parkrat este po dni a bolo.... 😀

olifcek
27. dec 2010

no nic, idem ja od pc... len som kukla, co tu nove a letim

@zoska prijemne vianoce prajem...

zucana
27. dec 2010

Cafte my SME boli prvykrat na nocniku a aj SME don kakali aj cikali 😵

olifcek
27. dec 2010

kukam, ze my budeme zrejme posledne, co nocnik vyskusame, ale neva x;o) my az na jar, menit to nebudem x;o) ved ked, tak aspon date rady 😀 😀 no paaaaaa, lucim sa, pekny den prajem, my ideme von, na nakup a taaaq

svetlankat
27. dec 2010

@olifcek @lienka2 baby dojdite daktory den. budem rada

@zucana sikulka mala, my kakame kazde rano a potom neskor po prebudeni, vacsinou do nocnicka, u nas je to kakanie take pravidelne, tak si t viem odchytit, ale este sa nam nie vzdy podari.

svetlankat
27. dec 2010

@olifcek @lienka2 baby dojdite daktory den. budem rada

@zucana sikulka mala, my kakame kazde rano a potom neskor po prebudeni, vacsinou do nocnicka, u nas je to kakanie take pravidelne, tak si t viem odchytit, ale este sa nam nie vzdy podari.

blumka
27. dec 2010

@olifcek, urcite nebudes posledna 😉

lienka2
27. dec 2010

@olifcek nebudes posledna, ja sa na nocnik zatial tiez nechystam.. luky sice sedi, ale ako by som ho donutila tam sediet, neviem.. a uz som si vypocula ze by som ho mala davat, no odolavam uspesne zatial 😀

lienka2
27. dec 2010

a aku kategoriu sedaciek pozerat? do 18 kg ci uz az do 25?

zucana
27. dec 2010

@lienka2 tazko povedat ale vraj do 18kg u bezpecnejsie...ale kiddy je aj do 36 bezpecna...tu mame a osvedcila sa aj na ceste do IT...a aj maxi cosi priorifix prave mm montuje do auta...tak uvidim ako bude aj s touto pokojna ...mm sa velmi paci kiddy
a inak aj poobede sme kakali a cikali do nocnika 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre